Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Stoparek

Oleśnica

Opinie o Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Stoparek

anonim 2011-11-21 08:57:02
Miałem nieprzyjemność kupić monitor od pana [usunięte przez moderatora] . Monitor miał być w stanie idealnym, a był to stary zdezelowany, nie nadający się do użycia złom. Przy reklamacji pan [usunięte przez moderatora] chciał mnie obciążyć jej kosztami. Dopiero po interwencji Miejskiego Rzecznika Konsumentów pan [usunięte przez moderatora] oddał mi moje pieniądze. Odradzam współpracę z tym panem.
krz 2011-11-24 02:57:35
[usunięte przez moderatora] człowiek niekompetentny, kontakt ze sprzedającym praktycznie nie istnieje; a w razie zwrotu, pieniądze oddaje po 100 telefonach, poinformowaniu o chęci zgłoszenia na policję...
Firma 2016-01-02 16:24:11
Totalne dno, brak możliwości reklamacji wadliwego monitora i bezczelne uwagi. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.
3 2016-04-23 09:36:20
czy oni tylko sprzedają sprzęt komputerowy czy7 serwis też?
Boko 2017-01-17 02:55:13
Jesli chcesz miec zszargane nerwy i kupic troche zlomu polecam tego wszystkowiedzacego chamskiego pana ale taniej jest kupic cos na złomowisku. Ale jak juz sie zdecydujesz na zakup to zrob to przez allegro bo inaczej kasy tak jak mi ci nie zwroci bo jak tylko zobaczysz co ci wyslal to bedziesz chcial mu odeslac.
Zostaw swoją opinię o Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Stoparek - Oleśnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Stoparek