Fundacja Uśmiech Dzieciom

Katowice

Opinie o Fundacja Uśmiech Dzieciom

ktos 2012-08-23 12:35:21
fundacje są charytatywne i tak też działa jej zarząd. Nie zarobisz, dobrej umowy nie dostaniesz. Praca dla studentów, którzy rozpoczęli naukę a nie dla osób które muszą się utrzymywać.
oszukana 2014-10-14 16:30:16
to miejsce nie powinno nazywać się fundacja ale( usunięte przez administratora ) ,nie pomagaja tylko oszukują osoby mówię oczywiście o Chorzowie za dobrze wykonaną pracę nie wypłacają kasy.Przyjmują kilkanaście osób w miesiącu osoby są na okresie próbnym robią kase a potem zwalniane bo nie pasują pracodawcy.Nie polecam tej pracy ani satysfakcji,ani kasy,a o żródle dochodu nie ma mowy.
zainteresowana 2014-10-22 20:49:58
Witam , mogłaby Pani napisać coś wiecej o tej pracy ? jak on wyglądała i na zym polegała? i ile miala Pani zarobić ?
Olek 2016-01-28 20:57:45
To, o czym piszecie to jest firma, a nie fundacja i mieści się w Chorzowie. Podszywają się pod znane fundacje, tak jak zrobili to pod Fundację Uśmiech Dzieciom z Katowic. Wykorzystują wizerunek, żeby im się lepiej sprzedawało, to jest dość nikczemne.. Teraz działają pod innym szyldem znowu, za rok pewnie pod innym
domek 2016-04-24 15:00:23
Olek, fundacji jest kilka o podobnych nazwach np. podaruj usmiech z Gdyni jeszcze, a temat jest o fundacji Usmiech Dzieciom z Katowic własnie. To chyba inna fundacja się pod nich odszywa, bo ta powstała w wyniku wieloletnich działań charytatywnych każdego z fundatorów. Działania te przejawiały się poprzez organizowanie już od 1998 roku w Filharmonii Śląskiej w Katowicach m.in. koncertów charytatywnych połączonych z aukcją obrazów.
Zostaw swoją opinię o Fundacja Uśmiech Dzieciom - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Uśmiech Dzieciom