Opinie o Firama Wielobranżowa Kazuar Struś Grzegorz w Lwówek Śląski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firama Wielobranżowa Kazuar Struś Grzegorz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Firama Wielobranżowa Kazuar Struś Grzegorz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firama Wielobranżowa Kazuar Struś Grzegorz w Lwówek Śląski

Karol Nowy wpis

Po jakim czasie u Was można dostać umowę na czas nieokreślony ?

boniek Nowy wpis

Hej, a powiedzcie mi jak tu jest z umowami, czy w ogóle jest szansa na umowe o prace na czas nieokreslony?

Jakub Nowy wpis

Ta firma jest wypłacalna i ci co niekturzy piszą to pijacy szef daje alkomat i 2 promile alkocholu.Szef jest wyrozumiały miły i firma zatrudnia na czysto nie tak jak inni piszą przed pracą musiałem pujść na BHP i inne badania polecam tak wogule można wyciągnąć bardzo dużo!

MACIEJ Nowy wpis

Jestem na stałe zatrudniony w tej firmie,mam płacone raz w miesiącu 10tego na konto .Zarobki bardzo dobre.Co mogę przedstawić w sądzie dla tych co żle piszą o moim szefie .Z tego co mi wiadomo przychodzą do pracy różne nurki,którym szef daje do dmuchania alkomat tak ich zaraz nie ma w pracy.Co dziwne dla mnie ,że piszecie ,że zatrudnia na czarno. wSZYSTKICH MOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW JAK I MNIE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI ZOSTAŁEM WYSŁANY NA BADANIA WSTĘPNE,NASTĘPNIE MIAŁEM PRZEPROWADZONE BHP I PPOŻ,PRZEZ FIRMĘ ZAJMUJĄCĄ SIĘ SPRAWAMI BHP,PODPISAŁEM UMOWĘ I OTRZYMAŁEM ODZIEŻ OCHRONNĄ. W TEJ FIRMIE PRACUJĘ OD 01.10.2012R. DO NADAL I NIEZAMIERZAM SIĘ Z NIEJ ZWOLNIĆ. A TO CO OPISUJECIE SĄ TO POMÓWIENIA STEK BZDUR.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Firama Wielobranżowa Kazuar Struś Grzegorz.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
logo firmy monter ślusarz
Lwówek Śląski
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Obsługa klienta z j. niemieckim - Home Office - zdalna
Sedulus Sp. z o.o.
XXXX

Firma nie wypłacalna, ciągle przedłuża termin płatności że zapłaci jutro czy pojutrze i tak już 3 miesiące, tak samo obiecał umowę o pracę, a zatrudnia nielegalnie w ogólnie facet bardzo niemiły..... omijać go z daleka

LEnon

A ma Pan może aktualny kontakt z tą firmą? Jeśli tak proszę o informacje pod numer telefonu 881252627

Tomek26

Ta firma to (usunięte przez moderatora) nie płaci, nie zatrudnia - trzymajcie się daleko od tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Firama Wielobranżowa Kazuar Struś Grzegorz - Lwówek Śląski

Firama Wielobranżowa Kazuar Struś Grzegorz
  • Przodowników Pracy 32