Restauracja Margherita S.C. Wiśniewski Michał

Legnica

Opinie o Restauracja Margherita S.C. Wiśniewski Michał

Monika 2014-07-09 23:48:12
Dzisiaj spotkałam się z bardzo rażącym chamskim zachowaniem właściciela(usunięte przez administratora).Jego traktowanie klientów jest wręcz niepojęte i odrażające. Jedzenie było stare. (usunięte przez administratora)Jak mu grzecznie powiedziałam, że z jedzeniem jest coś nie tak to Potraktował mnie jak intruza. Powiedział, żebym więcej nie przychodziła. Byłam tak zaskoczona jego chamstwem, że zdębiałam. Mam nadzieję, że jeśli "dba " tak o wszystkich klientów to niedługo zamknie tą budę. I wtedy będzie mia czas na leczenie psychiatryczne. Jest to przestroga dla tych co chcieli by tam cos kiedykolwiek zjeść.
kaktus 2014-07-14 22:29:45
Admin wycina po części treść komentarza - a czy aby nie powinien usunąć całej treści? Ewidentnie nie na temat.. Po cholerę komu czytać, że ktoś ma żale do kogoś? A swoją drogą - jestem z okolicznej miejscowości - zawsze, ale to zawsze, jak jestem w Auchanie, to stołujemy się z rodziną w Margericie - dlaczego?? Bo mi smakuje - widzę, jak ciasto do pizzy robią na moich oczach - tak samo kroją surówkę do kebaba - żadne tam gwno mrożone.. czy odgrzewane, widać, jak robią posiłek przy kliencie - a nie wyciągają z kartonu czy wora... Prawie jak w domu :)

To tak na marginesie - właściciela nie znam - nie mogę ocenić :) Ale skoro poprzednia Pani może oceniać walory kulinarne - to ja chyba też??
weao 2015-12-17 00:16:28
jak dla mnie to ta restauracja jest naparawde niezła, bo mają jednak dobrych kucharzy no i chyba w tym tkwi cały sekret, bo ceny tych dań to swoją drogą na pewno.
Zostaw swoją opinię o Restauracja Margherita S.C. Wiśniewski Michał - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Margherita S.C. Wiśniewski Michał