brak logo

Lazur Szkoła Pływania i Rekreacji Wodnej Bogumiła Nowakowska

Bydgoszcz

Opinie o Lazur Szkoła Pływania i Rekreacji Wodnej Bogumiła Nowakowska

rodzic 2014-04-12 22:09:09
Brak życzliwości w stosunku do dzieci,nie potrafi zrozumiec dziecka.Moze umiejetnosci w tej szkole maja ale bezwzględne podejście do dzieci skresla tą szkołę, nastawieni głownie na zarabianie pieniędzy.
2
bono1313 2014-05-22 18:51:40
ciekawi mnie ta opinia...jakoś nikt do tej pory nie powiedział mi nic takiego w oczy, a mam swoją szkółkę już kilka lat. Najlepszym dowodem na kłamliwe słowa są 3 fakty:1) dzieci mi jakoś przybywa, 2) jeśliby zależało na "kasie" to nie robiłabym zniżek dla rodzeństw i szczególnych przypadków losowych i po 3) rodzice nie powierzaliby mi swoich dzieci ze szkółki na kolonie letnie i zimowe. Jeśli ten " rodzic" ma odwagę na rozmowę, to proszę o kontakt telefoniczny... (usunięte przez administratora)
2
Gosia 2015-03-25 20:09:18
uczymy się pływania w tej szkole już z rok, co mogę powiedzieć- jest super, to jest szkoła a nie plac zabaw jak się chce, aby dzieci się bawiły to można zapisać do szkółki Perła tam jest chlapanie, pluskanie i jak to ktoś powyżej napisał "zrozumienie dla dziecka", jesteśmy bardzo zadowoleni syn świetnie na pływa, mimo panującej dyscypliny- jest rewelacyjnie, Instruktorzy z powołaniem i wiedzą. Polecam tą Szkołę!!!!
1
blez 2015-09-17 00:23:30
Wydaje mi się, że jest to dobra firma, czy też nie wiem już sam jak mogę ją nazwać, no ale jednak znają się na rzeczy, a w dzisiejszych czasach jest coś takiego potrzebne, bo dzieci ruszają się coraz mniej i trzeba w jakiś sposób ich przyciągnąć do tego i ich w pewien sposób tym zainteresować, a oni to zrobią.
kazi 2015-10-14 10:24:44
Moim zdaniem to że pani B ma tyle doswiadczenia to nie znaczy ze jest jeszcze tak bardzo spawna nie wymawiając wieku powinna dac sobie spokuj z nauką plywania ja swojego dziecka nie dała bym na żadne kolonie pod opiekę tej pani.No i żaden autorytet sportowca jak taki wielki zasłużony trener.pali papierosy , a na perle mLodzi dbający o zdrowie i przyjazni do dzieci.Jak jest takim sędzią jak słyszałam to po co się wychyla chyba tylko dla kasy,a robi zniszki bo coraz mniej chętnych .Bo ludzie widzą,
2
tracz 2015-10-18 01:24:02
Ludzie różnie o nich gadają, ale nie ma co chyba wierzyć im na słowo , bo pewnie większość nie miała z nimi naprawdę styczności. Myslę , ze opinie stąd będą bardziej miarodajne. Ja sam nie mam zamiaru tu pracować jednak dzieci znajomych korzystały i chyba dalej korzystają. Firma się nie zmieniła raczej
pgz 2015-10-18 05:09:05
Jeśli osoba która uczy pływać pali to wydaje mi się, że to jest już sprawa tej osoby. Nie można ludziom aż tak prywatnie wchodzić w życie, wiele autorytetów pali i się tych osób nie skreśla, no ale każdy może mieć swoje zdanie, mi się jednak wydaje że firma i usługi jakie świadczą są przede wszystkim profesjonalne.
sebastian 2016-04-17 19:48:11
ale co konkretnie ludzie widzą@kazi? Ma słabe wyniki?
Janina 2016-05-19 10:04:49
Mam wrażenie, że niektórzy nie potrafią oddzielić pracy od życia prywatnego - ale tylko w przypadku osób trzecich. Sami chcemy, aby "po godzinach" dano nam spokój, bo żyjemy w wolnym kraju, ale kogoś innego chętnie ocenimy. Naprawdę, zachęcam do refleksji :)
Zostaw swoją opinię o Lazur Szkoła Pływania i Rekreacji Wodnej Bogumiła Nowakowska - Bydgoszcz
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lazur Szkoła Pływania i Rekreacji Wodnej Bogumiła Nowakowska