Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie

Kraków

Opinie o Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie

anonim 2011-11-21 10:58:43
Z tą dobrą płacą to chyba z lekka przesadziłeś
anonimek 2012-03-10 16:40:06
a ile płacą na stanowisku przedstawiciela i ds wsparcia sprzedazy?
DZIPIES 2012-04-10 20:03:52
ok. 2800 brutto + premia
Tadek 2013-03-04 21:26:25
Istna porazka kierownik [usunięte przez moderatora] juz całkiem zwariował nie polecam nikomu chcyba ze chcesz miec problemy to tak ciagle zle i zle , szuka jak udupic ludzi!!!!!!!!!!
kris 2013-03-05 17:58:26
totalny burdel
agnes 2013-05-27 13:00:34
kris - 2013-03-05 17:58:26

totalny burdel
potwierdzam, że burdel
whopper dick 2013-07-04 11:35:12
2450 brutto a [usunięte przez moderatora] jak psa z kazdej strony zwlaszcza [usunięte przez moderatora], który włazi w zad nowemu bossowi. głebsza ANALiza i streszczenie jak się tam pracuje juz w krótce hehe
anty Gasior 2013-08-11 10:10:30
whopper dick - 2013-07-04 11:35:12

"[usunięte przez moderatora] to mądry człowiek" - cytuje kolejnego głąba, który przyszedł z Schenkera i myśli że zrobi rewolucje w Poczcie w Przesyłce Paletowej czyli Dyrektorek z Warszawy - [usunięte przez moderatora]. Gość szczerbaty ze spruchniałym zębem na przedzie nawet nie umie się zachować fair, obiecuje coś a nie ma odwagi powiedzieć czegoś wprost albo nawet przez telefon. Słabiak a nie dyrektor który ma zarządzać tym całym bajzlem. Premie daje tym których lubi. Natomiast [usunięte przez moderatora] bo wygląda jakby codziennie siedział na solarium jest strasznym pupolizem nowego Dyrektorka. Nędzne zarobki a obowiązków za dużo a ciśnienie jeszcze większe.
Krzysztof S. 2013-09-01 20:25:04
[usunięte przez moderatora] - wieloletni pracownik Poczty Polskiej na stanowisku dyrektora zniszczył i zszargał nerwy wielu osobom. Gdy dziś dowiedziałem się że ten fałszywy człowiek został WYLANY,WYRZUCONY, ZWOLNIONY kilkanascie dni temu z Poczty Polskiej od razu pomyslałem : Masz [usunięte przez moderatora] nauczkę, tak jak traktowałeś innych to teraz to zły los wrócił do ciebie ze zdwojoną sila. Mam nadzieje ze to czytasz, cała logistyka swietuje, flaszki wypie, szampany otwarte bo nie ma cie juz na tym stanowisku. Myslales ze do emeryturki bedziesz sobie spokojnie siedzial i nic nie robil i wyżywal sie na podwladnych, jednoczesnie nie szanujac ludzi? To zle myslales. Wiesz kim jestem, masz szczescie ze cie jeszcze na ulicy nie spotkalem bo bym sie zasmial ci w twarz i wyszydzil z ciebie.Ale Skawina niedaleko prawda? Z Nowej Huty blisko he. Teraz ty szukasz pracy a cala logistyka triumfuje ze zostales wylany na zbity pyszczek. Kara !!! Kara !!! Kara !!! Nic ci nie dalo jezdzenie do warszawy na rekrutacje, spinales poslady a po 2 miesiacach od wybrania cie wylali bo sie NIE NADAJESZ !!! zero pojecia o logistyce. W pracy [usunięte przez moderatora] i nic wiecej.
obserwator 2013-09-30 20:36:43
A za co nasz [usunięte przez moderatora] jeździł na wakacje Egipt Paryż i inne eskapady zamiast do pracy to wycieczki a za co ?????????????
obibok 2014-01-23 13:52:18
Zarabia się wiecej niz 2450 brutto w innych oddziałach ale nie w Krakowskim :P
Ile wynegocjujesz tyle masz...wiecie moze gdzie znajde opalonego Tadzia ze Skawiny? wzieła go jakas firma do pracy nieroba jednego ? hehe
Zocha pierdziocha 2014-01-29 18:17:55
Mi nie przedłużyli umowy kolejnej ( ta miała być na czas nieokreślony) mimo ze robiłam duzo nadgodzin to nic mi to nie dało. Naiwna byłam !
tomek 2015-01-27 11:43:20
ale dlaczego mieliby nie ustabilizować składu personalnego? wydaje mi się, że czasem jak jest rotacja to tylko dobrze dla nich, czasem warto mieć coś nowego, jakieś odświeżenie działu tak naprawdę taka nowa rekrutacja nie jest niczym złym w obecnej sytuacji i mam nadzieje, że teraz tylko na dobre to im wyjdzie wszystko.
ogun 2015-03-29 15:51:11
Wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi transportowej ładunków pocztowych Poczta Polska wykorzystała przy tworzeniu i rozwijaniu usług logistycznych dla firm, w tym dla Przesyłki Paletowej. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu PP pokazuje , że jest w stanie przystosować się do otaczającej rzeczywistości
Marcin 2015-10-21 14:12:53
Pracowałem jako przedstawiciel w placówce Poczty Polskiej centrum kraków nie to że płacą minimalną to jeszcze wymagania mają przynajmniej 5 razy większe niż te psie grosze które oferują. Warunki jak na polski realia mają wiele do życzenia i szczerze mówiąc wole już pracować w biedronce niż tam http://edukacja.net/topic/1671-korepetycje
mariusz 2016-02-07 16:44:51
my narodzielni w plaszowie jest spoko Regina się nie trzepia płacą może marna Ale za darmo bo tak czy tak nic nie robię
jola 2016-02-07 16:52:52
Hej my tam nie narzekamy marnie płacą Ale zawsze jest pomysł żeby nic nie robić można maszynę popsuć maszynę do sortowania i już jest kawusia a mechanik niech się martwi .A kontrola tego nie chce widzieć bo tak premier niema .dlatego ja jestem zadowolona z pracy na poczcie
l 2016-02-07 16:57:31
Wiesz jak Już piszesz o reginie to i tak niedługo ją zwolnią i część pracowników z plaszowa slyszem o tych przekretach nie źle ta zmiana jest dobra
gosc 2016-02-10 08:39:11
To spoko tak można pracować?my w Zabrzu mamy trochę innaczej jest na pewno większość rygor i w Zabrzu to zwolni by cała zmianę.pozdrawiamy krakow
m.m 2016-02-29 06:56:52
Zmienili dyrektora i nic się nie zmienia dalej wszyscy walą w ch... I to jest fajne bo przynajmniej nic się nie robi ja sobie nie wyobrażam innej pracy jeszcze jak strzałka zostanie kierownikiem to dopiero będzie super
m.m 2016-02-29 06:56:57
ja 2016-03-05 08:44:44
witajcie.To nie jest tak do końca ze nic się nie robi,można gadać oporowo przez telefon w domu na to nie ma czasu a w pracy tak,i jeszcze płacą
Prokocimka 2016-08-25 18:20:41
Byłam tam, to było straszne.
Tyle wymęczonych, zabiedzonych i zmęczonych kobiet w życiu nie widziałam. Tyrają za grosze po 12 godzin dziennie lub nocnie, cały czas na stojąco i tylko dwie przerwy.
Podwyżka pensji była ostatnio 7 lat temu. A o premii to ciągle słyszą, ale nigdy nie dostają.
Praca siedząca jest, owszem. Można siedzieć i oznaczać listy i potem je wkładać do odpowiednich przegródek. A kto dostaje taką pracę? Trzeba mieć orzeczenie o niepełnosprawności lub być znajomym lub ulubieńcem kierowniczki. Więc pracę siedzącą mają przeważnie panowie.
Na sali przeraźliwy gorąc, gdyż okna są popsute i nie można ich otworzyć.
Japonka 2016-08-31 13:58:49
Kasa rzeczywiście ponadprzeciętna. Przeczytaj wcześniejszy post. Od 7 lat nie było podwyżki. Gdyby nie to, że pracownicy przed zaczęciem pracy dostają bony żywnościowe, to większość padła by z wycieńczenia i głodu, przed doczekaniem się pensji. Pensja jest terminowa. Ale nim ją dostaniesz, to wcześniej może cię dopaść KAROSHI. A wtedy twoje zwłoki ,żeby nie wypłacać pensji utopi się w pobliskich Bagrach.
Japonka 2016-09-07 20:16:32
Nic nie wiem o bobach żywnościowych. Z tego co wiem ,sam bób już jest żywnością.
To chyba jasne ,że bon żywnościowy można zrealizować na kupno żywności. Czyli alkohol, papierosy, narkotyki, ciuszki, kino, kawiarnia i wydatki na dziewczyny nie wchodzą w grę.
Listonosz 2016-09-10 18:39:29
Jeśli ktoś szuka pracy na Poczcie, to w miarę inteligentny człowiek powinien szukać pracy na stronie internetowej pracodawcy , a nie tutaj. Prawie na wszystkich drzwiach PP w Krakowie wiszą ogłoszenia, że szukają listonoszy, najchętniej z własnym samochodem i najlepiej jeszcze żeby miał własny gaz pieprzowy na groźne psy.
Tff 2016-09-11 21:24:14
Hmmm no tak się składa że nie zawsze na stronie internetowej każdej firmy znajdą się ofert pracy wiec w sumie ja się nie dziwię ze ktoś się tutaj pyta ludzi bo może ktoś wie i po prostu będzie mu łatwiej i szybciej coś takiego znaleźć i tyle w temacie
Zostaw swoją opinię o Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie