BAK Audio Video Multimedia

Wrocław

Opinie o BAK Audio Video Multimedia

Azis 2011-01-18 07:46:57
To jest bardzo ciekawe co piszesz bo ja pracuje w tej firmie i nie pracuje tam żaden Damianek
były pracownik 2011-02-23 05:25:42
Ja kiedyś pracowałem w tej firmie i najbardziej polubiłem sobie (usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie. Muszę przyznać że teraz lepiej mi się powodzi niż gdy pracowałem w tej firmie.
były pracownik 2012-11-21 14:19:28
Ty koleś co tak piszesz, że jest tak cudownie to weź lepiej zmień leki i nie (usunięte przez administratora) bo to mają być prawdziwe opinie, a nie wymysły (usunięte przez administratora) frajera!!!
Organizacja pracy dno - trzeba zapieprzać na bandę darmozjadów, leni i ćwoków z biura, zero premi, bonów świątecznych - jak będziesz dobrze właził w dupę to najwyżej dostanież kielicha na odpier**l się i that\'s all...Brak możliwości awansu, podwyżki...Nech każdy kto tam będzie chciał pracować dobrze się zastanowi, bo nie wie w co wdepnie://
dynia 2016-04-22 11:47:11
ojj @romek zdziwiłbyś się. Niedługo kasety video będą przechodziły renesans
Zostaw swoją opinię o BAK Audio Video Multimedia - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAK Audio Video Multimedia