Sulex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Czesława Sulowska

Janów Lubelski

Opinie o Sulex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Czesława Sulowska

MARO 2014-09-09 22:22:04
JA PRACOWAŁEM W FIRMIE SULEX U TRISTIANA I NIESTETY DOBRZE LUDZIE MÓWIĄ ŻE JEST OSZUST,OBIECYWAŁ NIE WIADOMO CO ? A PRACOWAŁEM U NIEGO PRAWIE ŻE ZA DARMO I JESZCZE NIE CHCIAŁ WYPŁACIĆ MI KASY .NIKOMU GO NIE POLECAM BO TO KAŃCIARZ I OSZUST.
BOGDAN 2014-09-10 13:53:09
JA PRACOWAŁEM U NIEGO W GDAŃSKU JEST OSZUSTEM BO WYSYŁA LUDZI NA ROBOTĘ BEZ SPRZĘTU OBIECUJE CUDA A TAK NAPRAWDĘ TO JEDNO WIELKIE SZAMBO.OSTRZEGAM PRZED TAKIM PRACODAWCĄ.
Marian 2014-09-21 15:05:56
Ja pracowałem w firmie Sulex i muszę powiedzieć, że jest to firma godna polecenia. Pierwsza zasadnicza kwestia to wypłaty na czas, jest możliwość w ciągu miesiąca otrzymać zaliczkę. Jeśli się nie nadużywa alkoholu -to serio wszystko jest spoko.... Jak tylko wrócę z kontraktu z Niemiec i będzie dla mnie miejsce to wracam do SULEXU.
Miś 2014-11-04 10:13:12
Witam jestem spawaczem i dostałem oferte pracy do Sulex,czy może ktoś powiedzieć cos konkretnego na jego temat,czy jest wypłacalny itp.?
Grzegorz 2015-01-08 22:17:59
Firma godna polecenia. Płacą na czas jest możliwość pobrania zaliczki. Z czystym sumieniem mogę ją polecić- jeśli ty będziesz ok to zapewniam Cię, że będziesz zadowolony. Wypłaty do 15 - nie ma poślizgów a jak są to tylko w drugą stronę- kilka dni przed czasem.
były pracownik 2015-02-07 10:46:14
ja pracowałem jak się afiszował jako Tristan, potem Sulex a teraz nawet Spaw-Serwis nie polecam sam Sułek jeszcze ja ciebie mogę ale jak z lichego montera (sąsiada) zrobił kierownika mowa o J.G to temu tak w dekiel walnęło że mu się wszystkie klepki rozsypały umawiasz się na stawkę np. 17 to chyba max jak dają i to tylko nielicznym a przy wypłacie masz między 15-16 pracujesz tylko na umowę zlecenie 1000pln a umowa o pracę no cóż nie za taką stawkę J.G ładne lody kręci Sułek chyba nie wie lub nie chce wiedzieć co się dzieje w jego firmie a ludzie odchodzą ci dobrzy tylko nie chcę nikogo obrazić zostają szumowiny i ci co nie potrafią samodzielnie z rysunkiem pracować. A wypłaty to zapomnij że na czas jak 10 czyli czas wypłat podstawy jest w piątek to kasę masz we wtorek i tak samo jest z wypłatą na 15. Tylko nie pchajcie się żeby być też kierowcą to będziecie mieć (usunięte przez administratora) po całości.
pepe 2016-10-02 15:50:27
zastanawiałem się nad aplikacją do tej firmy ale po komentarzach negatywnych opini kolegów zrezygnuję bo nie mam zamiaru szukać pieniędzy - wypłaty a druga sprawa za takich oszustów i krętaczy powinien się wziąśc prokurator
Zostaw swoją opinię o Sulex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Czesława Sulowska - Janów Lubelski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sulex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Czesława Sulowska