Virtual Development Sp.j.

Wrocław

Opinie o Virtual Development Sp.j.

Klient 2015-07-22 09:36
Nie polecam jako firmy pozycjonującej - brak efektów lub bardzo słabe. Skoro nie umieją efektywnie pozycjonować to muszą być też słabym i mało perspektywicznym pracodawcą.
Tomasz 2015-08-14 14:04
GoWork to serwis oceniający warunki pracy.
Co mnie interesują ich świadczone usługi ? Zazwyczaj prawda jest gdzieś po środku. Idź na inny serwis narzekać.
neon 2016-01-05 13:12
Potwierdzam - bardzo słabe efekty pozycjonowania, lekceważą klientów, nie odpisują na maile. To są opinie klientów o firmie - jako pracownik chciałbyś uwiarygadniać takiego pracodawcę?
Kolejny klient 2016-05-16 10:32
Ja też potwierdzam: efekty pozycjonowania mierne, żeby nie powiedzieć zerowe. Nie ma sensu podpisywać z nimi umowy. Brak odpowiedzi na maile i olewanie Klienta to u nic normalne. Jedynie co robią skutecznie, to wystawiają FV. Odradzam. Mam nadzieję, że płacą pracownikom lepiej niż pozycjonują.
Arno 2016-12-19 18:00
Potwierdzam i zdecydowanie odradzam. Pozycjonowali mi stronę przez 2 lata. Dopiero po zmianie pozycjonera okazało się, że firma pozoruje pracę. Zwyczajnie udają, że pracują. Muszę jednak przyznać , ze w wystawianiu faktur są bardzo sprawni... Jak naciągacze mogą być dobrym pracodawcom i czy potencjalny pracownik chciałby pracować w takiej firmie??
Mariusz 2016-12-27 19:55
Potwierdzam. Mam podobne doświadczenia z tą firmą. Sprawiają wrażenie profesjonalnych do chwili podpisania umowy.
edmun 2017-03-01 10:34
Zero kontaktu. Wysyłają najpierw pełno spamowych maili, aby w przypadku jakiekolwiek odpowiedzi od potencjalnego klienta w ogóle nie odpowiadać na maile. Amatorszczyzna pierwsza klasa
Zostaw swoją opinię o Virtual Development Sp.j. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Virtual Development Sp.j.