Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński

Opinie o Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński

niewolnik wrony 2012-11-08 18:16
syf i beznadzieja!!!
ex-work 2013-02-27 23:22
pracowałem tam przez kilka lat, i jedyne czego się dorobiłem, to zwyrodnienie kręgosłupa od dźwigania
akord, marne stawki i kiepska atmosfera, a do tego można stracić paluszki
nikomu nie polecam
poszkodowany 2013-03-26 13:55
[usunięte przez moderatora], praca za darmo, nieprzestrzeganie zasad BHP. [usunięte przez moderatora] i współwłaściciel są bezczelni, traktują pracowników jak śmieci. Zdarzały się częste przypadki zastraszania pracowników
wielbiciel 2015-04-28 20:59
pani dorotka jest miłą i bardzo ładną osobą
king 2015-06-19 11:05
masakra, syn bosa pederasta, wozkowy Tomasz pederasta z kompleksami co bez prawa jazdy motorkiem do wsi lata, banda wiesniakow i tyle, praca idealna dla rolnikow malorolnych
wtryskiwacz 2015-06-19 11:12
syf,kila i mucha tse tse,2 szefow i 50 dyrektorow i wszystko po rodzinie,w miescie taki bajzel nie ma prawa bytu, a z wiesniakami robia co chca
obserwator 2015-11-15 19:41
kto to jest grot
mery 2016-02-06 17:36
nikt normalny nie zostanie dluzej niz 2,3 tygodnie tyle trwa ochronka i wszystko w temacie, zima kible zamarzniete, latem +40 na hali i czajnik bezprzewodowy, raj na ziemi i pensja na raty
miki 2016-02-14 17:41
ostatnio nawet Ukraincy uciekli jak zobaczyli warunki pracy i pensje.zostala jeszcze Korea pln, i idioci.
życzliwy 2016-03-17 20:10
Sądzę,że ty jesteś z gro na przydupasów szefa i jak chcesz a na pewno byś nie chciał to mogę napisać kto ty jesteś.
on 2016-04-07 06:52
szef to prawdziwy aniol,kasa niesamowita,warunki pracy jak w Norwegii, pelen socjal, a nawet wiecej, dostepne kredyty hipoteczne sam miod, przekonaj sie sam.
Milo 2016-04-07 10:21
Zapomniałeś dodać że to sarkazm :-)
Prawdziwy 2016-04-20 21:41
Powiem wprost nie polecam pracy w tej firmie .Jesteś czarowany i obietnice gruszek na wierzbie pracownik ma tylko tyrać żadnych praw.Zimą 8 stopni a latem 40 woda w kranie.Umowa na stawkę godzinową a w praktyce akord i stawki głodowe.
kasjer 2016-05-02 03:48
nie jest zle, dniowka jakies 65pln,wystarcza na zycie w luksusie pod warunkiem, ze masz swoje pole i krowe i swinki i do zycia nic wiecej nie potrzebujesz, a w piecu palisz kradzionym z lasu drewnem
Nikoś 2016-05-15 09:11
Nie polecam pracy w tej firmie brak szacunku dla pracownika omijać z daleka.Ukraińcy nawet uciekają jak odbiorą wypłatę.A hala Haworth brak słów .Pozdrawiam.
M/M 2016-07-01 22:00
Na umowie co innego i w praktyce co innego. To dom dziennego pobytu emerytów i rencistów żekmo na 1/8 etatu.
Nikoś 2016-07-12 21:08
Od razu widać że te ostatnie wpisy robi jedna osoba tak jak 90 procent.Pozdrawiam tak oddaną osobę ..Szkoda że tu pisze co innego a w praktyce robi co innego.Chyba wiecie o kogo chodzi.
Nikt 2016-08-31 18:42
Ważną kwestię poruszył "Prawdziwy".Rzeczywiście,stawki godzinowe,ale liczony jestes z akordu.Wszechobecne normy ilosciowe nakazuja robic wiecej i więcej.Pensja faktycznie w ratach,ale na czas i jest umowa o ,ktora nie trzeba jak w niektórych firmach prosic miesiacami.Socjal zerowy,stolowka i szatnia ok,za to wc zostawiaja wiele do zyczenia-to delikatne okreslenie.Nad tym wszystkim za plecami samego Szefa czuwa ów gdzieś wymieniony Baron Jabłkowy,ktorego postawa,kultura i szacunek dla pracownikow zmienia sie ,gdy powiesz "Nie".Reasumujac,jest umowa,sa pieniadze,natomiast kwestia czasu jest kiedy z blotem Cie zmiesza sam Baron.
Michael Jackson 2016-09-01 22:42
Nikt - niezły z ciebie bajerant. Ty wierzysz w co piszesz a my się z ciebie śmiejemy.
Nieźle się urzadziliscie. Teraz przez was reszta straci luz na hali. Dziękujemy bardzo gamoniom z naszej wioski za ich super bajere i za brak jaj.
Dzięki chłopaki.
Ra 2016-09-04 10:36
Zakład jest jaki jest. Jak żółw idzie do przodu ale idzie. To lepsze niż paść i niezaplacic 200 osobom.
momo 2016-09-04 15:51
To fakt, ale dorabiać się ich kosztem to też nie fer.
dEMONEK 2016-09-05 21:07
Pracowałem w tej firmie na hali Haworth obiecanki cacanki i gruszki na wierzbie brak szacunku dla pracownika .Najpierw praca do 14 wolne soboty a potem jak odmówisz raz drugi to koniec.Ceni się tam ludzi którzy donoszą i są wierni panu.Nie polecam nikomu pracy tam zanim się zdecydujesz to się dobrze zastanów. Michael Jackson to był wielki człowiek a ty jesteś złym człowiekiem.Pozdrawiam tych co jeszcze tam przetrwali choć będzie ich coraz mniej.
aj to 2016-09-06 15:59
Ale jak sobie ktoś dopasuje grafik to przecież on jest w pełni respektowany. Pozostaje tylko kwestia jakich zarobków można się spodziewać bedąc początkującym pracownikiem, bo sam bym się załapał, zwłaszcza, że od dłuższego czasu poszukuję zatrudnienia.
Wit 2016-12-05 11:04
Bardzo nie miły kierownik, chociaż przez pierwszy okres wydaje się, że jest bardzo ugodowy. Wszystko jest dobrze, dopóki nie powiesz nie. Wtedy zaczyna się to o czym wszyscy mówią.
Wit 2016-12-05 11:05
magazynier 2016-12-14 22:33
To prawda co pisze Wit bardzo niemiły człowiek wręcz despota .Przychodzisz na rozmowę o pracę obiecanki a jakie perspektywy rozwoju. Po kilku dniach pracy orientujesz się że nie pracujesz dla firmy Haworth tylko Cyprianów.Czar pryska jeżeli odmówisz pracy po godzinach i w sobotę . Za nadgodziny niema żadnego dodatku za sobotę też żadnej premii goła pensja. Najlepiej pracować po 16 godzin. Dziwie się tam ludziom że pracują w takiej firmie gdzie pracownikowi nic się nie należy tylko ma prawo tyrać . Bardzo niemiła atmosfera pracy na tej hali , robienie prania mózgu pracownikowi jeżeli ma inne zdanie ,,można powiedzieć że robienie z człowieka kretyna itp. Firma znana w całej okolicy że już nikt nie chce przyjść do pracy nie polecam nikomu pracy tu. Pozdrawiam .
JABUSZKOWY BARON HAHAHHA:) 2016-12-15 17:46
Dno dno I jeszcze raz dno !!!!! kirwonik hali Hawrd cham i prostak grzebie w nosie sra pod siebie tyle
Micho 2017-01-11 01:08
Kierownik w tej firmie musi mieć problemy ze sobą, ponieważ nawet w dni wolne samemu siedzi w zakładzie. Jak ma się problemy to nic nie szkodzi pracować, ale po co wyżywać się na pracownikach?
Zostaw swoją opinię o Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński - Cyprianów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński