Fotis Sound Firma Usługowa

Poznań

Opinie o Fotis Sound Firma Usługowa

Fotka 2011-05-09 09:55:37
Praca może jest ciekawa i interesująca, ale pracujesz cały dzień za miske ryżu i nigdy nie wiesz kiedy dostaniesz kase
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRACOWNIK! 2011-12-20 20:20:39
Nie polecam ci tej firmy o kasę musisz niemal żebrać tłumaczyć na co potrzebujesz a do tego szef ostatnio traktuje ludzi jak ( usunięte przez administratora )
prawda 2011-12-20 20:56:48
( usunięte przez administratora ) a ludzie o swoje muszą się prosić i non stop słuchają ( usunięte przez administratora ) i jak się nie podoba to nikogo nie trzyma każdy morze odejść podziękowanie za nie przespane noce żeby pan ( usunięte przez administratora ) mógł sobie kupić nową zabawkę bo chce ją mieć
propozycja 2011-12-23 18:55:42
niech każdy wpisze co go boli przynajmniej szef nie będzie krzyczał a ze spokojem przeczyta i może sobie przemyśli o co nam chodzi i że my nie chcemy źle dla firmy bo firma to nie tylko góra ale także my bo odebrać telefon i powiedzieć daną stawkę to każdy morze
pomoze 2011-12-23 20:12:30
może jak ktoś to ( usunięte przez administratora ) pokaże to zrozumie ze nie góra pracuje i zarabia dla tej firmy tylko ci zwykli ludkowie co ( usunięte przez administratora ) dzień noc anie idą spać do hotelu jak inni zasuwają bo trzeba szybko się zwinąć i ze oni też mają racje anie tylko szukają powodu do robienia szumu
pracownik 2012-02-11 01:47:20
powiem tak na forach sie psioczy na firmy
natomiast pracuje tu juz okolo 3 lat co prawda czasem sa opuznienia z platnosciami ale zawsze swoje dostaje co do atmofery sa ludzie ktorzy dogryzaja ale i pomocni jak wszedzie
wlasciciel sympatyczny i zawsze pomocny
co do jakosci uslug pelen profesjonalizm tu niema wtop
polecam
daniel perdziak 2012-03-06 10:05:25
Chciałem zdementować plotki jakoby to ja dokonałem wpisów nikomu tego nie udowodniono i nikogo nie złapano na tym,żeby kogoś oskarżać to należy to udowodnic.[usunięte przez moderatora] technik w fotis soundzie
kot 2015-09-14 19:21:25
Krótko i treściwie - nie polecam
jatupracuje 2015-11-02 01:21:49
Pracy jest dużo. Stawki bez szału. Gdy przychodzi do rozliczenia to dostajesz tyle by ( usunięte przez administratora ) Brak dobrego zarządzania. Najważniejsze są zakupy niż pieniądze dla ludzi. Przecież sobie poradzą. Pracujesz bez umowy na imprezach. Nie mówmy o śmieciówkach. Jak uda Ci się dostać etat to najniższa krajowa i nie koniecznie ją otrzymasz. Musisz prosić się o informacje na temat sztuki. Brak miesięcznego,a nawet tygodniowego terminarza pracy. Czasem w dniu imprezy się dowiadujesz że jedziesz na sztukę lub że na nią nie jedziesz. Wszystko się dzieje na wariackich papierach.
jatupracuje 2015-11-02 22:57:58
Życzę powodzenia w walce o kasę. Ludzie w branży więdzą jak sytuacja wyglądą. Niezły z Ciebie cebularz skoro tak dzielnie propagujesz kłamstwa na temat sytuacji. Zainteresowanie będzie ale ze strony Urzędu Skarbowego i Państwowej Inspekcji Pracy.

PS
Zacznijcie spłacać ludzi którzy cięzko zarobili pieniądzę. Są to ogromne sumy.
kot 2016-04-28 15:57:29
W firmie pracuje w sezonie ponad 60 osób....poza sezonem jakieś 30. Nie polecam pracodawcy, prosisz się o własne ciężko zarobione pieniądze a co niektórzy "rudy laptop" buduje sobie dom i co chwile zmienia auta...nie warto, szkoda nerwów
masek 2016-05-10 11:45:54
kot' przeciez wlasnciel zawsze ma najlepiej, gdyby pracownicy zawsze zarbiali tyle co on to tez by mogli pozwolic sobie na takie luksusy, wymiana samochodów, remont domu, kazdy by tak chciał ale niestety
Zostaw swoją opinię o Fotis Sound Firma Usługowa - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fotis Sound Firma Usługowa