Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Stoparek

Oleśnica

Opinie o Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Stoparek

anonim 2011-11-21 08:57:02
Miałem nieprzyjemność kupić monitor od pana [usunięte przez moderatora] . Monitor miał być w stanie idealnym, a był to stary zdezelowany, nie nadający się do użycia złom. Przy reklamacji pan [usunięte przez moderatora] chciał mnie obciążyć jej kosztami. Dopiero po interwencji Miejskiego Rzecznika Konsumentów pan [usunięte przez moderatora] oddał mi moje pieniądze. Odradzam współpracę z tym panem.
krz 2011-11-24 02:57:35
[usunięte przez moderatora] człowiek niekompetentny, kontakt ze sprzedającym praktycznie nie istnieje; a w razie zwrotu, pieniądze oddaje po 100 telefonach, poinformowaniu o chęci zgłoszenia na policję...
Firma 2016-01-02 16:24:11
Totalne dno, brak możliwości reklamacji wadliwego monitora i bezczelne uwagi. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.
3 2016-04-23 09:36:20
czy oni tylko sprzedają sprzęt komputerowy czy7 serwis też?
Zostaw swoją opinię o Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Stoparek - Oleśnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Stoparek