Walenciak Maria i Paweł Sp.j. Piekarnia

Kiełczewo

Opinie o Walenciak Maria i Paweł Sp.j. Piekarnia

carlodiroma 2013-03-10 22:34:28
Piekarnia Walenciak ich produkty mnie osobiście irytują chleb obklejony jakimś papierem z nazwą ich firmy jest to chore!!! Znam dużo piekarni które tego nie preferują człowiek kupując u nich pieczywo chyba musi jeść to z tym papierem, dwa pieczywo na drugi dzień jest już dręntwe, trzy idzie człowiek do ich punktu sprzedaży np. o godz. 11.00 i nie ma już pieczywa co to za piekarnia która nic już nie ma i zmusza ludzi trzeba wstać wcześnie żeby coś kupić bzdura totalna tym bardziej że są silniejsze konkurencje które mają przez cały dzień pieczywo dobrej jakości i o wiele gatunkowo lepszej
Rebeka 21 2015-07-10 15:40:25
Może kiedyś tak było .... ale obecnie mają bardzo duży wybór - nie tylko oferują pieczywo (na dodatek kierowca popołudniu przywozi ciepłe pieczywo) to jeszcze mają ogromną ofertę cukierniczą + bajeczne torty (wykonują torty wg projektu klienta - sama kiedś u nich zamówiłam tort dla męża w kształcie jego ulubionego piwa).
anka 2016-05-03 10:01:45
Powiem wam, ze ja bardzo czesto kupuje od nich wyroby cukiernicze, nie tylko pieczywo, pączki i ciasta a nawet ciasteczka sa bardzo pyszne, mają zawsze wielku klientów, kolejki w spiekarni to norma, chyba,że ja trafiam w takie godziny, polecam wszystko smaczne.
Joannam 2016-11-26 21:11:49
Jestem wręcz oburzona podejściem do klientów a przede wszystkim kulturą osobistą szefostwa , której zdecydowanie brak! Już po raz drugi zetknęłam się z chamstwem właścicieli tej piekarni ! Pierwszy raz zamawiając towar za ok 2000,00 zł na okoliczność naszego ślubu córka właścicieli narzucała mi smaki ciast oraz zmiejszenie zamówienia na naszą uroczystość tłumacząc złym doradztwem sprzedawcy , który wykazał się według mnie fachową oraz profesjonalną obsługą klienta z której byłam bardzo zadowolona ! Drugą zaś sytuacją było zamowienie na urodziny mojej 7 letniej siostrzenicy pomijam fakt iż tort był zamówiony tydzień przed uroczystością oczywiście zdałam się na doradztwo znów tego samego sprzedawcy gdyż zawsze spełnił moje oczekiwania i dostawałam to co chciałam i zamówienia mnie wręcz zachwycały i wykraczały poza moje oczekiwania. Tort był zamówiony na dziś oczywiście okazało się że cukiernicy nie wyrobili się z jego wykonaniem , oczywiście nie powiem jak wielka była by rozpacz 7 letniej dziewczynki która sama sobie ten tort wybrała ... Tort miał jechać aż za Gniezno gdzie jechałam z kierowcą i musiałam pokryć koszty za benzynę dlatego też postanowiłam że mają mi go dowieść i tu się zaczęło ... Zadzwonił do mnie osobiście sam szef i chciał abym umówiła się z nim gdzieś w Poznaniu po odbiór tortu w momencie gdy byłam już pod Gnieznem , odmówiłam gdyż nie chciałam narażać kierowcy na koszty wtedy to szanowny Pan szef pod burknął pod nosem słowa ,,Ja pie**le...!" I zaczął obwiniać za całą sytuację sprzedawcę ... Jestem w stanie zrozumieć iż w tak dużej firmie gdzie punkty sprzedażowe są rozłożone w całym województwie mogą się zdążyć takie sytuacje gdzie pracownicy mają nawał pracy ale nie uważam aby była to wina sprzedawcy w punkcie sprzedażowym. Tort w końcu dotarł przywiózł go sam szef który przyjechał z bardzo uprzejmym pracownikiem za to on sam wręcz szybko wsiadł do samochodu nie odpowiadając na ,,dzień dobry " i słowa wyjaśnienia albo chociaż głupiego przepraszam które wypadało by wypowiedzieć w zaistniałej sytuacji. Sama pracuje w handlu zgodnie ze standardami firmy , jeżeli się pomylę wydając resztę muszę za to przeprosić klienta ! Zachowanie tego Pana pozostawia wiele do życzenia to że jest on właścicielem tej firmy nie znaczy że może tak traktować ludzi rozumiem też że musiał sporo pracować na to ma teraz ale to go nie upoważnia do zganiania winy na pracowników , którzy wypełniają swoje obowiązki i dbają o wizerunek firmy , który niestety psuje właśnie sam szef ! Wypieki są wspaniałe w pełni jestem zadowolona z obsługi w punkcie sprzedażowym ale wrażenia związane z składaniem zamówień fatalne ! może jak zaczną tracić klientów to zaczną szanować swoich pracowników i nie zganiać na nich winy za swoje niepowodzenia ! Ale przede wszystkim zaczną stosować trochę kultury osobistej !
Zostaw swoją opinię o Walenciak Maria i Paweł Sp.j. Piekarnia - Kiełczewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Walenciak Maria i Paweł Sp.j. Piekarnia