SFW WARWAS

Żory

Opinie o SFW WARWAS

Piotr 2012-01-09 23:21:58
Nieźle płacą... łehehehe. Najniższa krajowa dla operatora z I kl.
zagi 2012-03-20 15:33:19
lipa lipa i jeszcze raz lipa i 8 zł
Marcin 2012-09-17 00:33:35
Szefowa nie wie jak wyglądają jej maszyny, ani pracownicy, a pieniądze to większe (usunięte przez administratora) płacą.
za prawde 2014-01-06 19:57:59
Jeżeli chcesz popracować za darmo lub za najniższą stawkę - to polecam
Oszukany 2015-04-23 13:31:18
Zostałem oszukany przez Pana Jacka Warwasa
Wykonałem dla niego pracę i w momencie gdy zakończyłem zadanie (następnego dnia miałem dostać wynagrodzenie) wszelki kontakt się urwał. Minęło pół roku i nadal nie jestem w stanie się z nim skontaktować. Błażej Warwas (syn Jacka) kompletnie nie chce pomóc w tej sprawie.
Po prostu zostałem okradziony
Odradzam jakąkolwiek współpracę bez płatności 100% z góry
Miko 2015-05-06 14:27:15
Chyba Ci się kolego firmy pomyliły. Duży wdech i sprawdź czy chodzi o SFW. Współpracowałem z nimi nie raz i nigdy nie było problemów z kasą i terminami.
Prac 2015-10-23 23:23:28
Lepiej nie pracujcie w tejfirmie. Zero rozwoju, kasa na poziomie warzywniaka i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na złodzieju, który zwala na ciebie przed kierownictwem.
Masakra 2016-01-20 03:09:02
Tu się zgodzę. W Warwasie nie ma nic. Kierownicy traktowani przez prezeske jak niewolnicy, obrazy, krzyki... Szeregowi pracownicy to emeryci dosłownie z łapanki, poza kopalnią nie wiedzą i nie widza nic, za 8-10zl/h na smieciowce. Kierownicy wzglednie młodzi, niedoswiadczeni, niezdecydowani, prócz jednego starego pryka.Stanowiska operatora nawet nie chce mi się komentować jak i jednego pseudo kierownika-koordynatora który ma widzę mniejszą jak wspomniani wyżej emerytowni gornicy... Długie dojazdy nie płatne, pseudo koordynator ściemniacz i nieudolny manipulator. Praca dobra dla emeryta co chce sobie dorobic kradnac kable i inne metale, innym odradzam.
bhp 2016-01-21 21:00:18
Ta firma jest znana z pożarów na rozbiórkach.
Niko 2016-07-29 21:11:50
Długie dojazdy, dobre, eh. Jak by tylko w Żorach wyburzali, to nie pozostał by kamień...
Za szczeniaka pracowałem u nich na zlecenie. Kilka lat minęło i w porównaniu do dzisiejszych realiów kasa nie była zła. Przede wszystkim była na czas, do tego ciuchy, diety. Po nich, po drodze zahaczyłem kilka firm i już tego nie było.
ach 2016-07-30 15:05:15
Ale wiadomo jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? podobno oprócz dobrej podstawy są jeszcze jakieś premie, ale wiaomo że są jeszcze jakieś socjale.
Zostaw swoją opinię o SFW WARWAS - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SFW WARWAS