Opinie o Pasta e Basta w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pasta e Basta. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pasta e Basta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pasta e Basta w Oleśnica

asasinka Nowy wpis

Tragedia. Czekałam ponad godzinę na pizze, przyszła zimna a ciasto było jak zakalec. Tłusta, zbita i rozmokła. Salami napewno nie wysokiej jakości. W lokalu zimno. Telewizor huczał tak ze głowa boli. Obsługa bez życia, miałam wrażenie ze chcą abym wyszła na samym wejściu. Nie wspomnę nawet, ze po owej pizzy miałam problemy żołądkowe. Jedyny plus- tanio. Niestety, cena jest adekwatna do jakości i smaku(:

Wanda Nowy wpis

Ktoś napisał że mu obiecali że dostanie się na wstępie umowę o pracę, a wychodzi inaczej, bo dostaje się umowę zlecenie. Chciałam zapytać czy ta umowa zlecenie jest cały czas? Czy po jakimś czasie można liczyć na umowę o pracę?

Ewa Nowy wpis

Taki spokój bo pandemia nie daje odetchnąć? Czy firma radzi sobie w tym czasie?

kelnerka Nowy wpis

Opinia wyżej nie powinna by tu pomliłam się - dotyczy innego lokalu Pasta&Basta Torunia.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Pasta e Basta.
logo firmy KIEROWCA C+E (m / k) PL
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Opiekunka osób starszych za granicą
Oleśnica
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik sklepu CCC Oleśnica
CCC S.A.
logo firmy Elektryk / Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu
GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kelnerka

Praca w Paście jest w porządku, zarobki są na % czyli dostaniesz tyle ile sam się przyłożysz do sprzedaży, napiwki bardzo fajne - druga pensja. Ludzie zarówno w kuchni jak i na sali są naprawdę w porządku. Atmosfera jest bardzo fajna zdarzają się nerwowe momenty - ale to jak wszędzie. Wypłata zawsze w terminie, słyszałam o takich co twierdzą inaczej - są to niekompetentni i niepoważni byli pracownicy, którzy chcieli pracować grafik został ułożony i odchodzili w połowie miesiąca mając w (usunięte przez administratora) resztę uczciwych pracowników, którzy wtedy muszą pracować w osłabionym składzie. A kto pracował w gastronomii wie jakie to męczące. Ogólnie podsumowując polecam pracę w Paście :)

Na pierwszy rzut oka wydawa?????a si????? ca?????kiem przyjemn????? \"jad?????odajni?????\", mi?????y wystr??Â?j. Jednak kilka tygodni temu mia?????am w?????tpliw????? przyjemno?????????? zje?????????? obiad w tej pseudo restauracji. Zam??Â?wi?????am bitk????? z dodatkami, niezbyt ?????wie??Â??????. Postanowi?????am da????? im jeszcze jedn????? szans????? i co? Sprzedali mi pizz????? ze starym mi?????sem, co????? ohydnego. Okropnie bola????? mnie ??Â?o??????????dek. Zastanawiam si????? nad zawiadomieniem sanepidu. Poza tym za ka??Â?dym razem jest inna kadra - to nie ?????wadczy najlepiej o tym miejscu.

Edek

żarcie tak ostre , ze sie nie da jesc-porażka!!!

lola

Szefową nigdy nie była (usunięte przez administratora) widac ,ze nie masz pojecia o tym lokalu.

kelner

Zmieniło się szefostwo i zasady współpracy, już można wejść do środka i nie omijać łukiem.

Negatyw

Nie polecam! Totalna strata czasu.[usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora)obiecuje złote góry, umowe o prace, system pracy zmianowy a okazuje sie, że płaci za pierwsze 2 tygodnie pracy po 3pln netto i nie daje umowy o prace tylko zlecenie a pracowników ma za nic, były przypadki, ze jak ktos rezygnował po tygodniu to nie wypłaciła ani złotówki tłumaczac sie, ze przeciez nie było podpisanej umowy. Restauracja funkcjonowała od 9 wrzesnia a jesli ktos ma ochote sprawdzić to od poniedziałku tj.5.10.09r jest zamknięta. Powód? Wszyscy pracownicy podziękowali jej za współprace i nie było komu robic. Nikt nie chce aby go [usunięte przez moderatora] wodzono za nos i manipulowano. Pozdrawiam i jeszcze raz powtarzam- OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Zostaw merytoryczną opinię o Pasta e Basta - Oleśnica

Pasta e Basta
2.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Ignacego Paderewskiego 5J
    56-400 Oleśnica