Opinie o YORK w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YORK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YORK w Bolechowo

Magazynier

(usunięte przez administratora) o zmianie JWE lider o imieniu (usunięte przez administratora)sciemnia i nienadaje się na to stanowisko powinna nauczyć się pracować na maszynie a nie w telefonie tylko chodzi sobie i (usunięte przez administratora) z innymi szkoda że niemogę zdjęć tutaj dodać było by widać jak ona pracuję dlaczego dyrektorzy tego niewidzą niech zmienią coś w tym kierunku a nie normy podnoszą (usunięte przez administratora)

REMBRANT

J a (usunięte przez administratora) ludziska zadowoleni z tych ochłapów dzisiejszych szarpiemy cały Msc a wypłaty gorsze niż w czasie Koronki coś czuję że masowe L4 wisząA w powietrzu rzeź niewiniątek normalnie jestem super (usunięte przez administratora)

Traqqic

To co dzieje się ostatnim czasem w tej firmie woła o pomstę do nieba... kompletnie nie docenia się pracowników, zero jakiejkolwiek motywacji, normy coraz wyższe a wypłaty coraz to gorsze tym bardziej, że system trzyzmianowy. Firma chyba myśli, że pracownicy z wschodu zastąpią Polaków co jest najbardziej śmieszne! Niedługo nie będzie można wyżyć z tej wyplaty, a robi się coraz to gorzej, ludzie się zwalniają i podejrzewam, że do grudnia będzie takich ludzi więcej jeśli nic się nie zmieni i nadal pracownik nie będzie doceniany. Powinien być wprowadzony jakiś porządny system motywacyjny i przede wszystkim lepsze pieniądze jak na pracę w trybie trzy zmianowym. Jedni mają tyle za frekwencję, drudzy mniej a niektórzy w ogóle więc cóż to za sprawidliwość. Jeśli tak dalej pójdzie to nie wróżę żadnej przyszłości tej firmie bo już puka w (usunięte przez administratora) od spodu. Ludzie otwórzcie oczy i nie dajcie się tak traktować za te ochłapy które płaci firma. Pracownicy z dużym stażem i doświadczeniem zwalniają się hurtowo bo każdy wie, że w firmach dookoła zaczęli dbać o pracowników i ich doceniać plus godnie płacić a tutaj? (usunięte przez administratora) i tona wodorostów!

Richard
@Traqqic

Tak się dzieje i będzie coraz gorzej....

Douglas
@Traqqic

Niestety ale to jest prawdą, z miesiąca na miesiąc coraz to gorzej, wypłaty gorsze niż podczas całej tej pseudopandemii. Kompletnie nie interesowanie się pracownikami i zero doceniania ale jak się nie zrobi normy itd to z uwagami atakuje się pracownika od razu. Owocowe wtorki były i nagle pyk i nie ma. Ludzi zza wschodniej granicy niebawem będzie więcej niż Polaków, ale jak im coś nie pasuje to idzie się od razu na rękę, a Polski obywatel ma zasuwać za trzech i ciągle pretensje. Nagrody były u zniknęły co w ogóle było najśmieszniejsze, że byly one dla wybranych pracowników a transport otw i inne działy były pomijane także znowu selekcja na lepszych i gorszych! Zero jakichkolwiek wczasów pod gruszą, integracji itp przecież jest socjal tylko ciekawe gdzie bo na pewno nie trafia do pracowników . Co święta upokarzanie ludzi niby premią świąteczną haha, jaka to jest hańba 300,400 zł! W innych zakładach bony, paczki dla dzieciaków i 500 zł to minimum a oczywiście ludzie dostają więcej a nawet 1 tys zł . Jutro wyplata radujcie się bo to jak "wygrana w lotto"a teraz wypłata jest równo co do dnia bo przecież jak ludzie widzą te ogromne pieniądze to o mało zawału nie dostają! Ale tak to jest jak każdy milczy a nie potrafi się odezwać o swoje bo tak mu jest super i oto są efekty, ludzie otwórzcie w końcu oczy!

Da Vinci
@Douglas

Trzeba założyć związki zawodowe przecież teraz to takie proste

Richard
@Da Vinci

Coraz gorzej się dzieje w tej firmie... Stary pracownik wogole nie doceniany.....

NEO
@Richard

Już lepiej nie będzie otwórzcie oczy .Zostana w tej firmie życiowi nieudacznicy którzy nie mają ambicji polepszenia sobie statusu społecznego. Tylko będą biadolic że źle płaca że zła atmosfera itd . a i tak będą jeszcze chodzić na nadgodziny za jałmużnę

Szaduri

Chłopie spadłeś z choinki .Na całej produkcji tak jest za dużo ludzi do rządzenia Liderzy zastępcy zastepcow , kierownicy itp itd W całej firmie jest taki chaos że nikt na tym nie potrafi zapanować.To jest początek końca tej firmy skoro zwalniają się ludzie tak jak wcześniej napisano A chcą żeby Ukraińcy pracowali wzamian za polakow to zycze powodzenia ...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie YORK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Luter

Dzień chłopaka był? Jak psu w (usunięte przez administratora) ani b ani m ani kukuryku,!! CHOCIAŻ GŁUPIE ŻYCZENIA BY ZŁOŻYLI. Widocznie pseudo pandemia na to nie pozwoliła

Witam. Chce złożyć dokumenty na stanowisko magazyniera . Może ktoś napisać jakie zarobki ?

@Nowy

Zarobki na poziomie 3tys na początek.

Jazz

Brutto oczywiście ????????????

@Jazz

Aż tak źle to nie .netto ale to i tak żenada na 3 zmiany . Zresztą jak byłoby tak pięknie i kolorowo to ludzie by się nie zwalniali

Sędzia magazynu
@Zeus

Lepiej być skromnym i pracować na siebie niż udawać wielkiego i nie miec na chleb !!!

@Sędzia magazynu

Jak będziesz miał swoją firmę to możesz sobie pracować na siebie.a teraz masz (usunięte przez administratora) i to najlepiej się nie odzywać

Sędzia magazynu
@Zeus

Zastanawiam się czy w ogóle złożę do was papiery bo po twojej odpowiedzi wynika ,że jest do kitu u was!!

@Sędzia magazynu

Sam sobie odpowiedziałeś najgorszy dział w firmie wszyscy zasuwaja i nikt tego nie docenia .podwyżki które były to śmiech na sali .Zaraz nie będzie miał kto pracowac skoro zwalniają się ludzie z ogromnym stażem i doświadczeniem to o czymś świadczy.

ON
@Zeus

Magazyn w tej firmie to tragedia .Jak słyszę od znajomych to nawet brak odpowiedniej ilości prostownikow do ładowania baterii A nie wspomnę i o parku maszyn który jest wręcz archaiczny wstyd jak na taką firmę. .

Jazz

Są szanse na poprawę warunków pracy w tej firmie czy będzie dalej taki (usunięte przez administratora) Ludzie dajcie godnie żyć!! Opierajcie się dalej na ukrainie. Chytry 2 razy traci lepiej dać naszym więcej zarobić to każdy będzie podbudowany ze jednak liczą się że mną, coś tu znaczę zaczną mieć towar wyprodukowany prawidłowo a po ukrainie wszystko do poprawy aż patrzeć kiedy wszystko wruci spowrotem i koszta produkcji i transportu komu wyjdą na dobre? Pozdro 600

Magazynier

Dzień dobry jednak nic się nie zmieniło na zmianie(usunięte przez administratora)jak zwykle chodzi sobie udaje że coś robi dla niej najważniejsze jest siedzenie w biurze przed telefonem niech zacznie pracować to się nikt nie Bedzie zwalniać ta osoba naprawdę nie może być na tym stanowisku. Będę informował jak się coś zmieni pozdro

Może ktoś napisać coś więcej o stanowisku mechanik jakie zarobki jaka atmosfera jacy przełożeni? Z góry dzięki.

Xxx
@Zainteresowany

Zarobki 3000 netto na początek.Na początek Ci naobiecuja złotych gór tak jak mają w zwyczaju, a i tak się z tego nie wywiaza atmosfera tragedia ciągle niezadowolenie że za wolno za mało itd itp. Także nie polecam zresztą firma stawia na Ukraińców nie szanując starych pracowników.

ufo

Ludzie są dobrzy i źli, odważni i tchórzliwi, szlachetni i godni pogardy. [...] A najdziwniejsze jest to, że najczęściej wszystkie te cechy naraz goszczą w jednym tylko człowieku. I dopiero wówczas jest on całością. Całością zarazem silną i słabą, godną szacunku i godną współczucia. Taki właśnie jest człowiek. Wielki i mały jednocześnie.

Rządź jak król.

Każdy człowiek powinien żyć tak, by stanowić wzór dla innych!! Jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się.!! Stań na ich miejscu i zrób lepiej Bu haha!!!!!

KMWTW
@Rządź jak król.

Na szczęście już nie muszę chodzić przez to piekło...Jak nie dają rady i ta praca ich przerasta niech się zwolnią...

Trofeus

Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.

Malinka
@Trofeus

Dokładnie. Przegrywać trzeba umiec.Serdeczne pozdrowienia dla Braci I Siostr z naszej Ukrainy...To oni za chwile będą stanowić o sile tej firmy ...

Dramat

To co się tu wyprawia przechodzi już wszystko, nie idzie się ruszyć A oni chcą żebyśmy się mi jali , tu się robi (usunięte przez administratora)

k2
@Dramat

Kiedy myślisz, że gorzej już być nie może, zacznij się walić deską po nodze. Zobaczysz jaką poczujesz ulgę gdy przestaniesz.!!!!!!!!!!!!!1

Była pracowniczka niebinarna

Dobry wieczor. Od pol roku tu nie zaglądałam i na wstępie chciałam zapytać zacnych byłych współpracowników i współpracowniczki czy są jeszcze lean passion-y ? Czy macie jeszcze "warzywne wtorki"? To dopiero byly penerskie czasy dla pracownika i pracowniczki. Jednak nie ma co narzekac-zatrudnienie w Yorku to nie praca to stan ducha :) Pozdrawiam Wsystkich gorąco Margot

Emerytka

Będziecie ciężko pracować Polaczki za najnisza krajową już niedługo zero wolnego!!!! A ja już na emeryturze ostrzegałam was kiedyś że zwami zrobią porządek będziecie pracować i pracować!!!! Praca was wyzwoli do samej deski Auswitrz dla Ukrainy i nierozumnych Poloczkow, a cała władza liderów w York to banda rodzina która niema już pomysłów co robić dalej jak nie będzie miał kto robić tzn. Ukraina was wyzwoli powodzenia pesymistyczne raptusy

Chętny

Wie ktoś jak wygląda stanowisko "pracownik logistyki"? Wiecznie zwalaniają z tego stanowiska, czy mają za wysokie wymagania i co jakiś czas widnieje ogłoszenie na to stanowisko?

iwo
@Chętny

praca dla odpornych na stres i pracowitych wygląda kolorowo tylko z daleka.

Chętny
@iwo

A możesz coś więcej napisać na temat tego stanowiska? Czym się tam zajmuje? :) Niestety ani z daleka ani z treści ogłoszenia ciężko to wywnioskować a jestem logistykiem...

Mario

Za dużo osób co nic nierobią siedzą w mistrzuwce przed telefonem .A Za mało ludzi pracujących kilku liderów i zastepcuw liderów na jednej zmianie a wystarczył by tylko jeden lider i na dodatek szef co wymaga od pracownika 200% wydajnosci. niech w końcu coś zmienią. Pseudo liderzy powinni zacząć pracować A nie ściemniać przecież mają za to płacone w szczególności na zmianie JWE

;D

Czytając tę opinię ręce opadają ludzią zawsze jest źle nie ważne gdzie pracują najlepiej by było dostawać pieniądze za darmo chyba a zazwyczaj te opinię piszą osoby które już nie pracują żeby zrobić chyba firmie na złość na GO Work na temat każdej firmy są złe opinie sugerując się tym to nigdzie by się nie mogło pracować

Mia

Jakie zarobki na początek... I umowa przez agencję czy firmę?

Przewoźnik

witam jak kto może omijać dużym łukiem miałem rozładunek w tejże firmie od stałem od 17:00 do 12:00 włącznie z rozładunkiem dnia jutrzejszego porażka totalna ciekawy jestem czy swoją własną firmę też tak budują na przestojach. Nigdy więcej.

@Przewoźnik

A chciałam iść tam do pracy

Głos ulicy

W związku z tym, iż piętno pracy w tej firmie ciągnie się za mną do dnia dzisiejszego, czasami tu zaglądam i powiem krótko.Bycie w kadrze zarządzającej nie zwalnia z obowiązku bycia ,,człowiekiem dla człowieka." Jako osoba szczególnie doinformowana śmiało mogę stwierdzić, że firma TA patrzy teraz odważnie w przepaść, do której w niedługim czasie spadnie - w kwestiach personalnych i nie tylko. Swoich najlepszych pracowników, zdecydowanie odstających od pozostałych w kwestii wyników, zwalniają z dnia na dzień, lub przenoszą na inna zmianę bez ich zgody. Zero empatii i zrozumienia, a >>przepraszam

Była pracownica
@Głos ulicy

Kwestie te wszystkie będą się powtarzać więc merytorycznie nic nie zrobicie szefostwu tylko po całej ich empatii niezgody itd.. będzie po wszystkich firmach się ciągnąć latami i bardzo dobrych pracowników już nie znajdą brak szacunku do jakichkolwiek pracowników tylko olanie całkowite moczem.

Wyjaśnij
@Była pracownica

Pierwszego zdania chyba zrozumieć się nie da. Zestawienie ze sobą słow empatia, merytorycznie i zakończenie jej słowem mocz juz w ogole ciężko zeozumieć.

Głos ulicy

Piszę tę opinię po dłuższym czasie od zakończenia mojej wątpliwej przyjemności pracowania w tej firmie, więc postaram się podejść do tematu jak najbardziej merytorycznie i bez zbędnych emocji. Administracja rozdęta ponad miarę, tworzy się fikcyjne/ czytaj niepotrzebne/ stanowiska pracy dla osób, które w taki, czy inny sposób przesłużyły się ... (RODO). Kierownictwo, mistrzowie i brygadziści jedna klika, romanse jakieś dziwne zależności, układziki. Firma o wielkim ego trzeba grać dobrą minę do złej gry, kadra fałszywa jak diabli. Niektórzy członkowie kadry zarządzającej stosują miękki mobbing i nadal tam pracują, a nawet awansują.... decyzje podejmowane przez "niektórych " to ich prywatne fochy lub czasami interesy które nie mają nic wspólnego z dobrem firmy !!!Bardzo wysoki poziom stresu, ogromne wywieranie presji przez przełożonych, ciągłe podwyższanie postawionych celów i wyników. Wszędobylskie wykorzystywanie, zastraszanie i brak szacunku dla pracowników. Generalnie nie polecam. Chyba, że ktoś lubi jak się go dręczy psychicznie. W porządnej firmie nie przymyka się oczu na mobbing czy niekompetencje i nie ma przypadkowych zarządzających. Wiec dlaczego ludzie nie zaprosicie tu PIP na wizytę ! Raz drugi trzeci, dlaczego nikt nie doniesie do sadu pracy o mobbing ? To nic nie kosztuje a instytucje te są propracownicze!! Nie użalajcie się tu,tylko weźcie się za to! Ciężka praca bez wazeliny nie wystarczy. Fatalna przygoda, nie polecam. Kto żyw i ceni sobie work life balans chooooduuu! P.S. ....Zawsze dostajemy rachunek za to, co kiedyś zrobiliśmy, niezależnie od tego ile minęło czasu.

:-)
@Głos ulicy

"Niektórzy członkowie kadry zarządzającej tam pracują". Kiedyś na spotkaniu z zarządem usłyszałem, że kadra jest taka jak powinna być. Dopasowana do potrzeb. Zaśmiałem się wtedy w środku, bo mam podobne zdanie jak Ty. Ci co zostali są naprawdę za mało inteligentni żeby odejść albo za wygodni. Problemy jakie w tej firmie są narastały przez lata, nic z tym nie robiono, zamiast pomyśleć i być o krok naprzód. Interes się kręcił. Do rozwiązania problemów wynajmuje się firmę konsultingową. To najlepiej pokazuje "poziom".

@:-)

Rolnik

Dlaczego nie ma czegos takiego jak wakacje pod grusza? 15 min przerwy ? To jest jakas kpina nie dziwie się ze ludzie tylko z tad odchodzą . nie pozdrawiam

Krzysztof
@Rolnik

Pracownikowi w trakcie pracy nie przysługuje żadna przerwa? Sprecyzuj, proszę to, co napisałeś, ponieważ przerwy od pracy reguluje kodeks pracy, którego każdy pracodawca musi przestrzegać. Napisz, czy rzeczywiście jest tak, że nie ma czasu, aby iść na przerwę, pracując w firmie YORK? Liczę na rzetelną odpowiedź.

@Krzysztof

Witam przerwa rzecz święta, wszystko się zgadza kodeks pracy reguluje i tak jest a w razie wysokich temperatur są przerwy dodatkowe.

Rolnik
@Krzysztof

Jest przerwa .... 15 min żeby z pod maszyny iść do szatni /stołówki czy na Papierosa..no dramat

Agnieszka

Muszę powiedzieć, że od razu mi ulżyło po Twoim wpisie. Przestrzeganie przez pracodawcę Kodeksu Pracy to przecież podstawa. W takim razie możemy przejść do omówienia innych aspektów, związanych z firmą YORK. Chętnie dowiem się czegoś a propos tamtejszej atmosfery. Jest ona przyjazna czy może niekoniecznie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lulus
@Rolnik

Wczasy pod gruszą? Czasami bys miał za duzo no co ty. Tam sa dodatki o których sie głosno nie mowi tylko dla elity

Zostaw merytoryczną opinię o YORK - Bolechowo

• Jak się pracuje w YORK?

Zobacz opinie na temat firmy YORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 23 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YORK
3.2/5 Na podstawie 396 ocen.
  • Poznańska 1
    62-005 Bolechowo