Eter Wojciech Malec

Kraków

Opinie o Eter Wojciech Malec

anonim 2011-10-10 03:39:48
UWAGA! ten facet bezprawnie zajmuje lokale, nie płaci czynszów,podkupuje fikcyjne udziały w nieruchomościach, jest arogancki i podstępny. Absolutnie NIE POLECAMY kontaktów z nim!
anonim 2011-11-15 01:12:10
DNO!(usunięte przez moderatora) bezprawnie zajmuje lokale przy ul. Czarnowiejskiej 51 i nie płaci czynszu ani odszkodowania od ponad 2,5 lat !!! Ma sprawy o eksmisje.
zainteresowany 2012-05-29 11:26:52
wiem, że warto tego człowieka sprawdzić w Krajowym Rejestrze Długów przed wchodzeniem z firmą ETER w jakiekolwiek umowy czy zlecenia
znający sprawę 2012-09-21 14:09:12
(usunięte przez moderatora) zdewastował lokal przed jego eksmisją wykonaną przez komornika.
Normalny człowiek tak by się nie zachował. On powyrywał drzwi, krany, w puszkach po gniazdach elektrycznych poodcinał kable na równi ze ścianą. Zabrał dla własnych potrzeb nawet muszlę klozetową i nie zatkał otworu kanalizacyjnego. Zostawił po sobie smród .Ten mieszkaniec Nowej Huty to całkiem wypatrzona osobowość o mściwym i wrednym charakterze cwaniaka, któremu nie wyszły przekręty z księgami wieczystymi i próba nielegalnego przejęcia lokali.
Wkrótce następna eksmisja z kolejnego lokalu.
eryk 2016-06-20 11:23:20
ten anonim i znający sprawę to chyba jakiś psychol. Współpracowałem z ta firmą i z p.Malcem jest super fachowcem w branży elektronicznej zaznaczam uczciwy człowiek!
Zostaw swoją opinię o Eter Wojciech Malec - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eter Wojciech Malec