Daap System Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Pantak

Częstochowa

Opinie o Daap System Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Pantak

AfghanSQN 2012-12-12 22:29:38
Witam serdecznie wszystkich użytkowników!
Zachęcony postem Pani [usunięte przez moderatora] napiszę kilka zdań o tej "firmie". Po pierwsze, ceny - chwalą się że są tacy konkurencyjni, że mają już duże rabaty w przygotowanych przez siebie cenach. Guzik prawda, przykład? Taki sam notebook potrafi być w Komputroniku lub X-komie nawet 200 złotych tańszy! Analogicznie ma się sytuacja do części komputerowych, które to można wyrwać parę złotych taniej jeżeli pofatygujemy się do innego sklepu. Za to ode mnie duży minus... Sprawa druga, serwis. Czasy oczekiwania na niektóre zlecenia są TRAGICZNE. Oczywiście trzeba też słono zapłacić mimo tego, że na komputer można czekać nawet i miesiąc... Poza tym kwestia fatalnej obsługi [usunięte przez moderatora], który zawsze jest święcie przekonany o swojej racji i potrafi jedynie ładnie przytakiwać. Jeżeli wejdziemy z nim w jakąkolwiek dyskusje i pokażemy, że jesteśmy niezadowoleni z usług i mamy rację to jest wielce zdenerwowany i potrafi OBRAZIĆ KLIENTA co jest wg. mnie niedopuszczalne... Niestety ale zmuszony jestem do wystawienia oceny miernej. Pozdrawiam i niestety ale nie polecam.
Equalibrum 2015-02-17 11:44:11
Witam serdecznie niestety ale z ta opinią nie mogę sie zgodzic. Serwis bardzo szybko i profesjonalny oraz ceny które są jedne z niższych w mieście.Obsługa sklepu również jest miła kompetentna potrafi dobrze doradzic a i czasami przyznać rację klientowi. W/W opinia Prawdopodobnie dotyczy innego Sklepu ;)
Olo 2016-01-29 14:58:40
Jeżeli chodzi o Częstochowę jest to zdecydowanie top wśród serwisów komputerowych.
Byłem w kilku serwisach i usłyszałem że mojego laptopa nie da się naprawić, jednak w DaapSystem chłopaki działają cuda z komputerami! Szybka fachowa diagnoza, telefon z szacowanym kosztem naprawy, komputer znów w pełni sprawny a to wszystko najważniejsze w ludzkich pieniądzach! Zdecydowanie polecam!
Agata 2016-01-29 16:34:31
Jestem bardzo zadowolona z usług tejże firmy. Uważam, że ceny są przystępne, a obsługa fachowa. Nie mam także zarzutów co do serwisu - mój laptop został szybko naprawiony, serwisanci pozostawali ze mną w kontakcie telefonicznym. Serdecznie polecam korzystanie z usług Daap System.
Majka 2016-04-24 14:18:35
przystępna cena, wysoka jakość, dobra obsługa to pierwsze skojarzenia, które przychodzą mi do głowy jak o nich myślę, pierwsze i bardzo trafne jak widać :)
Zostaw swoją opinię o Daap System Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Pantak - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daap System Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Pantak