Enterso Wojciech Kłodziński

Szczecin

Opinie o Enterso Wojciech Kłodziński

admin 2016-07-24 06:12:39
Kreuj lepszy rynek pracy. Dodaj szczerą opinią na temat Enterso Wojciech Kłodziński jako pracodawcy. Twój komentarz ma znaczenie.
Adam 2016-07-27 11:36:30
Polecam współpracę, zawsze można się dogadać z Wojtkiem w sprawie pracy. Działam
Jarosław Herman 2016-10-17 12:46:19
Enterso na początek wydawało mi się, że to kolejna firma czarująca klientów. Na całe szczęście byłem w ogromnym błędzie ! Jest co chwalić Prezes firmy Wojciech Kłodziński jest geniuszem, bowiem moja firma była na skraju bankructwa a kilka rad specjalisty i działania przez Enterso wykonane pozwoliłby ponownie stanąć mi na nogi.! Polecam osobom poważnie myślącym o rozwoju własnej działalności z rozsądnym budżetem.
Bart 2016-11-28 22:45:18
Uczciwy pracodawca, wypłata jest zawsze na czas. Komunikacja w firmie jest na odpowiednim poziomie co poprawia kulturę pracy całego zespołu. Firma prężnie się rozwija często planując i wdrażając nowe projekty
jest ciekawie. Polecam !
Adam 2016-12-01 00:19:51
Wypłata na czas, ciekawe projekty, młody zespół, przyjemna praca w ładnym biurze. Polecam współpracę z Wojtkiem i zespołem Enterso
xyz 2016-12-08 19:34:23
asdas asdasd
Zostaw swoją opinię o Enterso Wojciech Kłodziński - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enterso Wojciech Kłodziński