Majka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Andrzej Gajewski

Wrocław

Opinie o Majka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Andrzej Gajewski

Marta 2012-03-08 00:17:02
Rewelacja:D Pan Majka (usunięte przez administratora) nie szanuje nikogo! Ale jak ktos ma chęć, to proszę bardzo, można sprawdzić, tam ciągle potrzebują kogoś nowego do pracy.. Ciekawe skąd taka rotacja???:)
gość 2013-02-18 20:46:35
Nie wiem czy wiesz ale Pan Majka nie istnieje więc kogo masz na myśli ? Mało tego jedyna osoba o imieniu (usunięte przez administratora) jaka kiedykolwiek była zatrudniona nadal tu pracuje . POZDRAWIAMY KONKURENCJĘ . NIE MA TO JAK ANONIMOWE KŁAMSTWA . PROSZĘ SIĘ NIE MARTWIĆ , NIGDY NIE ZEJDZIEMY DO WASZEGO POZIOMU !!!
polks 2016-04-22 18:48:45
próżnik, podobno do nich można łatwo i szybko się dostać jeżeli ktoś nie wymaga za dużych pieniędzy od nich... Z tego co ja wiem to firma szybko i sprawnie wykonuje swoje obowiązki. Nie mniej jednak warto przedstawić tyle doświadczenia ile tylko możliwe.
Zostaw swoją opinię o Majka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Andrzej Gajewski - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Majka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Andrzej Gajewski