Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WIWAX Janusz Wiwatowski

Żywiec

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WIWAX Janusz Wiwatowski

MAREK 2013-03-22 12:16:12
ostrzegam wszystkich, szkoda czasu na tą robotę.chyba ze chcecie robic za 1100 zł po 10h dziennie i wszystkie soboty...POWODZENIA!!!!!
Troll 2013-05-01 00:14:52
Nie polecam !!! Byłem już kilka razy na rozmowie kwalifikacyjnej. Za małe pieniądze żądają poświęcenia się pracy całkowicie - czasowo i duchowo. Najlepiej byc sprzedawcą z doświadczeniem, magazynierem, wózkowym, kierowcą i Bóg wie jeszcze kim!!! Na początek 1100 zł i po 10 godzin w pracy i soboty oczywiście też, aha i nalepiej jeszcze być studentem. Szczerze nie polecam!!! Ludzie sie już na nich poznali i nikt już nie przychodzi na rozmowy kwalifikacyjne.
adam 2014-03-11 08:39:57
zatrudniają uczniów albo studentów bo to jest najlepsze rozwiązanie, żeby nie płacić za nich za dużo.nie ma osoby kompetentnej. niestety porażka
wiwax super 2015-04-06 13:19:42
dzień dobry
materiał dostaniesz za darmo
porozmawiaj ze zwolnionym pracownikiem zapytaj kto bierze u nich na płatność - jaka firma przyjedź i powiedź, że jestes z tej firmy dostaniesz materiał budowlany - ile chcesz i jaki chcesz. Firmy zagonione 10 tys w tą stronę czy w druga nie ma znaczenia, nie zorientuja się. Pracownicy tez tak handlują - bo marnie zarabiają.
wit 2016-04-23 11:08:24
oczywiście no i takie kwity są wydawane, nie ma innej opcji
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WIWAX Janusz Wiwatowski - Żywiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WIWAX Janusz Wiwatowski