Opinie o Samfix-Papier w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Samfix-Papier. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Samfix-Papier na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samfix-Papier w Gdańsk

Pani Nowy wpis

Jak obecnie wygląda praca w Samfix?jakie umowy? klimaty w firmie?czy rotują czesto pracowników?mają ogłoszenie że szukają pracowników i zastanawiam się czy warto próbować.Bede wdzięczna za odpowiedzi.

Martyna Nowy wpis

Macie w firmie jakieś różne formy integracji?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Samfix-Papier?

Inny

Franek

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie o firmie jeśli tylko chce. Może trzeba czasami zweryfikować swoje podejście do pracy i będzie lepiej?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel handlowy w firmie Samfix-Papier? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Ja pracowałam. Firma jak kazda inna. Pracujesz, zarabiasz. Dla tych co szukają pracy na chwile nie polecam . Dobry dojazd z Gdańska głownego, weekendy wolne i to rzadkość w handlu.

Irek

Firma z opinia bardzo dobrego pracodawcy to i nie ma chętnych do pisania. Szkoda bo nowi szukają opinii bieżącej.

czekoladkaaaa
@Irek

moja opinia jest opinią przeżyta i jak tak bronicie to dlaczego nikt tam nie chce robić?ja oddam do inspekcji nie boję się raz wygrałam mam prawo ...

czekoladkaaaaa

nie polecam nikomu ...najgorsze miejsce w jakim pracowałam .nie jesteś doradca klienta tylko sprzątaczką cały dzień .brakuje ludzi do pracy bo sami odeszli wszyscy. a pani właścicielka może by popracowała w 30 ponad stopniach zamiast siedzieć razem w biurze i pupę chłodzić przy wiatraku.umowa zlecenie brak możliwości pracy na stałe.powinna się wami inspekcja zająć nie wolno pracować w takiej temperaturze a że raz zgłosiłam wygrałam w innej firmie to myślę czy nie znowu zgłoszę.nie polecam na żadne stanowisko nie warto szkoda czasu i zachodu....brak szacunku jest tam na porządku dziennym który tworzy wlaścicielka nikt inny...a ludzie pracujący nie mają nic do gadania.

Weronika

Bardzo długo nikt nic nie napisał na temat firmy Samfix-Papier. Zastanawia mnie dlaczego panuje taka cisza. Może ktoś po prostu mógłby napisać swoją opinię na temat pracy tutaj? Niewiele to Was kosztuje, a pomoże na pewno wielu osobom.

Weronika

A kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Samfix-Papier? Jak oceniacie jej przebieg?

hamer

Właśnie szukają kierowcy, ich ogłoszenie już dużo mówi o firmie. - Praca od 8:00 do 17:00, lub dłużej jak trzeba, prace zaczynamy o 7:40 Czyli na dzień dobry 20min za darmo. - Praca dla osób które są gotowe nosić kartony z towarem, duże i ciężkie na piętra bez windy. Wnioskuję że nie używają wózków do kartonów i każą kierowcy wszystko nosić ręcznie. - Praca Cię nie przekonuje, oszczędź sobie czasu, nie składaj CV. Od razu dyskwalifikują tych którzy chcieli by spróbować. Ktoś kto tam nie pracował nie wie czego się spodziewać. Przedstawiają się jako firma kołchoz bez kompromisów, masz robić i nie narzekać. Założę się że oferują 1800zł i umowę zlecenie, albo najlepiej wcale.

ertyu

@hit no wiesz co jakas umowa to na pewno jest oferowana pytanie tylko jaki rodzaj czy o prace, zlecenie czy dzielo bo nie wiem..no a jednak to ejst istotne chociaz czesto zarobki moga byc porownywalne

magazyn 2000

Ja mam jak najlepsze wspomienia z tej firmy(teraz slyszalem ze sie kicha zrobila) a atmosfere w pracy tworza ludzie.Pracowalem tam 5 lat i naprawde milo wspominam choc bylo to sporo lat temu,swietna ekipa na magazynie i te wypady co miesiac na piwko:)

Opinie nie są podzielone, tylko osoby które tam pracowały albo zostały (usunięte przez administratora) albo nie chcą mieć już nic wspólnego z tą firmą a przede wszystkich jej właścicielami. Ludzie tam pracujący lub niepracujący są wykończeni psychicznie, źle traktowani ... i tak by można było długo wymieniać. Niestety mi o polskim prywaciarzu potwierdza się tu w każdym calu.

Noname

Witam. Z czego, co czytam o firmie Samfix Papier to opinie są naprawdę podzielone, czy może ktoś opisać jak tam się naprawdę pracuje?

Zdecydowanie nie polecam. (usunięte przez administratora)

haha od kogo się tam uczyć? tam można się nauczyć JĘZYKA CZESKIEGO - WYKŁADA WŁAŚCICIELKA - nikt nic nie wie :)

asybejoinne

SAMFIX (usunięte przez administratora) OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Samfix-Papier - Gdańsk

• Jak się pracuje w Samfix-Papier?

Zobacz opinie na temat firmy Samfix-Papier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Samfix-Papier
  • Miałki Szlak 52