Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. Oddział Wielkopolski

Poznań

Opinie o Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. Oddział Wielkopolski

anonim 2011-09-23 05:31:03
Droga Joanno! Nie wiem z czego wynika Twój problem z tożsamością, bo przedstawiasz się jako kobieta, a używasz słów: "szukałem", "jestem zadowolony", "chciałbym polecić".... Miejmy nadzieję, że pomimo tego praca w Generali jest naprawdę ok....:))
racjonalista 2012-06-12 12:57:24
[usunięte przez moderatora] . Wydaje mi się, że oni oferują pracę w terenie, zaś stacjonarnie pracują tylko nieliczni - ważniejsi, którzy mają pod sobą ludzi i już trochę tam pracują. Czy tego typu praca może być interesująca? To zależy od tego, czy ktoś potrafi nakłaniać klientów do skorzystania z oferty firmy czasami nawet [usunięte przez moderatora] niedomówień. Skąd taka moja opinia? Mój brat pracował w czymś podobnym..
w[' 2016-05-04 22:21:17
oczywiście, licza się przede wszystkim targety i sprzedaż, a co za tym idzie także prowizje - a wiadomo że skoro mają w swojej ofercie ubezpieczenia turystyczne również, a właśnie zaczyna się sezon turystyczny to zaraz będzie można fajnie pieniążki zarobić
Zostaw swoją opinię o Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. Oddział Wielkopolski - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. Oddział Wielkopolski