Opinie o Litz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Litz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Litz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Litz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Poznań

Cichy Nowy wpis

Plajta

oij Nowy wpis

No skoro do podstawy doliczają jeszcze benefity socjalne, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. W końcu tacy inżynerowie automatycy to wiadomo że mają dużo obowiązków do spełnienia. Wiecie jednak czy wypłata jest u was terminowa? Dzięki

xxxxx Nowy wpis

Koniec firmy litz

PanCham Nowy wpis

Wielu z Was ma różne poglądy na temat Firmy. Ja byłem zadowolony z pracy w LITZ. Pamiętajcie, że firmę buduje nie tylko jej właściciel ale i pracownicy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Litz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
mikulik

Zastanawiam się dlaczego nikt nie wypowiada się w temacie pracy w LITZu. Może nie ma tam zupełnie rotacji i rekrutacje nie są potrzebne? Jeżeli jednak ktoś niedawno zdobył u nich pracę to mógłby się pochwalić tym co i jak u nich funkcjonuje. Zastanawiam się jak najłatwiej w razie czego przejść rozmowę kwalifikacyjną.

xxx

pracowałem w tej firmie jeden wielki syf.fałszywi ludze i najlepsz tekst KUMPEL jak kiedy kolwiek usłyszysz słowo kumpel od operatora to o wiecej nie pytaj he

romanek

firma litz jeszcze istnieje?

xxxx

ŻENADA umowy śmieciowe 1600 brutto i premia 500% której nigdy nie widzisz jak się zwolnisz to nie ważne ile godzin robiłeś dostaniesz 1200 zł masakra nie idźcie tam bo zawsze was oszukają

janeczek

"czy to miejsce istnieje" nie rozumiem pytania. W każdym razie w miejscu gdzie był Litz można kupić mandarynki na promocji, a tam gdzie siedziały kadrowe jest stoisko z alkoholem.

Litz jest obok freshmarketu, wejście obok.

obserwator

W miejscu firmy litz jest Fresh market, chyba zmienili branże działalności.

Adaś

Litz zmienia siedzibę czy upadł?

dzidziuś

Co wy firma zawsze płaciła na czas no może jak przypadał weekend to wypłaty przychodziły ok 14-tego. Roboty zawsze było dużo z tego względu, że co chwile były po kimś poprawki. Szkoda, że dziadek zrezygnował bo synuś tą firme (usunięte przez administratora) Maszyny mają wporządku niekture są starsze jak kobelco i nowsze jak doosan czy case. Koparko-ładowarki też maja niezłe. Szkoda, że mnie zwolnili lubiłem tą firme. Nawet miła atmosfera.

rychu

tak jest ok szczególnie jak zatrudniają kierownictwo gazowe z Inowrocławia

ZAUFANY

Wszystko w tej firmie to jeden wielki pic na wodę fotomontaż! Szef zwykły (...). Jezdzi na wakację, a ludziom pieniędzy przez 2 tygdnie nie wypłaca, bo nie ma go w kraju, a póżniej nie ma księgowej... NO LITOŚCI ! DNO MUŁ I WODOOSTY - ładnie to ujmując. Terminów też nie dotrzymuje, zaczyna jedno, póżniej przenosi ludzi aby skończyli drugą system pracy tragiczny !

BRZESZCZYK

JA PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE OK.ROKU.DALI MI WYPOWIEDZENIE W MAJU TEGO ROKU I DO DZIŚ CZEKAM NA WYPŁATĘ.CHYBA TRZEBA IM ZAŁOŻYĆ SPRAWĘ BO INACZEJ SIĘ NIE DA.

pilot

Nie płaca na czas .bałaganiarze, zle się chyba w firmie dzieje

damian

Robiłem w firmie litz 5 lat jako operator i maszyny mają git

drops

LITZ = TRAGEDIA I KŁOPOTY DLA PODWYKONAWCÓW

xpimp

Litz szuka operatorów maszyn, Z racji iż nie mam pracy, zgłosiłem swoją kandydaturę. Nie mogę znaleźć konkretnej ich strony, tylko w googlach pokazało że maja siedzibę w Stanowicach na lotnisku.Z tego co wnioskuję, chcą wejść na rynek wrocławski albo już weszli, lecz wiem że szukają operatorów maszyn. Czy posiada ktoś info jakim sprzętem dysponują?

Zostaw merytoryczną opinię o Litz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Poznań

Litz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe