DIMA sp zoo w Żychlinie

Żychlin

Opinie o DIMA sp zoo w Żychlinie

spawaczXXX 2014-03-16 15:44:23
firma jest wyplacalna ale atmosfera w srodku jest przegieta jak w auschwitz nie dadza zapalic bo to marnowanie czasu i grozi kara nie mozna na pierwszej zmianie ani chwili postac i pogadac z kolega bo jak szef zobaczy to robi awanture nie mozna uzywac telefonu i tez ani chwili sie spoznic bo tez grozi kara dyrektor jest na poczatku wporzadku obiecuje cuda o podwyzkach a pozniej nie dotrzymuje slowa i podstawowym slowem w jego slowniku jest slowo Kur.., a kierownicy czasami sa chamscy ale tez mozna sie z nimi dogadac,firma nie daje ubrania roboczego tylko zapewnia obuwie rekawice i potrzebne inne takie artykuly do ochrony ciala przed poparzeniem podczas spawania to jest plus ale trzeba sie o nie prosic i czekac na nie zanim zamowia i przywioza mija tydzien niektore zlecenia robine sa na przyslowiowym kolanie nie ma przyzadow ludzie nie sa wpelni wyposazeni w przyzady pomiaroe typu katownik,rysik i miarka nie mowiac o pilniku jak cos zle zrobisz i przychodzi reklamacja albo skarga na ta wade zabieraja godziny setkowe ktore kazdy chce zbierac zeby dobrze wyjsc na wyplacie prcuje tam 3 lata i trzeba miec mocne nerewy zeby pracoac w tej firmie rekord przepracwanych godzin od przyjecia do zwonienia pobil pewien spawacz pierwszego dnia pracy zwlnil sie po 4 godzinach:)dunczyk zarabia miliony euro a nam polakom placi grosze choc ludzie czasami wypruwaja sobie zyly i pracuja po 12 godzin co dzien zeby pogonic mu prace i zdazyc do wysyki ktore sa praktycznie co drugi dzien aniektorezlecenia zaczynane sa czasami w dzien wysylki i wtedy jest sajgon bo w jeden dzien lub w pare godzin tzeb zrobic kilka elementow lub kilkadziesiat a nawet nie ma uszykwanych materialow na skladanie danych detali:)to narazie tyle moze jeszcze ktos cos doda
Zostaw swoją opinię o DIMA sp zoo w Żychlinie - Żychlin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIMA sp zoo w Żychlinie