brak logo

Walenciak Maria i Paweł Sp.j. Piekarnia

Kiełczewo

Opinie o Walenciak Maria i Paweł Sp.j. Piekarnia

carlodiroma 2013-03-10 22:34:28
Piekarnia Walenciak ich produkty mnie osobiście irytują chleb obklejony jakimś papierem z nazwą ich firmy jest to chore!!! Znam dużo piekarni które tego nie preferują człowiek kupując u nich pieczywo chyba musi jeść to z tym papierem, dwa pieczywo na drugi dzień jest już dręntwe, trzy idzie człowiek do ich punktu sprzedaży np. o godz. 11.00 i nie ma już pieczywa co to za piekarnia która nic już nie ma i zmusza ludzi trzeba wstać wcześnie żeby coś kupić bzdura totalna tym bardziej że są silniejsze konkurencje które mają przez cały dzień pieczywo dobrej jakości i o wiele gatunkowo lepszej
3
Rebeka 21 2015-07-10 15:40:25
Może kiedyś tak było .... ale obecnie mają bardzo duży wybór - nie tylko oferują pieczywo (na dodatek kierowca popołudniu przywozi ciepłe pieczywo) to jeszcze mają ogromną ofertę cukierniczą + bajeczne torty (wykonują torty wg projektu klienta - sama kiedś u nich zamówiłam tort dla męża w kształcie jego ulubionego piwa).
pikus 2015-12-13 14:41:48
Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają samodzielne życie. Nie należy może do tych z najwyższej półki ale daje możliwość przyuczenia się.
anka 2016-05-03 10:01:45
Powiem wam, ze ja bardzo czesto kupuje od nich wyroby cukiernicze, nie tylko pieczywo, pączki i ciasta a nawet ciasteczka sa bardzo pyszne, mają zawsze wielku klientów, kolejki w spiekarni to norma, chyba,że ja trafiam w takie godziny, polecam wszystko smaczne.
Zostaw swoją opinię o Walenciak Maria i Paweł Sp.j. Piekarnia - Kiełczewo
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Walenciak Maria i Paweł Sp.j. Piekarnia