Opinie o PHU Daap System Dariusz Pantak w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PHU Daap System Dariusz Pantak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PHU Daap System Dariusz Pantak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Daap System Dariusz Pantak w Częstochowa

Tłumacz Nowy wpis

Dzięki wymianie ekranu (matrycy) mój stary laptop dostał nowe życie w wyższej rozdzielczości, a przy okazji został wyczyszczony z niechcianego oprogramowania. Miła i fachowa obsługa, można się dopytać o rozwiązania różnych problemów ze sprzętem. Polecam!

M.Gallus Nowy wpis

Bardzo miła obsługa. Pracownicy znają się na rzeczy. Mój komputer został naprawiony w błyskawicznym tempie. Krótko mówiąc fachowa robota. Polecam wszystkim tę firmę.

Agnieszka

Zdecydowanie gorąco polecam ten serwis! Jestem stałą klientką tego serwisu i nigdy się nie zawiodłam na rzetelności jego pracowników. Serwis w ciągu jednego dnia wykonuje usługę, a nie raz bardzo zależało mi na czasie. Do tego profesjonalna i miła obsługa, która doradzi, podpowie, nie naciągając na dodatkowe koszty. Przystępne ceny , konkretna rozmowa i usługa. Osobiście polecam ,niezależnie czy potrzebujemy naprawić sprzęt czy też chcemy jakiś zakupić.

Barbara Nowy wpis
@Agnieszka

Jaki rodzaj sprzętów firma PHU Daap System Dariusz Pantak naprawia? Czy może ktoś potwierdzić że rzeczywiście ceny za usługi są w tej firmie przystępne?

Agnieszka Nowy wpis

Omyłkowo zakreśliłam złą łapkę i niestety nie mogę jej zmienić na łapkę pozytywną. Moja ocena jest zdecydowanie pozytywna!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PHU Daap System Dariusz Pantak.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Mało informacji na temat pracy w firmie. Jakie są możliwości zatrudnienia i wynagrodzenia? Jaka umowa?

Milena

Ale to jest forum pracownicze więc uwagi do firmy powinny być tam kierowane!

Anusia

Bardzo dobry serwis korzystam od lat, niedawno utraciłam wszystkie dane i w dwa dni miałam je odzyskane chociaż dysk był uszkodzony mechanicznie. Polecam!!!

Majka

przystępna cena, wysoka jakość, dobra obsługa to pierwsze skojarzenia, które przychodzą mi do głowy jak o nich myślę, pierwsze i bardzo trafne jak widać :)

Agata

Jestem bardzo zadowolona z usług tejże firmy. Uważam, że ceny są przystępne, a obsługa fachowa. Nie mam także zarzutów co do serwisu - mój laptop został szybko naprawiony, serwisanci pozostawali ze mną w kontakcie telefonicznym. Serdecznie polecam korzystanie z usług Daap System.

Olo

Jeżeli chodzi o Częstochowę jest to zdecydowanie top wśród serwisów komputerowych. Byłem w kilku serwisach i usłyszałem że mojego laptopa nie da się naprawić, jednak w DaapSystem chłopaki działają cuda z komputerami! Szybka fachowa diagnoza, telefon z szacowanym kosztem naprawy, komputer znów w pełni sprawny a to wszystko najważniejsze w ludzkich pieniądzach! Zdecydowanie polecam!

Ahmed
@Olo

Dlatego był jednym z najlepszych, ponieważ wszelkie "grubsze" usterki typu uszkodzenia płyt głównych, lutowanie, reballing był robiony w zaprzyjaźnionym serwisie na ulicy Piłsudskiego (schodziło się po schodach, zaraz obok serwisu z telefonami - od kilku lat nie ma już go w tym miejscu, nie mam pojęcia, czy firma została przeniesiona czy zlikwidowana. Miło wspominam właściciela, facet z humorem i co najważniejsze fachem w ręku).

Equalibrum

Witam serdecznie niestety ale z ta opinią nie mogę sie zgodzic. Serwis bardzo szybko i profesjonalny oraz ceny które są jedne z niższych w mieście.Obsługa sklepu również jest miła kompetentna potrafi dobrze doradzic a i czasami przyznać rację klientowi. W/W opinia Prawdopodobnie dotyczy innego Sklepu ;)

AfghanSQN

Witam serdecznie wszystkich użytkowników! Zachęcony postem Pani [usunięte przez moderatora] napiszę kilka zdań o tej "firmie". Po pierwsze, ceny - chwalą się że są tacy konkurencyjni, że mają już duże rabaty w przygotowanych przez siebie cenach. Guzik prawda, przykład? Taki sam notebook potrafi być w Komputroniku lub X-komie nawet 200 złotych tańszy! Analogicznie ma się sytuacja do części komputerowych, które to można wyrwać parę złotych taniej jeżeli pofatygujemy się do innego sklepu. Za to ode mnie duży minus... Sprawa druga, serwis. Czasy oczekiwania na niektóre zlecenia są TRAGICZNE. Oczywiście trzeba też słono zapłacić mimo tego, że na komputer można czekać nawet i miesiąc... Poza tym kwestia fatalnej obsługi [usunięte przez moderatora], który zawsze jest święcie przekonany o swojej racji i potrafi jedynie ładnie przytakiwać. Jeżeli wejdziemy z nim w jakąkolwiek dyskusje i pokażemy, że jesteśmy niezadowoleni z usług i mamy rację to jest wielce zdenerwowany i potrafi OBRAZIĆ KLIENTA co jest wg. mnie niedopuszczalne... Niestety ale zmuszony jestem do wystawienia oceny miernej. Pozdrawiam i niestety ale nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Daap System Dariusz Pantak - Częstochowa

PHU Daap System Dariusz Pantak
3.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Aleja Wolności 18
    42-217 Częstochowa