Marwen G.W.

Andrespol

Opinie o Marwen G.W.

JAN 2012-02-14 13:22:28
Przedmówczyni jest chyba jedyną pracująca tam kobietą - sekretarka szefa, bo inni pracownicy - mężczyźni mają inne zdanie na ten temat. Nie polecam.
Nowy 2014-08-10 12:46:11
Niekompetenta nierzetelna firma.
magister 2015-02-25 19:51:21
Zgadzam się z przedmówcą,omijać szerokim łukiem marwen gw.Gw to chyba znaczy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wart.
mika 2015-11-01 19:55:50
Z tego co wiem to cieńko przedzie odkąd zmienił się głównie rządzący.
m.chojnacki113@interia.pl 2015-12-10 20:50:11
Od kiedy zmienił się prawowity właściciel firmy, dzieją się tam niestworzone rzeczy. Pseudo szefowa w ogóle nie interesuje się firmą. Pracownicy rządzą się sami.Robią co chcą i jak chcą. Pseudo szefowa bardzo rzadko zagląda do firmy twierdząc że pracownicy ciągle coś od niej chcą, a chcą swoje pieniądze za pracę które wypłacane są w drobnych transzach i ciągle się o nie muszą wypraszać.Rządy sprawuje jej zięć który kręci sobie własne interesy, olewając działalność firmy
obi 2016-05-18 08:42:32
Ale prosferuja juz od lat ako składy budowlane granitów i marmurów, wiec to dizwne,...
Zostaw swoją opinię o Marwen G.W. - Andrespol
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marwen G.W.