Opinie o Adnex Firma Handlowo-Usługowa Jan Koś w Strzyżów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adnex Firma Handlowo-Usługowa Jan Koś. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Adnex Firma Handlowo-Usługowa Jan Koś o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adnex Firma Handlowo-Usługowa Jan Koś w Strzyżów

RUMCAJS Nowy wpis

Niestety muszę przyznać rację negatywnym komentarzom. Pracodawca to zwykły prywaciarz. Patrzy tylko na własny zarobek. Szukają osoby która jest złotą rączką i zrobi wazystko. Niestety nie idzie to z wynagrodzeniem. Serwis, teren, kasa. Wolny czas w pracy to chyba podczas zakończenia zmiany. Zdarzało się że wypadła awaria w terenie to było się wzywanym do usunięcia.

Adam Nowy wpis

Czyli w firmie nie jest aż tak zle ?

Ocalony Nowy wpis

Niestety jako pracodawca bardzo slabo. Zanim dostaniesz umowe to pracujesz "tydzien za darmo" - tzw wdrozeniowe. Soboty ktore mialy byc co jakis czas wolne, sa poprostu pacujace i ani mowy o urlopie. W skrocie jesli ktos caly tydzien pracuje po 9h i soboty po polowie albo czasem sie zdarza i dluzej podczas awarii, mysli ze zarobi 2000 zl to wygral los na loterii, niestety kazdy w miare ogarniety ucieka czym predzej. Nie wspominajac wszedzie o kamerach w srodku, takze nawet siedzac przy stanowisku pracy jest sie obserwowanym caly czas... Ale wiadomoe kto co woli i kazdego sprawa.

***kkk*

Warunki wręcz wyśmienite, minimalna krajowa, praca od 8-17 od pon do pt oraz w soboty godziny 13:00 a zdarza się i dłużej jak wypadnie awaria... Nieraz to nawet nie ma czasu zjeść kanapki. Generalnie dno i muł.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Adnex Firma Handlowo-Usługowa Jan Koś? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Księgowy
Strzyżów
Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Zagroda Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
kojot

Po prostu tragedia, zarówno jako pracodawca, jak i dostawca internetu. Blokuje dostęp do stron konkurencji co jest nie zgodne z prawem.

mister5
@kojot

Coś koledzy ściemniacie pracowałem w tej firmie wynagrodzenie 2000 na ręke i wcale człowiek sie nie przemeczał. Pełny ZUS do tego miała atmosfera szefostwo świetne chyba kolego nie pracowałeś nigdzie skoro tak piszesz. Ja pracowałem już w nie jednej firmie i powiem tak w Adnex to jest super.

mister5 Nowy wpis
@kojot

Zostaw merytoryczną opinię o Adnex Firma Handlowo-Usługowa Jan Koś - Strzyżów

• Jak się pracuje w Adnex Firma Handlowo-Usługowa Jan Koś?

Zobacz opinie na temat firmy Adnex Firma Handlowo-Usługowa Jan Koś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Adnex Firma Handlowo-Usługowa Jan Koś