Mechanika Pojazdowa Regeneracja Wałów Napędowych Sławomir Karczewski

Czarnowo

Opinie o Mechanika Pojazdowa Regeneracja Wałów Napędowych Sławomir Karczewski

Sławek 2015-06-12 10:51:29
Zdecydowanie nie polecam tego mechanika, kompletnie nie znaja sie na mechanice, olej i filtry owszem, majac tam samochod u tego mechanika, raz ze nie zostal naprawiony do konca, a dwa czesci ktore wymienialem 4 miesiace temu, na ktre mam faktury bo sam je zamawialem, zostaly wymienione na zuzyte inne, gdzie ponownie musze je powymieniac.Auto satlo pona 1,5 miesiaca.Ludzie nie dajcie sie nacagnac temu papudrakowi.
klient 2015-06-30 19:37:27
Nie zgadzam się z opinią od wielu lat serwisuję w Czarnowie moje auto i nigdy nie miałam zastrzeżeń wręcz przeciwnie Pan Sławomir wiele razy sprawdził doradził co pozwoliło mi uniknąć zbędnych kosztów a samochód zawsze był naprawiony - polecam
Zbyszek 2015-08-17 11:19:18
Serwisuje auta lat 90, z nowymi nie ma pojecia kompletnie, jeszcze jego przydupasy, jeden wciaz pijany drugi znajacy sie teoretycznie na dieslu.Nieprofesionalny sprzet diagnostyczny "uniwersalny" raz sie laczy raz nie.Negatyw totalny
Anka 2015-09-03 09:40:50
Zgadzam się z kolegą wyżej, zawala terminy, potrafi sobie miedzy naprawa wyjechać na wakacje nie informując mnie, cena za wymiane sprężyny przy Astrze 120zł, gdzie w serwisie forda zapłaciłam 60zł/szt. Warsztat szału nie robi wizualnie jaki i w usługach.Ogólnie zarabia na krzywdach innych takie jest mmoje zdanie.
klient 2016-06-12 21:03:13
W Czarnowie są dwie firmy które naprawiają samochody ta pod szyldem której piszecie istnieje 27 lat wiem bo znam właściciela serwisuję tam samochody , ktoś kto tak długo istnieje na rynku usług w tych czasach nie może być słabym fachowcem polecam
Zostaw swoją opinię o Mechanika Pojazdowa Regeneracja Wałów Napędowych Sławomir Karczewski - Czarnowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mechanika Pojazdowa Regeneracja Wałów Napędowych Sławomir Karczewski