Vena-Pharm S.C. Wioletta Malina-Jurczyk Sławomir Jurczyk Apteka Vena-Vita

Kraków

Opinie o Vena-Pharm S.C. Wioletta Malina-Jurczyk Sławomir Jurczyk Apteka Vena-Vita

byly pracownik Veny 2011-06-29 09:59:47
praca w Venie to koszmar, wlascicielka [usunięte przez moderatora] , nikogo nie szanuje, drze sie o wszystko, pracownicy sa znerwicowani, nie polecam nikomu, w tej firmie pracownik traktowany jest jak śmieć. omijac szerokim łukiem !!!!!!
on 2012-04-13 21:53:17
[usunięte przez moderatora] za marne pieniądze, traktowanie przedmiotowo, obsypywanie epitetami ze strony szefostwa i brak klasy, radzę omijać szerokim łukiem
byłem 2012-05-02 19:45:58
praca niewdzięczna, jeśli jesteście wolontariuszami, którzy lubią harować w kiepskich warunkach,spełniać wiele funkcji gorąco polecam !!!
wypłata nigdy w terminie! trzeba chodzić i prosić się !!!! i niech nikt nie pisze bredni o tym jak jest dobrze w vena-vicie, bo to kłamstwo !!!!!!!!!!1
kacper 2016-03-28 00:43:04
teraz funkcjonują pod nazwą Galaktyka. Byłem pracownikiem. Wypłaty NIGDY!!!!!! nie było na czas. Fakt, że apteki nie zarabiają na siebie to i niebardzo jest z czego wypłacać. Pacjenci odchodzą bo i leków brak na półkach. Nie polecam.
Krzysiek 2016-04-24 12:10:05
nigdy nie miałem problemów z tą apteką, jeśli nie ma jakiegoś leku to bez problemu go sprowadzają, często tez można zakupić tańsze zamienniki co dla mnie, ojca czwórki dzieci jest niezmiernie istotne, żeby o każdy grosz w budżecie domowym dbać, ja polecam
Były pracownik :( 2016-10-28 19:30:23
poniżanie pracowników, mała kasa, właścicielka nie panuje nas sobą , to tylko najlżejsze aspekty pracy dla Pani Wioletty alias KAsi Jurczyk, dno, porażka i wielkie mniemanie o własnej osobie
Zostaw swoją opinię o Vena-Pharm S.C. Wioletta Malina-Jurczyk Sławomir Jurczyk Apteka Vena-Vita - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vena-Pharm S.C. Wioletta Malina-Jurczyk Sławomir Jurczyk Apteka Vena-Vita