Oic Poland Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego

Lublin

Opinie o Oic Poland Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego

magda 2014-11-30 13:24:25
Trudno powiedzieć cokolwiek dobrego o firmie od kiedy prezesem została Ewelina Iwanek. Osoba zupełnie nie kompetentna do zajmowanego stanowiska. Na każdym kroku udowadnia w niewybredny sposób kto rządzi. Potrafi publicznie na zebraniach ośmieszać pracowników wytykając ich pomyłki, czy niedociągnięcia. Od kiedy została prezesem pracownicy masowo rezygnują z pracy i przechodzą do konkurencji.
Mario 2015-08-28 20:06:44
Dno dno dno, niczego nie pilnuja biora kase za szkolenia bezrobotnych i tyle nie wyrejestrowuja ludzi (nie zglaszaja bezrobotnych do zus)ktorzy pozniej maja gigantyczne klopoty. Ja chcialem wyjechac do RFN potrzebny mi byl dokument z zus niestety przez 9 lat OIC mnie nie wyrejestrowala i zus nie dal mi zaswiadczenia by podjac legalna prace. Same szkolenia tez, sama sztuka dla sztuki, nic po nich sie nie ma.
lukas 2016-05-04 22:09:54
fundacja bardzo fajnie działa.. :) "Od 1990r. Fundacja dostarcza firmom, instytucjom oraz organizacjom, kompleksowych, efektywnych i przyjaznych rozwiązań w zakresie rozwoju zasobów ludzkich.". Zarobki niskie być nie mogą, mają wysokie dofinansowania.
Zostaw swoją opinię o Oic Poland Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oic Poland Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego