Opinie o Grzegorz Tąta Fhu Hasan-Pol w Limanowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Grzegorz Tąta Fhu Hasan-Pol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grzegorz Tąta Fhu Hasan-Pol o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Tąta Fhu Hasan-Pol w Limanowa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy pracodawca Grzegorz Tąta Fhu Hasan-Pol motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jaka atmosfera jest między działami w Grzegorz Tąta Fhu Hasan-Pol?

Maniek Nowy wpis

uważam,że ok

Jakie narzędzia pracy zapewnia Grzegorz Tąta Fhu Hasan-Pol? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Stach#

tak , telefon oczywiście jest zapewniony ale pyt czy ,, można korzystać poza godz pracy,, to trochę śmieszne bo nie znam osoby co by nie miała prywatnego telefonu z nielimitowanymi rozmowami - to nie są lata 90 "

Honorata
@Stach#

Tak, tak ale jemu ewidentnie o firmówkę chodziło i pewnie o nabijanie limitów. Ale tak to zabawne, dziwne pytanie. Jakiś jeszcze sprzęt by tu by był w pracy pomocny? ;p

Kuba Nowy wpis
@Honorata

dokładnie trochę koleś jest śmieszny

Zbychu

kontakt OK , polecam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Grzegorz Tąta Fhu Hasan-Pol? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zuśka

Pracodawca ok, rozsądny i wyrozumiały. Polecam firmę .

Aneta
@Zuśka

A możesz coś więcej? Co Ci się podoba najbardziej w kontakcie z pracodawcą? To że jest wyrozumiały, można liczyć na wolne w nagłych sytuacjach czy coś innego?

Zuśka
@Aneta

TAK

Honorata
@Zuśka

Dosłownie trafiła z każdą cechą charakteru jak jasnowidz? ;p Czy jest coś jeszcze?

Bossss

Zakup i kontakt 100% pozytywny .Polecam

LUX

Transakcja przebiegła wzorowo. Jestem zadowolony .Polecam

Wieśniak

Polecam właścicielowi trochę pokory. Bo jako klient nie jest miłym gościem. Pamiętaj że karma wraca. To ze ktoś ma hajs nie oznacza że posiada mózg lub zachowanie.

Agnieszka

@Alicja ale kiedy ktoś chce sobie dorobić ? To tez nie ma opcji?

Halinka

Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym oraz z właścicielem . Bardzo rzetelna firma z ogromną pieczołowitością podchodzą do klienta i jego obsługi . Dywany bardzo wysokiej jakości i co bardzo ważne dostępne w różnych wzorach i wymiaram. Naprawdę firma Hasan - Pol godna polecenia . Pozdrawiam

kalina

mega super obsługa , polecam :)

Czy w Hasan-Pol Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Tąta Sklep jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

zuzanna

Tak , oczywiście wszystko jest na bieżąco . Firma jak najbardziej OK, godna polecenia.

zuzanna

Witam, wg mnie wszystkie problemy które są zgłaszane rozwiązywane są bez większych problemów. W firmie panuje miła i przyjazna atmosfera .

ALICJA

W firmie pracujemy 8h nie ma potrzeby aby zostawać na nadgodzinach. [Pozdrawiam

Ollla

Mega super jakosc i , mlla obsługa polecamy

Zuzanna

Witam, kupiłam już nie raz od firmy Hassan- Pol dywany i są przepiękne, godne polecenia , bardzo szybka wysyłka .Kontakt z właścicielem bardzo dobry .Gorąco polecam!!!! :)

Mirales

Wszystko zgodnie z opisem. Szybka odpowiedź i przesyłka. Polecam!

Rafal

Ostrzegam przed firma F.H.U. HASAN-POL Grzegorz Tata w Wielunia. Wlascicelem tej firmy jest Grzegorz Tata ktory sprzedal mi motor piaggio mp3 w idealnym stanie jak zapewnial. Motor kupilem prawie rok temu ale do dzis nim nie jezdze bo nie moge go naprawic.Pierwsza moja przejazdzka (i ostatnia)trwala 20 minut po czym motor zgasl ,stracil prad.Musialem zamowic lawete i odwiez do garazu.Na drugi dzien zauwazylem plame jakiegos plynu.Zawiozlem go do autoryzowanego serwisu Piaggio.Po odkreceniu oslon i ogledzinach okazalo sie ze motor jest bity z przodu i z tylu ,dziurawa spawana chlodnica zalozona zupelnie od innej marki motoru,wymienilem regulator napiecia,pradnice i chlodnice ,motor nadal nie jezdzi. Probowalem dogadac sie z tym pseudo sprzedawca Grzegorzem ale powiedzial mi ze jestem chory i sie rozlaczl. Ale niebawem spotkamy sie w sadzie.

CAŁA PRAWDA

Ostrzegam przed firmą F.H.U. HASAN-POL, nick na allegro to dywanynalata, lub dywan11 Właściciel tej firmy, Pan Grzegorz jest zwykłym oszustem i krętaczem. Szukałam dwóch dywanów do pokoi i natchnęłam się na tą firmę na allegro. Upatrzyłam sobie jeden szczególnie na aukcji firmy F.H.U. HASAN-POL pod Nickiem dywanynalata. Zadzwoniłam by zapytać najpierw czy jest dostępny wybrany przeze mnie model. Wtedy miałam pierwszy raz styczność z właścicielem. Poinformował mnie, że nie jest dostępny ( co w ogóle na aukcji nie było tego napisane także jakbym kliknęła kup teraz to i tak bym go nie dostała) Powiedział że jeśli mi na nim zależy to mogę poczekać, za góra miesiąc będzie znów dostępny w sprzedaży. Poinformowałam Pana że nie spieszy mi się i zadzwonię. Zadzwoniłam na początku sierpnia i zapytałam znów. Właściciel zauważył moją determinację i powiedział że jest dostępny wybrany dywan ( dopiero co dostawa była) poinformował też żebym mu wysłała smsem o jakie mi dywany chodzi i wielkość a on do mnie oddzwoni jeszcze. Napisałam wyraźnie o jakie mi modele chodzi- RÓŻNE i różne wielkości. Właściciel oddzwonił i powiedział że tak, oczywiście je ma i mogę teraz zrobić zamówienie u niego przez telefon. Trochę się wahałam, ale w końcu pomyślałam że skoro rozmawiam z właścicielem firmy która sprzedaje dużo tych dywanów i ma znikome negatywne komentarze to mogę zaufać. Zamówiłam więc te dywany telefonicznie. Pan Grzegorz poinformował mnie jeszcze że jakiś rabacik mi udzieli i zamiast 375 zł to będzie do zapłaty 350zł. I na drugi dzień już mają być. Ucieszyłam się. Faktycznie, na drugi dzień już kurier przyjechał. Chciałam paczkę otworzyć przy kurierze i zobaczyć dywany ale kurier mnie poinformował że nie było to zaznaczone w przesyłce i muszę zapłacić najpierw. Ok. pomyślałam- skoro jest tak to się dostosuję. Otóż po rozpakowaniu okazało się że dostałam dwa takie same dywany i nie jest taki jak zamówiłam! To raz a dwa to bez żadnego potwierdzenia zakupu. Zadzwoniłam od razu do właściciela zdenerwowana i mówię o zajściu, a on najpierw powiedział, że nie napisałam o jakie dywany chodzi, a potem po moich silnych argumentach że to nie prawda mówił że on nie wie o jakie dywany chodzi, o jaką osobę, że nie przypomina sobie w ogóle rozmowy telefonicznej. Zaczął kręcić. No kurde!! Zaczęłam mu tłumaczyć że się pomylił, i ja nie chcę dwóch takich samych, to się cham rozłączył i zablokował numer że nie mogłam się z nim połączyć. Wtedy zrozumiałam, że nawet nie mogę mu wystawić negatywnego komentarza, bo przecież nie zakupiłam przez allegro. Rozmawiałam potem z pracownikiem, to mi odpisał, że mam na własny koszt odesłać dywan. Odpowiedziałam, że najpierw poproszę przesłać pocztą paragon za dywany. Bo zostałam oszukana raz, a jak wyślę dywan to będę oszukana drugi raz bo mi nie wyślecie pieniędzy jeszcze. DO TEJ PORY MI NIE ODPISALI a właściciel powiedział że (usunięte przez administratora) mu mogę zrobić bo nie mam dowodu że u niego kupiłam. Sprawę po prostu olał, jak tylko chcę nawiązać rozmowę to się rozłącza, i udaje że mnie nie zna. Napisałam więc że tą sprawę nagłośnię by ustrzec innych od takich właścicieli firm- OSZUSTÓW. A sama mam nauczkę żeby wszystkie zakupy (transakcje) były sfinalizowane, obojętnie z kim, i gdzie zawierane.

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Tąta Fhu Hasan-Pol - Limanowa

• Jak się pracuje w Grzegorz Tąta Fhu Hasan-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Tąta Fhu Hasan-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Tąta Fhu Hasan-Pol?

Grzegorz Tąta Fhu Hasan-Pol
4.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zygmunta Augusta 6A
    34-600 Limanowa