Wszołek Daniel Mechanika Pojazdowa

Kraków

Opinie o Wszołek Daniel Mechanika Pojazdowa

anonim 2011-07-04 08:22:30
Tak na pewno,jak ktoś lubi być kręcony na kasę to niech się sam tam zatrudni .Z kodeksu pracy są tam przestrzegane obowiązki pracownika o prawach nie ma mowy.
jacek 2011-07-06 13:06:48
Coś o tym słyszałem .Ciekawie tam podobno liczą urlop ,po roku pracy dwa dni i to nie płatnego.Co do płatnego to w tej firmie nie istnieje.
greg 2011-07-07 01:27:26
Czytam to i nie rozumie o co tu chodzi, czy ten Wszołek jest postury Pudziana że się ludzie go tak boją i nikt się nie upomni o to co się należy.A zresztą nawet gdy by był to przecież są instytucje, które mogą się zająć nie przestrzeganiem praw pracowników.
jurek 2011-07-15 12:41:45
Według mnie dla takiej fajnej szefowej warto by było pracować nawet za darmo.
kolo 2011-07-15 13:25:07
Szefowa na prawdę jest niezła, jak się dowiedziałem że otwiera nowy interes to myślałem że to będzie coś z branży ogrodniczej lub rolniczej. Jakiś handelek artykułami typu gumofilce,kufajki a okazało się że to spa ha ha ha .
greg 2011-07-20 12:27:47
Na temat szefowej można powiedzieć tak :może i dużo kasy ale zero klasy wiocha ,wiocha ,wiocha ,widać słychać i czuć.A co do kasy większość z tego co powinni wypłacać pracownikom, a nie wypłacają (usunięte pzez administratora)
jo 2011-07-27 10:45:40
Wszołek jak połaci tygodniówkę to okrada cię raz w tygodniu ,jak płaci dniówkami to okrada cię codziennie.
kolo 2011-07-27 10:52:35
Pani (usunięte pzez administratora) jest jak ten szewc co bez butów chodzi .Ma salon spa a reszty można się domyślić co chciałem napisać .
Kręcioł 2014-09-11 19:37:59
Za darmo nie warto pracować nawet dla MISS dowolnego kraju u,której masz 'bonusy'.
dino 2015-02-03 15:05:57
podobno szukają teraz pracownika, kolega coś wspominał i chciałbym dowiedzieć się czegos więcej aby nie popaść w błoto bo tak właśnie wyszło w mojej poprzedniej pracy. Tym razem chce się upewnić że firma jest wypłacalna, nie ma długów i podpisują z pracownikami normalną umowę. Jakie zarobki oferuje firma osobom z doświadczeniem?
krzysiek 2015-12-19 23:32:40
Bzdury i kłamstwa wyssane z palca! W tej firmie, jeżeli coś potrafisz, naprawdę dobrze zarobisz bez "ciśnienia". Znam Pana Daniela od 12 lat i znam jego problemy z pracownikami. Ci którzy odeszli z pracy mają nieczyste sumienie i chyba nie chcą pamiętać, że to oni są coś winni byłemu szefowi. Niech sobie też przypomną, jakimi samochodami przyjechali zatrudniając się, a jakimi wyjechali kończąc pracę. To samo dzieje się też w mojej firmie. Wszystkim zainteresowanym szczerze życzę powodzenia we własnym interesie!
krzysiek 2015-12-20 21:17:03
Myślę,że każdy się w tej firmie zarabiał bardzo dobrze i nikt nie uciekał z tego powodu, po prostu musiał odejść, a dlaczego może warto zapytać samego szefa.
cenek 2016-05-11 11:40:11
panowie, doświadczenie w takiej mechanice to podstawa. Nikt nie zapłaci nawet 3000 brutto człowiekowi, który nie ma pojęcia o tym jak wygląda tłumik :)
Zostaw swoją opinię o Wszołek Daniel Mechanika Pojazdowa - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wszołek Daniel Mechanika Pojazdowa