Malbork Welcome Center Centrum Turystyki

Malbork

Opinie o Malbork Welcome Center Centrum Turystyki

anonim 2011-05-03 07:22:42
Po pierwsze dorka0361 - kto i ile zapłacił Tobie za taką opinie? Praca tam opiera się na dwóch pracownikach, kto zna będzie wiedział o kogo chodzi. Reszta to kpina...A "[usunięte przez moderatora]" która myśli, że rządzi,to Szara Eminencja w MWC.
2011-07-19 00:06:12
Po pierwsze to MWC bo tak się w skrócie mówi to nie jest firma prywatna, tylko jednostka samorządowa podporządkowana urzędowi miasta i zgodnie z tym powinno się tam przestrzegać przepisów i procedur itp. ale jest inaczej. Nagminnie przepisy są ignorowane, procedury naciągane a od pracowników można też usłyszeć o ich złym traktowaniu. W Malborku MWC jest postrzegane negatywnie i nic się nie zmieni dopóki będą działali w taki sposób a już osobną kwestią jest to, że będzie tam dyrektorką dalej ta sama osoba, która jest obecnie. O której nawet na urzędowych korytarzach usłyszeć można "że kompletnie nie daje sobie rady i nie nadaje się na to stanowisko ale wiadomo". Jest to również w jakimś stopniu przyczyną bardzo złych notowań w lokalnej prasie.
2011-08-22 03:13:15
Zgadza się kontakt z MWC jest trudny trzeba być w temacie żeby zrozumieć układ jaki tam obowiązuje. Dodzwonić się do nich wielka sztuka prawie cud ,sekretarka opryskliwa a w bezpośrednim kontakcie chodzący dramat. Pani dyrektor koniecznie chce uchodzić za wielką Panią i dyrektor na raz Dość wyraźnie to się gryzie z jej wizerunkiem i obyciem a do tego wulgarna i to dosłownie, połączenie młodej nieokrzesanej, chaotycznej kobiety z taką wulgarnością w wypowiedziach i to bez różnicy czy przez telefon czy na żywo wypada dość dramatycznie a potem to na siłę ratowanie sytuacji kiedy wokół taki blamaż naprawdę wypada żałośnie. Już wcześniej uprzedzano nas, że to trudny temat ale żeby aż tak w efekcie zrezygnowaliśmy z jakichkolwiek form współpracy i kontaktu, nasi kontrahenci też zostali uprzedzeni o tym. Porażka a do tego za publiczne pieniądze.
annaW 2012-04-19 10:34:46
ja natomiast spotkałam się z bardzo miłą obsługą w MWC, pracownicy CIT byli bardzo mili i pomogli w znalezieniu transportu i informacji o Fromborku.
kindo 2016-04-23 10:27:26
ASIA, słyszałem że wszystko normalnie działa. Problem w tym, że turystów nie ma tylu ilu by się spodziewali i kalkulowali. Warto jednak łapać doświadczenie, jak ktoś chce iść w powazniejsze miejsce
Zostaw swoją opinię o Malbork Welcome Center Centrum Turystyki - Malbork
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malbork Welcome Center Centrum Turystyki