Opinie o Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie?

klient (Kraków - Śródmieście) Nowy wpis

Przesyłka listowa (czasopismo) wysłana regularnie, co sobotę, w Warszawie, po ilu dniach powinna być doręczona odbiorcy?

Meches Nowy wpis

Takie drobne pytanie do samego pracodawcy . Dlaczego zakład nie stosuje się do przepisów określających minimalna krajową i daje umowy na niższej podstawie ? Pachnie wam spotkanie w sądzie pracy ? Byłem przez wiele inspektorem BHP i na bieżąco staram się być w przepisach. Tłumaczenie pracownikom że premia podniesie wynagrodzenie jest bzdurne . Podstawa na umowie stanowi minimalną pracownika .

Czy pracownicy w Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie dogadują się między sobą?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Nadawca

28 grudnia 2022 roku wysłałem do Krakowa dwie paczki priorytetowe, które przeszły przez WER Niepołomice. Jedna została doręczona już następnego dnia, ale druga wciąż leży w sortowni. Problemy z terminowym doręczaniem przesyłek przez krakowską Pocztę Polską obserwuję co najmniej od 3 lat. W najbliższych dniach wystosuję pismo do zarządu Poczty Polskiej, w którym szerzej opiszę ten problem, bo terminy doręczania przesyłek poleconych i paczek są w Krakowie o wiele dłuższe niż w innych miastach Polski.

Karina

Czekam od wtorku na paczkę dziś dowiedziałam się że owszem jest na sortowni od wtorku od godz 7rano w Niepołomicach i że nikt nie weźmie jej bo nie mogę sobie pisać skargi w dupie to mają chciałam pojechać odebrać osobiście bo termin dostarczenia do mnie tej paczki minął nie wydadzą i ujjj. Co ja mam robić reklamacja napisana ale wkur... To bo to już nie pierwszy raz

Kient
@Karina

To samo mnie spotkało, smyki, bandziory i chamy inaczej nie można powiedzieć o tych ludziach.Czują się bezkarni, bo nikt nie wyciąga konsekwencji z tak smykarskiego zachowania wobec klienta. W dodatku w oddziałach poczty nie odbierają nawet telefonu, ci ludzie robia łaskę ze w ogóle pracują!!!

Kient

Brak słów o nierzetelności poczty polskiej, paczka nadana 16 grudnia w Krakowie i powinnam otrzymać dwa, trzy dni później , też w Krakowie. Niestety nierzetelność oddziału poczty przy ul Witosa przechodzi wszelkie pojęcie. Nie dość, że nie dostarczają przesyłek choć opłatę za doręczenie biorą nie małą. To jeszcze listonosz kłamie i na stronie śledzenia przesyłki pisze, że awizowana... siedzę w domu czekam na przesyłkę, nie ma awiza i nie ma listonosza. Panie w oddziale poczty na ul Witosa tak niesympatyczne, że można powiedzieć chamskie w obsłudze klienta. Dziś jest 21 grudnia 2022 roku przesyłki miejscowej nadal nie mam!!!! Ostrzegę każdego przed tą wątpliwą usługą poczty przy ul Witosa!!! Dodam, że to nie pierwszy raz taka sytuacja i kłamstwa doręczyciela!

Magda

Nie potrafią dostarczyć przesyłkę byłam w domu i wiecznie zostawiacie awiza za co wam płacą nawet nie chcecie zapukać udajecie że niby byliście dostarczyć paczkę czy list

Przewodnik krakowski Danuta

Z tego co jest mi wiadome w ostatnich dniach - paczki które leżakowały na rozdzielni w Krakowie zostały przeniesione na Rozdzielnię w Niepołomicach. Stąd wymieniłam nazwę miejscowości " Niepołomice. " Uważam że Poczta Polska powinna poświęcić więcej uwagi na to by zredagować w sposób przejrzysty wszelkie kontakty z pracownikami tamże zatrudnionymi a już na pewne powinny być zamieszczone numery interwencyjne do Dyrektora, do kierownika , do odpowiednich jednostek. Nie po to istnieje reklamacja by tylko skargę zgłosić. Sprawa powinna być efektywnie i definitywnie załatwiona. Nie odpowiada kierownik Rozdzielni paczek, wyrzucić kierownika , pilnować przestrzegania pracy przez pracowników . Wybaczcie za porównanie ale nie jesteście tzw. Świętymi krowami" do których nie ma dostępu i jeśli nie dajecie sobie rady z ilością paczek - nie zawierać umów, nie targać ludziom nerwów bo w ten sposób nawet obtańcować nie ma kogo. Co z tego że zadzwonisz do reklamacji a ta przekaże dalej i Ty dalej nie wiesz co się dzieje w sprawie. No popatrz jest sobota godzina 15.35 , Było już 7 monitów z reklamacji . Paczka niby ma być dzisiaj doręczona ale jej nie ma . Kontakt z przewoźnikiem niemożliwy bo jego telefon nie działa. Wy to musicie absolutnie zmienić . Wczoraj ta informacja poszła na Tweeter , dziś zastanowię się co dalej zrobić jeśli nadal paczki nie dotrą . Dość już obijania się w pracy. Wymienić personel jeśli ten nie zdaje egzaminu i dobre pytanie Pani zadała. Tak " wspaniałej organizacji pracy" jak na Poczcie Polskiej , nie ma chyba nigdzie w Polsce. To nawet Sądy, Prokuratura, Ministerstwa udostępniają telefony poszczególnych działów . U Was tego nie ma ponieważ jedynym wytłumaczeniem byłoby że klienci przeszkadzają w pracy, tyle tylko że Wy nie robicie nic więc o jakiej pracy może tu być mowa, Radzę to przemyśleć i przysłać mi wreszcie moje paczki. A może tak zadzwonicie teraz do tego kuriera i ustalicie gdzie on w tej chwili jest z tymi moimi paczkami. Pozdrawiam

Zawiedziona
@Przewodnik krakowski Danuta

Mam bardzo złe doswiadczenie z sortownią w Niepołomicach. Paczki po prostu tam leżą chyba na wieczny spoczynek. Zadne interwencje przez infolinię Poczty Polskiej nie pomagają. Wstyd dla firmy, niesmak dla mnie jako klienta. Nie mozna absolutnie zaufać.

Przewodnik krakowski Danuta

Szanowna Pani ! To nie moja wina że nie wiadomo gdzie już powinnam pisać , tylko Poczta Polska tak pięknie potrafi się zakamuflować że można jedynie domyślać się kto komu ew. przekaże informację jeśli napiszesz na niewłaściwej stronie aczkolwiek związanej z Pocztą Polską . Dobrze że Pani si ę odezwała bo nie dość że już trzeci tydzień uderzy jak dział reklamacji 5 razy monitował moje paczki w Niepołomicach, na próżno, ja złożyłam reklamację w internecie - na próżno . Dziś SOBOTA - powiadomiono mnie że raczą paczki dziś doręczyć. Jest godzina 15.20 a ja zastanawiam się czy doręczyciel będzie z paczkami w domu nocował i dopiero w poniedziałek je doręczy czy stanie się to dziś czy w ogóle ich nie doręczy BOŻE UCHOWAJ OD ZAWIERANIA UMÓW Z POCZTĄ POLSKĄ a Panią bardzo proszę jeżeli jest Pani zatrudniona w Poczcie Polskiej, być może przekaże im Pani mój monit tą drogą złożony po raz siódmy z kolei. Pozdrawiam

Danuta

Jestem Przewodnikiem krakowskim . Omijajcie szerokim łukiem usługi paczkowe : paczkomaty in post tudzież doręczanie paczek z Rozdzielni w Niepołomicach. Tego nie da się opowiedzieć , to trzeba samemu przeżyć. Już prawie dwa tygodnie moja paczka tkwi w Rozdzielni w Niepołomicach . 6 razy monitowano w sprawie doręczenia tej paczki , w tym jeden raz w internecie. Kto mądry nie powinien nigdy zawierać z nimi umów o doręczenia. Teraz, pozostaje mi Sąd i złożę dla przykładu pozew o 20 tysięcy zł. zadośćuczynienia za moje stargane nerwy. Oczywiście jaśnie hrabia Prezes z Centrali w Warszawie nie ma żadnego e-maila na którym można byłoby go przywołać do porządku. Ważne że kasa jest , klienci nas nie interesują. Dlatego nagłośnię ten temat na całą Polskę. Jak widać kierownik z Rozdzielni paczek w Niepołomicach ma za nic reklamacje które do niego wpływają i nawet nie wiesz co się dzieje z Twoją paczką a jutro już kolejna sobota i zacznie się trzeci tydzień leżakowania paczki u nich. A ZATEM PISZĘ POZEW PRZECIWKO SPÓŁCE. Powinniście zrobić to samo. Na pewno to należy zmienić Prezesa warszawskiego i kierownika Rozdzielni w Niepołomicach.

Beata
@Danuta

Tylko że czy to w dobrym miejscu znalazła się ta cała opinia? Bo ja tutaj miejscowość Kraków widzę i teraz to Pani mnie tym zdezorientowała trochę

Zawiedziona

Pracowałam na Poczcie Polskiej na ul. Bronowickiej, jedna tylko kierowniczka była ok, reszta do zwolnienia. Starsza pracownica, która powinna mi przekazać wiedzę niezbędną do tego abym mogła sprawniej obsługiwać klientów, nauczyła mnie tyle o ile, porażka, żałuję że tam aplikowałam.

Ile jest zmian w Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie?

On, student

Zmiany są różne, studentom idzie sie na rękę. Kierownicy są mili i pomocni. Za to pracownicy którzy długo już pracują są różni, bywają wredni, fałszywi i opryskliwi. Pensja niska, najniższa krajowa. Złodziejskie państwo tyle nam zabiera na składki że nie wiele zostaje na życie. Praca jest pod presją czasu, trzeba nauczyć się nie stresować. Wykonywać dobrze obowiązki we własnym tempie. Jak dla studenta żeby dorobić jest ok. Na atmosferę nie narzekam- dwa obozy nowi pracownicy i starzy pracownicy.

Janek

Firma pożałowania godna, państwowy moloch do likwidacji, czekam 2 miesiące na paczkę z chin przeleciała pół świata, wszystkim udało się dostarczyć na zadany adres aż dotarła do poczty polskiej oddział w Krakowie te matoły stwierdziły że adres jest niekompletny i po 8 godzinach odesłali paczkę do nadawcy. Zadzwoniłem na infolinie gdzie usłyszałem że jak jest adres nie kompletny mając nawet numer telefonu to odsyłają paczkę bez dzwonienia. Sam prowadzę firmę i nie do pomyślenia jest żebym nie zadzwonił do kontrahenta z wyjaśnieniem w razie komplikacji. Jak się czegoś nie potrafi robić albo ma olewcze podejście TO SIĘ TEGO NIE ROBI

mixx

Pracował ktoś na sortowni lub pracownik opracowania ładunku w Niepołomice i może się podzielić opinią na tema pracy, atmosfery i zarobków.

Cece

@Naopak jak to przytrzymaj paczki? Celowo? Bo nie rozumiem.

Naopak

KRAKÓW Najgorsza sortownia poczty polskiej przytrzymują paczki . listonosze z województwa krakowskiego mówią że mają mniej paczek w sezonie przedświątecznym niż na co dzień . TO JEST DZIWNE !!!!!!!!!!!!!!!!! specyficzne miejsce.

Danuta

Moja opinia dotyczy stricte Poczty przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13 w Krakowie i niechlujstwa tutaj panującego. Mam pretensje do Głównego Zarządu Poczty w Krakowie przy ul. Grochowskiej o to że przyjmuje do pracy ludzi nie szkoląc ich i nie instruując że praca ma być wykonywana starannie. Przypadek z dnia 11.X.2018 . Pracownik poczty nie raczył nawet właściwie ustawić stempla i podbił rachunki w ten sposób że mamy rok 201 na wszystkich. To skandal. Nie chciał dodatkowo przybić datownika . Tusz jest rozmazany. Załóżmy że adresat zgubi rachunek wpłaty i zażąda ode mnie kopii. Nie będę nawet w stanie odnaleźć tego dowodu skoro pisze na nim rok 201. Takich pracowników powinno się usuwać z Poczty skoro rano interesantów prawie nie ma a jej nawet stempla ustawić się nie chce. Powinno się często kontrolować dokumenty i pracę tej poczty. Jeżeli mój wpis jest zamieszczony na niewłaściwej stronie, proszę o zamieszczenie go tam gdzie trzeba.

Wiktor

Najłatwiej jest tylko krytykować. Firma ma opinie dobrą i tylko potrzeba chęci do pracy. Łącznie daje dobre miejsce do zarabiania

Tff

Hmmm no tak się składa że nie zawsze na stronie internetowej każdej firmy znajdą się ofert pracy wiec w sumie ja się nie dziwię ze ktoś się tutaj pyta ludzi bo może ktoś wie i po prostu będzie mu łatwiej i szybciej coś takiego znaleźć i tyle w temacie

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie?

Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.

Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Krakowie