Wagat Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro

Węgrów

Opinie o Wagat Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro

l.p.g 2013-05-31 12:37:41
Właśnie szukam info, na temat tej firmy. Jak w niej jest,brać pod uwagę?
gość 2015-04-23 16:29:31
Jeżeli chcesz pracować za darmo, co innego mieć na umowie, a co innego robić, to samo tyczy się wynagrodzenia (część płacona poza listą płac) to to jest miejsce dla Ciebie. A jeszcze jeśli chciałbyś/chciałabyś żeby nikt Cię nie szanował, ani Twojej ciężkiej pracy, cały czas patrzył na Ciebie jak na złodzieja, a nawet jeśli już się z nimi rozstajesz nie wypłacił Ci należnych pieniędzy..to jest to, czego szukasz. Właściciele nie przestrzegają prawa pracy i czują się bezkarni, bo zastraszają swoich pracowników. Uważają siebie za "Panów i Władców", a Ty jesteś parobkiem, a nie daj boże upomnieć się o swoje pieniądze, nadgodziny itp, od razu dostajesz wypowiedzenie.
gosc 2016-10-07 14:54:59
nie polecam Ci tam pracy
ja wytrzymałem nie cały rok chcieliby zeby człowiek pracował 24/24 za za darmo
Jacek 2016-10-24 12:56:05
Pracowałem tam kiedyś 1 miesiąc tylko jako Kierowca adr ale firma jest Ok . Właściciel Pan Sylwek wymagający ale spoko , Spedytor pan Krzysztof równiez Ok. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Wagat Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro - Węgrów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wagat Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro