Gwarant Waldemar Ostrowski

Olsztyn

Opinie o Gwarant Waldemar Ostrowski

ss 2011-11-08 03:48:32
No miła i przyjemna od rana do rana najlepiej robić za jałmużne, [usunięte przez moderatora]
ozzza 2013-06-27 11:56:20
absolutnie nie polecam,[usunięte przez moderatora] pracownika, nie ma szacunku i zla atmosfera w pracy..
NieDamSięWykorzystać 2013-06-27 11:59:26
Przechodząc do sedna sprawy to nikomu, ale to nikomu nie poelcam pracy w tej firmie . Jedno welkie dno i wykorzystywanie pracownika na maxa to zrob herbatke to kawke to posprzataj i [usunięte przez moderatora], który nigdy nic sam sobie zrobić nie może. Zatrudniaja na umowe śmieciową, pracujesz za jałmużnei haha !! Niby pracownik biurowy a raczej lepiej tam pasuje usługowo- porządkowy. Jeśli już zdecydujesz się na pracę tam to życze wytrwałości a rotacja tam jest nie mała....
nikt 2015-03-04 19:58:53
Opinię zepsuł dyrektor,a nie szef!!!Firma ok.
LUCY 2015-03-23 19:27:50
Są też gorsze firmy,wręcz złodziejskie i bandyckie,jak T.B.W.D.Każdy kto się spotka to sobie rozszyfruje.Tylko właściciel jest na tyle głupi że nie skuma!!!
Wojtek 2015-06-15 19:00:06
Właśnie skumał. Właściciel T.B.W.D. na szczęście nie jest takim prostakiem jak osoby komentujące w dwóch poprzednich wpisach. Pracowałem w tej firmie i do chwili odejścia z tej firmy miałem o niej dobre zdanie. Mam na tyle godności i uczciwości, że nie podszywam się pod cudze nicki. Byłem Dyrektorem przez 7 lat. Kto mnie zna ten ma o mnie prawdziwe zdanie. Nie jestem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i udowodnię to przed każdym sądem, a przypomnę, że adresy IP mozna łatwo ustalić. Proszę sobie samemu wyrobić opinię o firmie która oczernia swoich byłych pracowników na takim forum. P.S. nigdy warunki płacy i zatrudnienia nie zależały ode mnie. Mimo wszystko za lata pracy w tej firmie wystawiam wysoką ocenę
Wojtek 2015-09-30 19:25:12
Ale krypciocha (patrz poprzedni post). Fakt firma działa już wiele lat i zrobiła wiele fajnych realizacji. Cieszę się, że wiele z nich osobiście nadzorowałem.
Marek 2015-10-12 19:23:40
Ja nie narzekam.Korzystam i będę korzystał.Terminowość się poprawiła,jakość jest dalej na wysokim poziomie.OK.POLECAM
zyczliwy 2015-11-04 21:30:16
bardzo fajna firma. polecam. potężne doświadczenie, spora wiedza. można się dużo nauczyć. spory luz.
BABOE 2015-12-11 13:43:32
Lider. Nie znam drugiej takiej firmy, która sprzedaje tyle bram! Na każdym kroku można spotkać się czy to z bramami, szlabanami lub innymi urządzeniami, które montował właśnie GWARANT!
ja 2015-12-11 19:31:01
Robili u mnie w domu,przyjechali wcześniej i dzwonili,czekali na mnie.Czego chcieć więcej.Naprawa skuteczna i szybka.Pozdrawiam
wiesz kto 2015-12-11 19:34:14
jak się dasz,to tak masz
GUDI 2016-06-14 20:28:28
Szkoda tylko że dalej ktoś miesza,ale niech się spali w piekle...już się pali,jak to czyta!Firma jak najbardziej ok,polecam współpracę,nie powiem że tanio,ale szybko i solidnie,serwis super.POLECAM
KALI 2016-06-26 19:31:32
Szybko,solidnie,profesjonalnie.Jakość musi kosztować.Firma OK!
agata 2016-07-14 18:47:38
Z całą powagą POLECAM. Montowali ostatnio u mnie bramę z silnikiem. Szybko,sprawnie,znają się na rzeczy. Na pewno polecę znajomym.
kk 2016-08-22 17:33:57
firma naprawdę fajna. dobry zespół od pani w biurze zaczynając a na szefie kończąc - każdy wie po co to robi. Wiele osób po przygodzie z Gwarantem, (a facet zakładał tę branże w Polsce, tak jak Ford motoryzację na świecie), założyło z wielkimi sukcesami swoje firmy, inne wyrobiły sobie ważne kontakty / uprawnienia. Uczą samodzielności i zaradności. Robią dobrą kawę na wizycie w biurze. Bardzo ok. Poznałam tam wszystkich, nie spotkałam ani jednej złej osoby ani z byłych ani z obecnych ludzi zawsze dobry zespół. Brawo.
Klient 2016-08-26 07:30:35
Max 2 tygodnie
XXX 2016-08-26 17:39:15
Na zamówienie bramy się nie czeka,idziesz i zamawiasz. Od zamówienia ja miałem montaż po 1,5 tygodnia.Jestem bardzo zadowolony.
XXX 2016-08-30 19:11:55
U mnie byli i mierzyli.
Alek 2016-08-31 12:58:49
No to fachowo - samemu branie wymiaru może wyjść różnie, a tu jednak oni mają swój własny sposób do brania wymiaru, który się im zawsze sprawdza. Ogólnie brzmi to fachowo, a ja teraz w takiej firmie pracy szukam, bo doceniam profesjonalne firmy. Są jakieś rekrutacje?
Zostaw swoją opinię o Gwarant Waldemar Ostrowski - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gwarant Waldemar Ostrowski