Ulafol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krzysztof Ulanowski

Olsztyn

Opinie o Ulafol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krzysztof Ulanowski

jacko 2012-10-20 17:51:42
Potwierdzam!
Cwaniactwo z fakturami dopadło i mnie, bo dopiero przy odbiorze okazało się, że to była kwota netto, jak powiedziałem, że chcę fakturę. Do tego wystarczy popatrzeć na jakość wykonania na ich własnych "pokazowych autach" - seicento. Generalnie nie ta cena, nie ta jakość, nie ta obsługa!
dom78 2016-04-08 18:01:53
Nie zgadzam się z opinią "jacko"
Myślę, że mogę wypowiedzieć się na temat tej firmy ponieważ wielokrotnie korzystałem z usług tego typu w Olsztynie i Warszawie. Doświadczenie nauczyło mnie, że pozostanę jednak wierny tej firmie. Jedynie tutaj mogę otrzymać fachową robotę za cenę rozsądną. Nigdy nie miałem problemu z fakturą a zawsze ją biorę. Tak więc nie rozumiem opinii wcześniejszej - ja nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz polecam!
Zostaw swoją opinię o Ulafol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krzysztof Ulanowski - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ulafol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krzysztof Ulanowski