Avsystem Sławomir Wolf Sp.j.

Kraków

Opinie o Avsystem Sławomir Wolf Sp.j.

François 2013-05-23 00:55:25
Byłem tam ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej. Firma z zewnątrz robi dobre wrażenie - takiej małej, kameralnej firmy.

Na rozmowie panowie, którzy mnie pytali sprawiali wrażenie jakby nie czytali mojego CV (byli zaskoczeni tym, że jestem pracownikiem innej firmy).

Nie dowiedziałem się niestety nic na temat firmy, nikt nie pytał mnie czy chcę się czegoś o nich dowiedzieć. Nie pytali o oczekiwania. Niestety nie udało mi się dostać ale nie wiem czy to dobrze czy źle bo nie wiem nawet o co grałem, ani jakie były zasady gry. ;-)
dev 2015-01-15 00:17:04
W firmie jest kilka osób z przerostem ambicji, które doniosą za użycie firmowego komputera w celach niesłużbowych. Szefostwo raczej oddziela się od pracowników. Generalnie panuje przeświadczenie, że 8 godzin spędzone w pracy to 8 godzin przepracowanych, z czym się nigdzie indziej nie spotkałem.
mm 2015-05-18 14:28:31
Pracuję już trochę i nie bardzo wiem czego można się przyczepić. Atmosfera moim zdaniem fajna.
Podoba mi się duża dowolność godzin pracy, nikt nigdy nie robił problemu gdy zgłaszałem że nie będzie mnie jutro bo mam takie widzi mi się.
Co do przepracowania 8 godzin, to co innego robi się w pracy? Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby mnie ktoś poganiał, lub skrytykował za ucięcie sobie pogawędki.
mmk 2015-08-02 13:20:59
Czy Wiesz ,że używanie firmowego sprzętu do celów prywatnych i do tego w godzinach pracy do jest zwykła KRADZIEŻ !!!!
zresetuj się gościu
Kykyck 2015-12-07 15:03:31
W AVSystem jestem od ponad roku i chwalę sobie pracę w tej firmie. Ludzie tu pracujący tworzą zgraną grupę i to dzięki nim atmosfera jest świetna. Jeśli nie wiem jak coś zrobić, zawsze znajdzie się dobra dusza chętna do pomocy - nie ma wyścigu szczurów.

Z bonusów dodam, że odpada mi myślenie o śniadaniach i obiadach, bo firma takowe codziennie zapewnia. ;)
Kykyck 2016-01-04 15:58:52
Według mnie zarobki są bardzo dobre. Nie jest tajemnicą, że osoby bez doświadczenia przyjmowane na praktyki, zarabiają 3k netto na start.
Co do stresu, to chyba zależy co kogo stresuje ;) Zdarza się, że trzeba zrobić coś na teraz, zaraz, ale przeważnie nie ma takich atrakcji :P
juhas 2016-05-19 17:56:03
Witajcie. Jakoś ostatnio nie mam szczęścia do nowych firm do których trafiam. Ostatnio jednak trafiłem tutaj i mam nadzieję , że tym razem historia potoczy się inaczej. Słyszałem o nich wiele pozytywnych opinii.
Zostaw swoją opinię o Avsystem Sławomir Wolf Sp.j. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avsystem Sławomir Wolf Sp.j.