Autodesk S.A. Przedstawicielstwo w Polsce

Opinie o Autodesk S.A. Przedstawicielstwo w Polsce

pracownik Autodesku 2011-03-20 04:24:02
Odradzam pracę w tej firmie. Stosunkowo niskie wynagrodzenie, brak perspektyw rozwoju, nierealne oczekiwania, nieliczenie się z pracownikami, częste zwolnienia, z założenia min. 10% pracowników ma co roku otrzymać negatywną opinię. Jako przykład dodam jeszcze, że na stanowiska managerskie nie są awansowani pracownicy tylko brani ludzie z zewnątrz nie mający o produktach zielonego pojęcia i to oni tworzą nierealistyczne plany rozwoju ukraszane kwiecistymi mowami a za efekt końcowy baty spadają na pracowników.
pracownik autodesku 2011-03-20 04:31:00
Dodam jeszcze, że Autodesk jest korporacją notowaną na giełdzie i jej wyłącznym celem jest sprzedać jak najdrożej przy JAK NAJNIŻSZYCH KOSZTACH. Jeśli chcesz podwyżki większej od inflacji lub awansu to musisz zmienić pracę na inną a to nie jest takie proste bo w umowie masz brak możliwości podjęcia pracy w innej firmie informatycznej przez 6 miesięcy (a mało kto będzie czekał pół roku na pracownika).
Zostaw swoją opinię o Autodesk S.A. Przedstawicielstwo w Polsce - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autodesk S.A. Przedstawicielstwo w Polsce