Hasan-Pol Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Tąta Sklep

Limanowa

Opinie o Hasan-Pol Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Tąta Sklep

CAŁA PRAWDA 2016-08-13 19:24:37
Ostrzegam przed firmą F.H.U. HASAN-POL, nick na allegro to dywanynalata, lub dywan11

Właściciel tej firmy, Pan Grzegorz jest zwykłym oszustem i krętaczem.

Szukałam dwóch dywanów do pokoi i natchnęłam się na tą firmę na allegro. Upatrzyłam sobie jeden szczególnie na aukcji firmy F.H.U. HASAN-POL pod Nickiem dywanynalata. Zadzwoniłam by zapytać najpierw czy jest dostępny wybrany przeze mnie model. Wtedy miałam pierwszy raz styczność z właścicielem. Poinformował mnie, że nie jest dostępny ( co w ogóle na aukcji nie było tego napisane także jakbym kliknęła kup teraz to i tak bym go nie dostała) Powiedział że jeśli mi na nim zależy to mogę poczekać, za góra miesiąc będzie znów dostępny w sprzedaży. Poinformowałam Pana że nie spieszy mi się i zadzwonię. Zadzwoniłam na początku sierpnia i zapytałam znów. Właściciel zauważył moją determinację i powiedział że jest dostępny wybrany dywan ( dopiero co dostawa była) poinformował też żebym mu wysłała smsem o jakie mi dywany chodzi i wielkość a on do mnie oddzwoni jeszcze. Napisałam wyraźnie o jakie mi modele chodzi- RÓŻNE i różne wielkości. Właściciel oddzwonił i powiedział że tak, oczywiście je ma i mogę teraz zrobić zamówienie u niego przez telefon. Trochę się wahałam, ale w końcu pomyślałam że skoro rozmawiam z właścicielem firmy która sprzedaje dużo tych dywanów i ma znikome negatywne komentarze to mogę zaufać. Zamówiłam więc te dywany telefonicznie. Pan Grzegorz poinformował mnie jeszcze że jakiś rabacik mi udzieli i zamiast 375 zł to będzie do zapłaty 350zł. I na drugi dzień już mają być. Ucieszyłam się. Faktycznie, na drugi dzień już kurier przyjechał. Chciałam paczkę otworzyć przy kurierze i zobaczyć dywany ale kurier mnie poinformował że nie było to zaznaczone w przesyłce i muszę zapłacić najpierw. Ok. pomyślałam- skoro jest tak to się dostosuję.
Otóż po rozpakowaniu okazało się że dostałam dwa takie same dywany i nie jest taki jak zamówiłam! To raz a dwa to bez żadnego potwierdzenia zakupu. Zadzwoniłam od razu do właściciela zdenerwowana i mówię o zajściu, a on najpierw powiedział, że nie napisałam o jakie dywany chodzi, a potem po moich silnych argumentach że to nie prawda mówił że on nie wie o jakie dywany chodzi, o jaką osobę, że nie przypomina sobie w ogóle rozmowy telefonicznej. Zaczął kręcić. No kurde!! Zaczęłam mu tłumaczyć że się pomylił, i ja nie chcę dwóch takich samych, to się cham rozłączył i zablokował numer że nie mogłam się z nim połączyć. Wtedy zrozumiałam, że nawet nie mogę mu wystawić negatywnego komentarza, bo przecież nie zakupiłam przez allegro. Rozmawiałam potem z pracownikiem, to mi odpisał, że mam na własny koszt odesłać dywan. Odpowiedziałam, że najpierw poproszę przesłać pocztą paragon za dywany. Bo zostałam oszukana raz, a jak wyślę dywan to będę oszukana drugi raz bo mi nie wyślecie pieniędzy jeszcze. DO TEJ PORY MI NIE ODPISALI a właściciel powiedział że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mu mogę zrobić bo nie mam dowodu że u niego kupiłam. Sprawę po prostu olał, jak tylko chcę nawiązać rozmowę to się rozłącza, i udaje że mnie nie zna.

Napisałam więc że tą sprawę nagłośnię by ustrzec innych od takich właścicieli firm- OSZUSTÓW. A sama mam nauczkę żeby wszystkie zakupy (transakcje) były sfinalizowane, obojętnie z kim, i gdzie zawierane.
Zostaw swoją opinię o Hasan-Pol Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Tąta Sklep - Limanowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hasan-Pol Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Tąta Sklep