Aura Instytut Wiedzy Waleologicznej

Poznań

Opinie o Aura Instytut Wiedzy Waleologicznej

Lora 2016-06-20 12:46:58
Wiecie co, pracowałam w tej firmie - Nie polecam!!!

Jeżeli chodzi o wypłatę, to oni nie lubią ponosić jakiekolwiek ryzyko w swoich projektach, dlatego chcieliby żeby człowiek pracował wyłącznie na odsetkach (to jest dla nich idealnie). Gdy muszą płacić stałą wypłatę - to dla nich jest katastrofa! Obecnie proponują minimum + odsetki. A jeszcze lepiej - na samozatrudnieniu.

Pracowałam w tej firmie na odległość. Starałam się przytrzymywać się jakiegoś grafiku, ale to jest nie możliwe. Wszystkie sprawy dotyczące projektu, który prowadziłam, załatwiały się po pracy lub w weekend (bo oni ciągłe nie mieli czasu dla mnie w godzinach pracy). Oni zmuszą Cię myśleć o pracy 24 godz. na dobę 7 dni w tygodniu. Żadnego szacunku do życia osobistego i czasu pracownika.
Będą dzwonili w sprawach i w weekend, i o 22:00 w Sylwestra, i pisać w nocy.

Jeżeli chodzi o wypłatę - nie ma stabilności. Nikt nie wie kiedy w tej firmie dostają wypłatę. Każde umówienie nie jest dotrzymane. Poza tym, jak powiedziałam że zwalniam się, to nie dostałam zarobione zadłużone przez rok odsetki.
Po raz 10 umawialiśmy o spotkaniu, również wysyłałam dane konta bankowego - nic z tego.

Nie polecam!
Lepiej pójść pracować na cele charytatywne.
Zostaw swoją opinię o Aura Instytut Wiedzy Waleologicznej - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aura Instytut Wiedzy Waleologicznej