Opinie o YORK w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YORK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YORK w Bolechowo

Gghh

ZACZNIJCIE NORMALNIE PLACIC ZA SOBOTY TO BEDZIECIE MIEC FREKWENCJĘ!

@Ghh

A wiadomo jeśli już z jakich przyczyn nie mogą? Orientujecie się w kondycji finansowej firmy? jest kasa czy bywają czasem jakieś problemy? i co z tym dniem wolnym, mam dowolność czy tez trzeba go specjalnie ustalać?

Gugu

Będzie świąteczne?

@roger
@nico

A mogę się dowiedzieć ile to wystarczająco mało aby rozwścieczyć? :-) z tym NIKT t o chyba przesada bo nie tak łatwo dostać pracę w tej okolicy a jednak trochę ludzi u was pracuje :-)

Badztumadry

I znowu kamery przestały działać... szkoda że jak 5sek się spóźnisz po przerwie to mają wszystko na kamerach... .może pan MS powinien siedzieć na magazynie zamiast na drugiej hali przed kompem i obserwować ludzi. Może w końcu jego talent do obserwowania by się przydał na coś

@Rudy

A co z tych ocen wynika? pisaliście cos o jakiejś nagrodzie może, bo chyba nie widzę? Są konkursy pracownicze czy to tylko nawiązanie do premii jest? jakie są przewidywane średnie jej wysokości na dzień dzisiejszy?

Franek

Cześć, mam pytanie co z imprezą jubileuszową? Miała się odbyć z tego co pamiętam w pierwszym półroczu i co nagle tematu nie ma? Jeśli nie macie tyle kasy żeby wydawać na imprezy zróbcie może coś w stylu pikniku rodzinnego. Zaproście pracownikow i dziećmi, zrobcie fajnego grilla, jakieś animacje dla dzieci i też będzie super. na pewno ocieplicie wizerunek firmy. Pozdrawiam

Ttt Nowy wpis

Zarobki całkiem przyzwoite nawet już podwyżki były więc jest ok nie ma co narzekać

nnn Nowy wpis
@Ttt

Jak to ne ma na co narzekać soboty przymusowe za które nic nie płacą . A jak chcesz wolne w sobote to musimy wziąć urlop a wolne za nią dostaniesz jak im pasuje, nie tobie.

Ttt Nowy wpis
@nnn

To jak Tobie taki system nie odpowiada to dlaczego jeszcze tam pracujesz? Czy życie się kończy na Yorku ? Ogarnij się się ludziska roboty wszędzie na około jest tyle że szok i to na lepszych warunkach tylko trzeba chcieć

Kandydatka Nowy wpis

cześć. widziałam, że lider zmiany na produkcje jest teraz potrzebny. powiedzcie mi przede wszystkim jak płacą teraz podczas pełnienia tej funkcji. nie wskazują tego w widełkach niestety. Dodatkowo podkreślają możliwość rozwoju zawodowego. Na jakie późniejsze stanowiska?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Hej odbiło mi się coś o uszy że szykuje się jakas impreza? Prawda to?

Czym w YORK zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ha ha

No mają. Najniższą krajową

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie YORK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
On

Cóż to za kolejne zmiany w nowym rok? Teraz padło na kodowanie widać jest cały czas ruch w interesie

@On

O jakie kodowanie chodzi? jesteś jakimś bacznym obserwatorem? Jakby nie patrzeć był to pierwszy tydzień nowego roku a już pisałeś o zmianach. Do dziś jakieś jeszcze wprowadzono?

To wy macie tu jakieś imprezy integracyjne czy nie? taki wątek jeszcze w grudniu przed świętami się zaczął i cos nikt go dalej nie pociągnął. Fałszywy alarm? A ogólnie to działy tylko miedzy sobą cokolwiek organizują czy raczej nie ma kiedy?

Abc

Z tego co wiem to miała tylko jedna zmiana imprezę integracyjna. Było 50 zł dopłaty z firmy i trzeba było samemu wszystko ogarnąć. Najwidoczniej na tamtej zmianie ludzie są najbardziej zorganizowani. Chłopaki z magazynu też coś sobie ogarnęli. Reszta cisza....

Werka

A możesz tak w końcu czy nie, bo już mnie te opinie gubią? Ile czasu wcześniej w razie czego zgłosisz? Czyli w sumie dalej chcesz pracować skoro planujesz rok 2024, dasz znać ze względu na co warto, bo ja się dopiero zastanawiam?

Soon

A bym zapomniała dzięki za fajna i miłą atmosferę na i po integracji ...

Stary pracownik
@Soon

A kto miał integrację?

Stary pracownik

Tzn kto? Któraś zmiana czy ogólnie wszyscy?

Nikuś

Zloż wniosek o bezzwrotną pomoc w firmie- można dostać w takiej sytuacji kasę

Rózga za chorowanie

Witam wszystkich zgromadzonych na tej grupie :) niestety, nigdy nie brałem czynnego udziału w pisaniu na takich forach no ale niestety, czara goryczy się przelała… a chodzi konkretnie o te wasze śmieszne „świąteczne”… doszły mnie słuchy, ze osoby które przebywają od 4 miesięcy na zwoleniu lekarskim, do dnia wypłaty tego cuda, nie otrzymają należytych pieniędzy… które uwaga! Jest liczone przez cały rok kalendarzowy do wypłacenia pracownikowi! Czyli: przepracowałem ponad pół roku, potem niestety ale nagle trafiłem do szpitala, okazało się to na tyle poważne ze nie jestem w stanie aktualnie pracować ale jestem w trakcie leczenia no i mam rozumieć ze firma w której pracuje, a raczej pracowałem bo po tym jak mnie potraktowali to tylko się zastanawiam czy jest do czego wracać… firma w której pracowałem tyle lat, „karze” mnie za to, że śmiałem nagle zachorować i trafić do szpitala i siedzieć na (usunięte przez administratora) na L4 bo moje życie i zdrowie jest dla mnie najważniejsze? No niech mi ktoś powie czy to się da gdzieś zgłosić? Nie żeby mi zależało jakoś na tych ich śmiesznych pieniądzach ale sam fakt ze pracuje już tu tyle lat… nigdy nie chorowałem często i nagle gdy życie mi się wali, firma zamiast wspierać, kopie leżącego… ta firma nie jest dla ludzi….. tak nie może być, że za tyle lat pracy, firma się „odwdzięcza” w taki sposób……….

@Rózga za chorowanie

W tej firmie nieważny jest pracownik tylko liczy się norma i to jest cel tej firmy tylko praca i praca najlepiej by chcieli 7dni w tygodniu już pracują w niedzielę za (usunięte przez administratora) mnie tylko zastanawia gdzie te ludzie mają rozum

Gghh

ZACZNIJCIE NORMALNIE PLACIC ZA SOBOTY TO BEDZIECIE MIEC FREKWENCJĘ!

@Gghh

A jak płacą za soboty, skoro nie jest to normalna płaca? Sobota to u was dzień normalnie pracujący czy tylko ' dla chętnych' ? O co chodzi z tą frekwencją?

Ghh

Soboty dla wszystkich obowiązkowe na "odrobek" czyli za dzień wolny. Bezsensu. Jakby normalnie zapłacić nie mogli "setki" za sobotę jak w innych firmach.

Szczurek

Najpierw niech zaczną Pracownika szanować!! Przyszedł Nowy Dyrektor i robi z ludźmi co chce!! Zero premii , soboty za darmo , i tylko pracować po 100% Sorry najlepiej po 120%. Zero szacunku ! Pani A.W I A.J , pasują do siebie tylko obserwacja, obgadywanie i (usunięte przez administratora)

Xxx
@Szczurek

Jak ludzie dają sobie w kaszę dmuchać to tak jest i do tego brak im godności dając soba w taki sposób pomiatać. pretensje możecie mieć sami do siebie

@Ghh

Badztumadry

Masz na myśli teraz biuro? W nim jak pracownicy są tak w sumie weryfikowani? Kamer nie ma? patrzy się na wyniki? Normy macie? I czy są teraz nadgodziny?

Rudy
@Badztumadry

Po wpisać widzę że nic się nie zmieniło w tej firmie.... tylko normy się ilicza i oczywiście premi zero .... liczą się tylko tabelki...

Szczurek
@Badztumadry

Nie tylko on siedzi I oglada , Pani A.W również siedzi oglada I obserwuje pracowników, zamiast zabrać się za pracę tak jak powinno być.. I Powinna oceniać wszystkich równo a nie wyróżniać 2 lub 3 osoby!

@Szczurek

Tak tylko spytam, mimo wszystko te przytoczone przykładowe trzy osoby faktycznie wszystko robią tak jak trzeba? nie spóźniają się ani nic? I co do tych spóźnień wszystko jest opisane w regulaminie, tak? jest on gdzieś do wglądu?

@Rudy

Ktoś wie co to za wypadek był dzisiaj w firmie ?

Bugajowy

Magazynier wjechał wózkiem widłowym typowi w nogę. Zdjęcia już latają po sieci. Masakra. Banda (usunięte przez administratora)

jakich zarobków można się spodziewać na początek jako magazynier ?

Lepiej nie pytaj na wstępie max co dostaniesz to około 3300 wiem z doświadczenia do tego będziesz robić na takim sprzęcie że pożal się Boże ruina (usunięte przez administratora)

Znajdźmnie

Widzę że nowy rok szkolny się zaczął i york poczuł inspiracje wstawiając wam tablice w szatni... Hahaha przedszkole!!! Ludzie ogarnięcie się po co dajecie te buźki?! Oni mają z was polewkę a wy się im dajecie mając klapki na oczach. Od kiedy ich interesuje jak się czujecie???

nowy

na olx jest ogłoszenie o prace na pakowacza często byłem na takim stanowisku ale jak się czyta komentarze to mi się odechciewa. Ktoś napisał że zmuszają do sobót to nie dopuszczalne no chyba jest to opisane w umowie

Puki
@nowy

No wszystkie soboty do pracy . i to za free .dostaniesz za to wolny dzień i to jeszcze kiedy decydenci będą tego chcieli . Także odradzam tam pracę jeszcze za te grosze

Kancelaria
@Puki

Kary za nieudzielenie pracownikowi dnia wolnego za nadgodziny w sobotę Nieudzielenie dnia wolnego za pracę w soboty przez pracodawcę jest wykroczeniem przeciwko prawom pracownika na podstawie art. 281 pkt 5 k.p. i podlega karze grzywny w wysokości od 1 000 - 30 000 zł. Wyjątkowa sytuacja, może mieć miejsce jeśli sobota była dla pracownika ostatnim dniem okresu rozliczeniowego. W tym wypadku pracodawca nie ma możliwości oddania dnia wolnego w kolejnych dniach, dlatego decyduje się na wypłatę wynagrodzenia dodatkowego. Zapraszamy do kontaktu link nirzej. (usunięte przez administratora)

Haha

Wszystkie soboty? Ludzie mają rodziny, chcą odpocząć, niby człowiek po urlopie a mamy wrażenie jakby go wcale nie było. Ile mozna, jesteśmy zmęczeni… widać jak traktuje się zwykłego pracownika, nie ma nic do powiedzenia, masz przyjść i koniec a jeśli nie to urlop na żądanie, serio? Tak będzie do końca roku? Potem jest zdziwienie ze nowy pracownik odchodzi po paru dniach widząc to jakie są warunki, zastanówcie sie dlaczego bo my pracownicy widzimy, pamiętamy. Nie pozdrawiam.

Jakie są warunki zatrudnienia w YORK?

Magazynier

(usunięte przez administratora)Podwyżki które nam dali mogą sobie wsadzić . Osobiście jestem pracownikiem magazynu tej firmy i brak mi słów .... Nam na magazynie zrobili normy siano zabierają za wszystko wymagają by robić robić po 150% za te same pieniądze lub jeszcze gorsze . Najlepsze jest to że tym wszystkim zarzadza osoba która niema żadnego pojęcia . Kiedyś tam się fajnie pracowało z roku na rok coraz gorzej . Zero inwestycji w firmę wszystko się sypie nie ważne ważne że pieniążki wpadają do odpowiedniej kieszeni Nie polecam trzeba chyba uciekać dziwię się że ludzie nie strajkują skoro każdy tak narzeka

On
@Magazynier

Jak w pracy magazyniera można mieć normy ?

Vv

Czekamy jak odpowiedzą na zebraniu skoro firma bardzo dobrze się ma (liczne zlecenia, sprzedaz, nowi klienci) a dla pracowników mają przeznaczone 50zl faktycznie "partner w porządku". Liczą się normy po 150% bez przerwy, kosztem zdrowia. Wczasy pod grusza będziecie mieli...w sobotni dzień na popce

Zostaw merytoryczną opinię o YORK - Bolechowo

• Jak się pracuje w YORK?

Zobacz opinie na temat firmy YORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 23 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YORK
3.2/5 Na podstawie 396 ocen.
  • Poznańska 1
    62-005 Bolechowo