Adnex Firma Handlowo-Usługowa Jan Koś

Strzyżów

Opinie o Adnex Firma Handlowo-Usługowa Jan Koś

kojot 2014-06-22 00:08:42
Po prostu tragedia, zarówno jako pracodawca, jak i dostawca internetu. Blokuje dostęp do stron konkurencji co jest nie zgodne z prawem.
***kkk* 2016-05-08 15:36:34
Warunki wręcz wyśmienite, minimalna krajowa, praca od 8-17 od pon do pt oraz w soboty godziny 13:00 a zdarza się i dłużej jak wypadnie awaria... Nieraz to nawet nie ma czasu zjeść kanapki. Generalnie dno i muł.
mister5 2016-06-29 18:14:41
Coś koledzy ściemniacie pracowałem w tej firmie wynagrodzenie 2000 na ręke i wcale człowiek sie nie przemeczał. Pełny ZUS do tego miała atmosfera szefostwo świetne chyba kolego nie pracowałeś nigdzie skoro tak piszesz. Ja pracowałem już w nie jednej firmie i powiem tak w Adnex to jest super.
mister5 2016-06-29 18:15:03
Zostaw swoją opinię o Adnex Firma Handlowo-Usługowa Jan Koś - Strzyżów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adnex Firma Handlowo-Usługowa Jan Koś