Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Tomasz Wiśniewski

Rybnik

Opinie o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Tomasz Wiśniewski

Soda 2014-10-07 09:31:04
Po prostu kobiety odbierające tam telefon to jakaś pomyłka, nie chcą podać żadnych inf. środki na koncie zablokowane, mieszkam za granicą, proszę o inf. na @ powiedziały jeśli będzie komornik chciał to odpiszę na @ jeśli nie to wysłać pismo pocztą z zapytaniem:) śmiech na sali, nawet @ do kancelarii nie chciały dać. Cały Rybnik
Nick 2015-04-28 11:18:50
koszmar, cięzko cokolwiek się dowiedziec, pani w biurze całkowiecie niepoinformowana na czym polega jej zadanie
bezsilna 2015-10-23 14:49:41
Najgorszy komornik w Rybniku brak kontaktu uwaza siebie niewiadomo za co .Nie idzie się z nim dogadać wogole a kobiety które tam pracuja nie mają serca.
egon 2016-03-24 21:50:44
Kawal (usunięte przez administratora) listy przysyła w kopertach z godłem na czerwonym pasku. Kilka razy sciaga za ta sama sprawe jak nie dopilnujesz.Uwaza sie za boga ,a jego pracowniec(usunięte przez administratora) wie za co.
boniek 2016-04-23 12:42:29
za komorników powinni się zabrać odsetki takie mają że masakra i żyją jak panowie swiata każdego złego komora w łeb kulą.
maryla 2016-05-19 18:45:43
Hehe @boniek nie ma to jak na takim forum pisać, że komornicy mają długi..sorry to ich praca i pewnie im też nie jest lekko ściągać te pieniądze
Zostaw swoją opinię o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Tomasz Wiśniewski - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Tomasz Wiśniewski