An-Do-Ro S.C. Waldemar Szkopiak Dariusz Karpiński

Gdańsk

Opinie o An-Do-Ro S.C. Waldemar Szkopiak Dariusz Karpiński

Gdańszczanin 2012-01-06 15:54:42
Firma posiada dobrą opinię wśród zleceniodawców. Oferują umowę o pracę. Wynagrodzenie wypłacane w umówionym terminie. Pracodawcy preferują kierowców z Gdańska z własnym samochodem. Płacą podstawę pensji + premię procentową od wartości frachtu więc uczciwie. Da się zaplanować urlop, ale płacą za niego z podstawy pensji, a nie średniej z 3 miesięcy. Niektórym nie odpowiada że "coś wyskoczy" i trafia się nieplanowany kurs, co może uniemożliwiać planowanie wolnego czasu. Jeżeli ustali się sztywne zasady, których mają trzymać się obie strony to można polecić tego pracodawcę.
driver 2016-05-11 21:35:40
kiedys bylo dobrze ale padaja finansowo i placa wyplaty na raty. sprzet po milionie przebiegu, jezdzi bo jezdzi ale zadnych remontów. jak bedziesz sie zwalnial to zapomnij o ostatniej wyplacie.
Zostaw swoją opinię o An-Do-Ro S.C. Waldemar Szkopiak Dariusz Karpiński - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie An-Do-Ro S.C. Waldemar Szkopiak Dariusz Karpiński