„BUDONIS” SP. Z O.O.

Lipsk

Opinie o „BUDONIS” SP. Z O.O.

anonim 2012-02-10 17:40:17
Firma - nie polecam. Tyle w tym temacie. :)
czesiek 2013-08-01 09:49:14
Nie polecam nikomu płacą z opuznieniem praca jest nie pewna dziś pracujesz jutro Cię zwolnią,kierownik pan [usunięte przez moderatora]. stosuje [usunięte przez moderatora] wobec pracowników.
KM 2015-02-09 21:28:56
Witam , na początku wydawała się ok , robiliśmy szybko i sprawnie montaż dla tej firmy , a teraz kiedy budowa skonczona niechce zapłacić obcina spóżnia się itp. Kierownik Pan P . jest kłamca i szuka dziury w całym.
gda 2015-02-09 21:58:22
Pan kierownik czy nie wiem kim on jest , jest nierzetelny mówi co innego robi co innego , nie umie pomierzyć a potem pracownicy z firm podwykonawczych maja robic poprawki za darmo , jest to firma któa chce wykorzystać ludzi i zapłacić grosze , umawia się i nie dotrzymuje słowa , facet jest niepoważny , nigdy więcej współpracy z tą firmą.
Pan Prezes 2016-03-02 21:34:37
Firma żenada ! tyle w temacie ! oszust
Buda i nic (Budonis) 2016-05-14 10:34:40
Pracowałem w tej firmie i wiem co się tam dzieje, oszustwo oszustwem pogania. Chcesz faktów to przyjmij się, popracuj 3 miesiące i potem ganiaj po sądach za swoimi pieniędzmi. Zobaczymy jak zmienisz zdanie :)
,jhnb 2016-05-21 21:55:32
@Buda i nic (Budonis) czyli rozumeim, że był problem z wypłacalnością i sprawa wyladowała w sądzie? No to powiem ci szczerze ze faktycznie od takiej firmy lepiej trzymac sie zdala, żeby nie było problemów
Zostaw swoją opinię o „BUDONIS” SP. Z O.O. - Lipsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „BUDONIS” SP. Z O.O.