Vital Sauna Rafał Sternicki

Szczecin

Opinie o Vital Sauna Rafał Sternicki

Stolarz 2013-11-24 20:39:45
Pracowałem warunki pracy masakryczne,firma nie podłączona do wodociągu , podejście pracodawcy więcej niż naganna.Wielu dobrych stolarzy porzuciło tą firmę .
ktoś z gości 2014-01-07 21:31:59
Faktycznie widziałem pracowników na produkcji gdy odwiedzałem biuro ,przy piłach niema odpylaczy .A ten pył na hali to pewna pylica dla pracujących tam ludzi.Szkoda mi tych pracowników.
Gość 2014-01-27 22:09:00
Pracodawca obłąkany, nie można się z nim dogadać. Brak profesjonalizmu. Tragedia!
pila 2 2014-03-10 10:24:59
Pracodawca niema pojęcia o tej profesji tylko ludzi wykańcza codziennie po 12 i więcej godzin pracy , .(usunięte przez administratora)
pracownik 2014-03-25 19:17:55
Pracowałem kiedyś u właściciela,nie polecam,lepiej omijać klienta szerokim łukiem.Praca ponad normę i nędzne zarobki to standard.
piła 8 2014-06-03 13:00:48
ja pracuje w tej firmie już dłuższy czas i nie narzekam, wynagrodzenie ZAWSZE na czas, praca od 8 do 16 soboty i niedziele wolne wiec nie wiem skad takie bezsensu komentarze, ale widocznie ludzie musza gdzieś wyładować swoje złości ujawniajac przy tym niekompetencje i problemy ze znalezieniem pracy... pozdrawiam
ZSWorker 2015-04-16 17:30:37
Ogólnie to mili ludzie omijajcie tego pracodawce szerokim łukiem.
od 8 do 16 pracuje tylko brygadzista co kabluje, i okrada Sternickiego co najmniej z czasu... reszta załogi uczulona na Pana S. jak mysz na kota. Sekretarka Blondynka ... nic więcej... sam Pan S. to totalny mruk który jeszcze ma z kogo pracy życ bo inni też chcą życ pracując dla niego po pare miesięcy i wykańczając się przy tym pyle do tego stopnia ze dopiero później czuja tego konsekwencje w płucach. Firma nie godna swojej renomy. Totalna ściema. Poza tym robią sauny z "choinek" także drodzy konsumenci strzeżcie się tej trywialnej wytwórni. A Pan co ma pieniądze na czas niech napisze ile osób w ciągu roku przewija się przez warsztat jeśli jest taki z tego zadowolony :)
MSN 2015-04-27 18:45:30
z tego co wiem nie ma tam brygadzisty ani sekretarki wiec nie wiem skad takie informacje wytrzasnales czlowieku. piszesz aby sobie polepszayc swoja niska samoocene. nie wiem czy jestes stolarzem czy elektrykiem pewnie to drugie...bo na drzewie nie znasz sie kompletnie, skoro abachi albo cedr to dla ciebie choinka to gratuluje. dobrze ze tacy ludzie jak ty juz tam nie pracuja.
T.M 2015-08-07 09:00:19
witam, pracuje juz jakis czas w tej firmie. hala jest nowa warunki pracy jak na stolarnie super. nigdzie nie widzialem tak czystej stolarni. sa odciagi podpiete do maszyn i elektronarzedzi.stolarz z powolania zarabia tam dobre pieniadze. ja nie narzekam, pracowalem juz w kilku stolarniach tu co prawda trzeba sie wykazywac ponadprzecietnym mysleniem i wielozadaniowoscia ale warto. przynajmniej czlowiek sie rozwija
lans73 2015-09-20 17:23:39
Szkoda ze brak tutaj naprawde wiarygodnych opinii tylko mnostwo heitu i tyle.
Spotkalem rok temu wlasciciela i wydawal sie normalny. Jak placi na czas to juz duzo w tym swiecie. Kumpel u niego krotko pracowal i dobrze spolprace wspomina.
Sekretarka Blondynka :) 2015-09-22 10:00:07
Ogłoszenie pracy na stanowisko Stolarz-Monter dostępne na Infoludku. Zapraszam
vitalsauna 2016-02-01 13:48:16
sternicki ma rozdwojenie jaźni, serio, omijać szerokim łukiem, bo newrów szkoda,w lidlu lepiej ludzi traktują niż ten cham bez szkoły.
Sekretarka Blondynka 2016-06-01 11:29:14
Zanim pojawi się kolejny wpis, zastanówmy się kto w dzisiejszych czasach szuka pracy? W większej części są to ludzie, hmm jakby to ująć " czy się stoi czy się leży pensja się należy" piszę w większej części, bo owszem zdarzają się perełki o które warto walczyć i mieć ich w swoim zespole. Dzisiaj. Przychodzi na rozmowę "kandydat", spóźniony ponad 30 min, nie zadzwoni bo po co, niech firma czeka. Strój...jakby dopiero z siłowni wyszedł. Bez ambicji i chęci do pracy z wyrazem twarzy, że robi łaskę, że w ogóle przyszedł. Wymagania na pewno wygórowane a jakże, ale żeby coś od siebie w zamian? Pretensjonalny ton. Bez kultury osobistej. Przerywam grzecznie rozmowę i dziękuję za spotkanie. Nigdy więcej-oby. Idzie później taki do domu i smaruje swoje żale na komputerze, że firma zła, świat zły a ludzie nienormalni nie mając sobie nic do zarzucenia. Ilu pracodawców w tej chwili by mnie poparło? Każdy. Szukam pracowników ambitnych, silnych i zmotywowanych a nie lewusów. Takim dziękuję, nie męczcie się wysyłając CV. Szkoda Waszego cennego czasu. P.S. Pozdrowienia dla wszystkich hejterów, ufam, że znaleźliście wymarzoną pracę.
maja 2016-07-08 23:03:39
Pewnie jest dobrze urządzone @Max, ale zastanawia mnie czy jest szansa, żeby znaleźć teraz u nich zatrudnienie.
Zostaw swoją opinię o Vital Sauna Rafał Sternicki - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vital Sauna Rafał Sternicki