PizzaStation

Wrocław

Opinie o PizzaStation

Łukasz 2012-06-20 14:39
Tragiczne warunki pracy, w upale 50 stopni, płaca marna w okolicach najniższej krajowej na zleconko!Uważają managerowie że więcej nie trzeba bo pracuje się na piecach tamowych więc biora każdego z ulicy kto sie napatoczy.Prawdziwych kucharzy brak serwuja dania gotowe z marketu przeciągnięte przez wyżej wymieniony piec!
Atmosfera ciężka!
koma nd 2015-01-24 17:29
witam odnosnie pizzy station ale poznan dostwa w miare szybka ale personel okropny z wielką łaska jesteś obslugiwany ! kelnerka o imieniu Paulina czarna mała mega nie przyjemna wiecznie krzyczala na kuchni na biednego kucharza. lokal przyjemny ale nigdy wiecej tam nie przyjde z zona ani z dziecmi bo co drugie słowo z ust kelnerki padalo KU.... wiec odradzam atmosfera musi być tam ciezka
podawiam Paweł Szymanski
bein 2016-04-18 21:34
No to coś i tak @gefon źle trafiłeś bo jak zamawiałem to wszystko było pyszne, ciasto robiło swoje, dawało taki smaczek, że pizza smakowała jak domowa.
Zostaw swoją opinię o PizzaStation - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PizzaStation