Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tychach Antoni Kuźmiczuk

Tychy

Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tychach Antoni Kuźmiczuk

maniek 2012-06-14 22:38:40
Pozdrawiam starszą Panią z sekretariatu :)
a 2012-07-05 13:20:41
Widać, że sami sobie wystawiają opinie. To już czysta żenada i chamstwo.
Pracownica 2012-08-21 00:39:23
Pracowałam (usunięte przez moderatora) i nie mogę powiedzieć złego słowa na niego. Nigdy nie miał pretesji i w razie jakiegoś problemu zawsze mogłam się do niego zwrócić. Rzadko spotyka się takiego pracodawcę. Warunki płacowe jak w każdej kancelarii. Niestety odeszłam z tej kancelarii bo atmosfera wśród pracowników była okropna. Panie pracujące w tej kancelarii nie pozostawiły na mnie suchej nitki, cały czas oceniały mój wygląd oraz strój, obgadywały i czekały na każde moje podknięcie. Coś okropnego! Z tego względu nie polecam pracy w tej kancelarii ze względu na te osoby ale (usunięte przez moderatora) jako pracodawce jak najbardziej!
Xxxx 2015-01-14 00:16:47
Pracownicy chamscy robia zdjecia osoba postronnymoraz nagrywaja.A.Kuzmierczuk bierze Lapowki za umarzanie spraw.Jezeli chce sie tam pracowac nie polecam nikomu.
konfu 2016-05-20 17:44:16
czytając wpis @pracownica doszedłem do wniosku że jako facet mam duże szanse na spokojną pracę u komornika. Co prawda wykształcenie mam ekonomiczne ale może się uda
Zostaw swoją opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tychach Antoni Kuźmiczuk - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tychach Antoni Kuźmiczuk