logo Develsoft Sp. z o.o.

Develsoft Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Develsoft Sp. z o.o.

dawid 2015-11-18 21:27:42
kolego gelo.. siedzimy właśnie z kumplami z działu na piwku firmowym i jakoś nie potrafimy cię zidentyfikować.. w jakiej agencji PR pracujesz?? Po co ta ściema? Zarabiaj uczciwie wypłatę, a nie poprzez wypisywanie kłamstw o innych.
Ale do rzeczy.. Pracuję w Develsoft od kilku lat, mamy zajebisty team, mega atmosferę, kasa się zgadza i robimy ciekawe projekty w IT.. no i od czasu do czasu wspólnie poimprezujemy ;)
dawid 2015-11-20 08:39:44
szkolenia produktowe i technologiczne to u nas standard.. ciężko "na świeżo" wejść w nasze tematy. Jeżeli chodzi o lojalki za szkolenia, to na razie ich nie ma. Pozdrawiam
aniela 2016-05-07 18:57:52
skoro firma zajmuje się produkcją oprogramowania dla biznesu i projektuje już od ponad dwudziestu lat z tego com wiem to jednak moim zdaniem to wynagrodzenie mogłoby być wyższe dla fachowców, jednak jak na start to ii tak jak na Polskę wielkie pieniądze
Zostaw swoją opinię o Develsoft Sp. z o.o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Develsoft Sp. z o.o.