Opinie o Markisol w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markisol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Markisol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markisol w Wejherowo

ilves

GOŚCICINO Nowi pracownicy zatrudniani są poprzez firmę Ilves, która co miesiąc podsuwa nową umowę do podpisania. Umowa jest, ale nigdy nie wiadomo czy zostanie przedłużona. Z dnia na dzień można stracić pracę, informację o przedłużeniu umowy dostaje się na mniej niż tydzień przed końcem miesiąca. Za każdym razem podpisujesz umowę na miesiąc, firma ciągnie tak pracownika przez 1,5 roku, potem najczęściej zwalnia - jak nie wtedy, to przed upływem 1,5 roku. Pracownicy przychodzą i odchodzą, to żadne stałe zatrudnienie, ani pewna kasa. Na umowie z agencją nie masz żadnych dodatków. Nikomu nie polecam zatrudniać się w tej firmie, nawet na chwilę. Nowi pracownicy są wykorzystywani, rzucani na najgorsze stanowiska, a ci stali najczęściej powolutku rozmawiają sobie przy stanowisku pracy, bądź pracują w swoich telefonach z większą premią niż pozostali pracownicy - gdyż lubią się z (najczęściej) brygadzistką. To powszechne, żeby pracownicy plotkowali, ale za każdym razem dziwi mnie postawa Team Leaderów i Brygadzistów, którzy szukają sensacji(usunięte przez administratora)Rzucane są z ich strony nieprzyjemne, niestosowne 'żarty', komentowany jest wygląd i usposobienie innych pracowników oraz niektórzy pozwalają sobie na zbyt dużo swoimi działaniami,(usunięte przez administratora) oraz do każdego rodzaju niepożądanego zachowania, (usunięte przez administratora) Trzeba mieć WIELKIE szczęście, aby zostać zatrudnionym poprzez markisol, ale jakim kosztem to się osiąga i co to jest za szczęście? NIKOMU, ale to nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Stali pracownicy siedzą tam tylko z powodu stałej umowy i strachu przed zmianą. Panowie na magazynie i chłopcy na rurowni stale pracują w swoich telefonach ze słuchawkami, grając w gry. (usunięte przez administratora)

Btm
@ilves

Witam serdecznie ,zamierzam aplikować na stanowisko kierownika produkcji.Prosze o jakiekolwiek informacja jaki zakres obowiązków,wiedzę i wynagrodzenie ma osoba na tym stanowisku.Prosze też o informacje jaka jest atmosfera między pracownikami a kierownictwem. Jestem osobą komunikatywną i wykrztałconą z dużą dawką wiedzy i świeżego spojrzenia na kierowanie zasobami ludzkimi.Z góry bardzo dziękuję za każdą informację.

kasia

jak wygląda dzień pracy na produkcji?

Sprecyzuj o który dział pytasz

Fizyk

Jak wygląda stanowisko specjalisty ds jakości? Czy trzeba mieć spore doświadczenie?

Horke
@Fizyk

Nie wiem jak aktualnie, ale wczesniej było to coś na zasadzie 2-3 lat doświadczenia

Z wieści podawanych tu pod koniec roku widać, że chwalą sobie ludzie fajne zespoły współpracowników, a praca jest ustawiona na II zmiany (6-14 i 14-22). Jeśli nic z tym, że ludzie tu fajni się nie zmieniło, to może napiszecie, ile czasu przerwy przypada na 8h pracy i czy prócz podstawy są i jakieś premie?

out

są premie i czasami nadgodziny do wyrobienia dla chętnych

Kajto
@out

Do tych nadgodzin się trzeba jakoś wcześniej zgłaszać czy jak to działa?

grzybak
@Kajto

dobre pytanie, i tez ciekawe ile wczesniej musisz wyrazic chęć na takie dodatkowe godziny

Parapecik

Nieaktualne info, obecnie jest jedna zmiana 6-14 i nie ma nadgodzin. A kierownik zwalnia coraz więcej osób.

Aleks
@Parapecik

Tak jest jedna zmiana i ludzie lecą...ale skoro było tak źle w tej firmie że każdy tu się żalił to chyba nikt nie żałuję poprostu się kończy trzeba szukać innej roboty

Ulala

Jest wszędzie i robi wszystko tylko szkoda, że robi nic tylko zamęt- a potem szok i zdziwienie skąd te reklamacje .Jak się nic nie sprawdza tylko narzuca tempo to niech się nikt nie dziwi że Ikea znajduje takie proste błędy . A potem zebrania co zrobić żeby takie błędy się nie powtórzyły .No cóż póki koneksje żądzą to to się nie zmieni .

Jola
@Kajto

Obecnie nadgodziny są tylko dla osób z grupą. Panie codziennie pracują 8 godzin zamiast 7. Dla reszty nadgodzin żadnych nie ma.

Maciek
@Jola

Czyli rozumiem w firmie nie ma nadgodzin czy są ale tylko dla wybranego grona ludzi....

@Jola

Czemu tylko dla osób z grupą są dodatkowe godziny, czy to nie dziwne?

Plaga
@lol

Rozumiem że te panie cudownie wyzdrowiały, że już im nie przeszkadza pracować po 8h? Paranoja, że firma się na to zgadza

Forke
@out

Jakie maksymalne premie można otrzymać?

PeggySue
@Plaga

Zawsze robiły nadgodziny, a normalnie do pracy 7h, "bo niepełnosprawność" haha. Jak ja miałam pewien problem, to kierownik produkcji mi odmówił, mówiąc że " firma jest transparentna i działa uczciwie", ha ha. Więc zależy jak leży. Najwięcej nadgodzin robią te "niepełnosprawne".

Pompon Nowy wpis
@PeggySue

Jedna powiedziała raz że chodzi na nadgodziny bo wtedy wypłata lepiej wygląda, śmiech na sali

Jola Nowy wpis
@Plaga

Od kilku dni można pracować do godz 16, więc to 2 nadgodziny.Raczej dla osób z własnym dojazdem. 3/4 z tych osób to panie z grupą, więc to 10 godzin dziennie. Zakład na to się zgadza.Panie z grupą w cudowny sposób zdrowieją... widać pieniądze potrafią zdziałać cuda. Tylko po co im grupy jak widać, że mogą pracować normalnie?

Anna Nowy wpis
@Jola

Jeśli chodzi o dojazd to jest autobus firmowy ale nie długo mało kogo będzie na niego stać .Czym więcej ludzi z niego korzysta tym on jest droższy . Radził bym przyjrzeć się "gapowiczą" bo za chwilę okaże się że ci co uczciwie płacą przestaną jeździć bo będzie za drogo.

Pipcia Nowy wpis
@Jola

Te od razu powinny mieć zakaz....... Wszystko wszystkim ale jak nie mogą pracować. 8h tylko 7h to nadgodzin nie powinny robić.

Fizyk

Ilun
@Fizyk

tak trzeba mieć doświadczenia na tym stanowisku

Ilun
@Fizyk

w ofercie masz fajnie wszystko opisane radzę zerknąć

fowli
@Ilun

chodzi o to ogloszenie z 25lipca tak? to faktycznie jest tam wszystko wyszczegolnione jesli chodzi o wymagania

fowli
@Ilun

ciekawe jak sprawdzaja znajomosc j. angielskiego. sa jakies testy czy na rozmowie po prostu?

Hefalump
@fowli

a są teraz inne ogłoszenia niż na specjalistę? bo na tym portalu widzę tylko jedno

Went
@Hefalump

niestety chyba znalazłeś wszystko co dostępne przyjacielu :/

vilk
@fowli

u mnie to byla po prostu taka krotka rozmowa podczas rozmowy rekrutacyjnej, nic strasznego

vilk
@Hefalump

faktycznie jest to jedno ogloszenie tylko, wiec sprawdzaj sobie zawsze na biezaco po prostu jak ci zalezy, najczesciej te ogloszenia sa na pracuj chyba wlasnie

Campiarz
@vilk

Powiesz na jakie stanowisko się przyjmowałeś? Ile miałeś etapów i czy wszystko było po prostu sprawdzeniem umiejętności?

@Campiarz

jak chcesz to moge ci powiedziec ile jest etapow na produkcji

@Campiarz

ogloszenie o prace jak dobrze pamietam to znalazlem na (usunięte przez administratora) i tak minelo ok poltora tygodnia zanim sie odezwali najpierw

@Campiarz

a pozniej zaprosili mnie na rozmowe z kierownikiem produkcji i to by bylo na tyle z etapow. wszystko poszlo szybko, dostalem do tygodnia odzew ze chca mnie zatrudnic i juz

wolok
@party

to dlugo juz tu pracujesz w takim razie? polecasz sie tu zatrudnic? :D

wolok
@party

jak godzinowo pracujecie, na jakie zmiany?

Palka
@wolok

ja jak pracowałam to 6-14 i 14-22 :)

Mysz
@Palka

zmiany po tydzień? czy jakoś w trakcie tygodnia się zmieniają?

Xardas
@Palka

jak wspominasz tutaj pracę? sam chcę się zatrudnić więc fajnie byłoby się dowiedzieć czy praca okej

Agatka
@Ilun

Ja niestety nie znalazłam już tego ogłoszenia. Powiecie ile trzeba mieć doświadczenia? Wie ktoś może czy jest szansa, że niedługo będzie kolejna rekrutacja na to stanowisko?

Rogem
@Agatka

Pewnie skoro już nie ma ogłoszenia to nie będą szybko szukać bo kogoś znaleźli xd

Grybson
@Agatka

skontaktuj się z nimi mailowo, kontakt powienien byc na stronie i zapytaj. my nic tutaj więcej od ciebie nie wiemy a temat rekrutacji

Grybson
@Xardas

sama praca na codzień jest okej, fajne zespoły ludzi, nie ma co narzkeać

Fillet
@Grybson

W sensie warto bezpośrednio zapytać o pracę? Ktoś tak się dostał?

mechaty
@Fillet

no tak jak napisał wyślij maila z zapytaniem o pracę, czy tak ktoś się dostał nie wiem, ale przynajmniej będziesz miał sprawe wyklarowana

timito

raczej na pracuj oferty są wstawiane, sam jak się zatrudniałem to też właśnie na jednym z takich portali ogłoszenie znalazłem, nie wiem czy jest taka strona żebyś formularz jakiś wypełnić mógł

Offe

myślicie że jak szybko wtedy mogą odpisać?

Offe

albo czy w ogóle odpisują na takie maile?

bialok

to może też tak zrobie, bo nie wiem czy jest sens czekać aż coś wstawią

Hanka
@Grybson

A jesteś w stanie napisać coś więcej? Interesuje mnie temat pieniędzy, czy o tym też można powiedzieć, że nie ma co narzekać ? Możesz napisać, na który zespół najlepiej trafić?

Suzume
@Hanka

Co do pieniędzy to są dostępne może jakieś dodatki lub benefity?

tiger

najwazniejszy to multisport, premie, ale chodzą plotki ze niedlugo ma wejsc karta medyczna

kebabopi
@tiger

ten multisport to tylko na siłowniach działa?

norweg
@kebabopi

nieee, multisport działa na wielu obiektach, siłownie, squash, tenis, przeróżne zajęcia typu pilates, łyżwy, basen, serio opcji jest mnóstwooo

Akali
@kebabopi

Jak wejdziesz na ich strone to tam gdzies na pewno znajdziesz informacje jakie obiekty honoruja multisporta.

Horke

kasia

jak wygląda dzień pracy na produkcji?

jeż
@kasia

zależy jaki dział, u mnie praca manualna przy stołach

ajko
@jeż

i jak ci się robi? dość tak nawet? jakie tempo?

Jacek
@kasia

"jak wygląda dzień pracy na produkcji " - przychodzisz do pracy - pracujesz 8 godzin i kończysz ,16 godzin przerwy i tak od poniedziałku do piątku .

Małgorzata
@Jacek

Weekendy są zawsze wolne?? Czy zdarzają się jakieś pracujące? I zawsze jest 8 godzin czy nadgodziny czasem trzeba jakieś pracować? Daj proszę znać

anonick
@Jacek

to jak jest, macie jakieś nadgodziny czy nie bardzo?

Falka
@jeż

a jakie sa ogólnie działy w firmie produkcyjne?

@anonick

tak, są czasem nadgodziny, a to chesz je czy wolisz unikac?

@Falka

przygotowanie produkcji, ten dział od mechanizmów sprezynowych do rolet, automaty do rolet, stoły ręczne. o to chodziło?

@Jacek

dokładnie, robi się ogólnie na trzy zmiany. no praca jak praca i produkcja jak produkcja, wszędzie to samo

Skalny
@Ratatuj

czyli są nocki, tak? jak to tutaj wygląda? raz chodzisz na rano, raz na popołudniu a raz na nocki? to się jakoś tygodniowo zmienia czy jak?

Czapla
@Skalny

no normalnie trzy zmiany, czyli raz robisz na tą raz na inną, i tak jest zmiana nocna od 22 do 6 rano

Honorka
@Czapla

Ale "raz na tą, raz na inną" czyli jak konkretniej? Chyba to nie jest losowe? Codziennie jest inaczej, czy grafik układają w inny sposób, tak żeby np cały tydzień chodzić na tą samą godzinę? Mam nadzieję że z nocki od razu na pierwszą zmianę nie trzeba chodzić?

love
@Czapla

a da się przyzwyczaić do tych nocek? jak jest z początkami takich zmian? bo nigdy tak nie pracowałam i w sumie trochę mnie to stresuje

żeco?
@Honorka

xd nie z nocki na pierwszą zmiane nie trzeba chodzic xd kazdy tydzien inaczej robisz na inna zmiane a nie codziennie inaczej, nikt 24 godziny na dobe na wszystkcih 3 zmianach przeciez nie pracuje

balar
@żeco?

no tak to by bylo juz przesada.. a zdarza sie ze ktos pracuje na niepelny etat? bo nie wiem czy moge sobie pozwolic na pelny etat troche ze wzgledu na sytuacje prywatna, czasami musze byc w domu..

Ten
@balar

z tego co kojarzę to kiedyś była taka możliwość, ale nie wiem na jakiej zasadzie to działało .. Musisz podpytać raczej na rekrutacji.

Ten
@żeco?

też mi się kojarzy, że nie ma takiej możliwości i nawet chyba to w jakimś kodeksie pracy jest określone, ale to niepewna informacja :d Nocki są spoko, nie ma co

Aleksander
@Ten

Dlaczego nocki są spoko? Mnie to nie przekonuje jakoś. Macie dopłatę do stawki godzinowej za pracę w nocy i ile ta stawka teraz wynosi?

musli
@Aleksander

a tu są też nocki na produkcji?

Leak
@musli

no właśnie też się dziwie bo za moich czasów to były dwie zmiany 6-14 i 14-22...

Liki
@Leak

to jak to wkońcu wygląda ze zmianami? ktoś powie z aktualnych pracowników?

kosz
@Liki

pierwsze slysze zeby tu nocki byly, wiec faktycznie niech ktos potwierdzi jak jest. chyba bede musial jeszcze przemyslec aplikowanie bo mi by nie bardzo pasowaly takie godziny nocne aktualnie.

Kala
@kosz

czy ktoś może za to powiedzieć jak w biurze się pracuje i jakie to są godziny?

Prelka
@Kala

8-16 się pracuje

Arts
@Kala

do biur teraz szukają? macie jakieś nabory?

letent

jak w internecie nic nie ma to najwyraźniej naborów nie prowadzą, przykro mi panowie/panie :(

@letent

nie wyczytalem nigdzie zeby ktos pytal o to wczesniej, spoko jest dojazd do firmy?

Fillet
@letent

ktoś ma jakieś przecieki kiedy będą przyjęcia?

Jacek placek
@kasia

Czy wiadomo coś o zaplanowanych podwyżkach w firmie ,ile będą wynosić.Od nowego roku wszytko idzie do góry więc chyba zadbają o resztę pozostałych pracowników.

Becia
@Jacek placek

A ile zazwyczaj wynoszą? Tak co roku podwyższają w styczniu czy jakoś inaczej? Mówisz o reszcie pracowników, czyli część już dostała? Czy źle rozumiem?

Pocieszyciel
@Becia

Zazwyczaj podnoszą o kwotę najniższej krajowej i nie obcinają premi ale w dobie szalejących cen pewnie będzie jakąś większą podwyżka.

tango
@klik

podbijam pytanie nie jestem do końca dobrze skomunikowany więc zastanawiam się jak z dojazdem się tutaj mają sprawy :)

magnez
@Arts

Najlepiej to chyba co jakiś czas sobie sprawdzać w internecie na różnych portalach i przez ich stronę :)

snajper
@magnez

możesz powiedzieć coś o tym jakie tutaj macie dodatki pracownicze?

Sokole oko

wewnętrzne w sensie? chodzi ci o jakiś system poleceń pracowniczych?

Sokole oko
@snajper

podbijam pytanie, sam bym się chętnie co nieco o tym dowiedział

gomli
@Sokole oko

to znaczy że promują ludzi na wyższe stanowiksa spośród tych już zatrudnionych

gacek
@gomli

jak wygląda taka ścieżka kariery?

arr
@gomli

ale czy to znaczy że ci spoza firmy nie mogą się dostać? nie ma przyjęć żadnych?

Fergus
@arr

pewnie jak są przyjęcia i wiszą aktualne oferty to każdy może na nie aplikować...

moltax

slyszalam ze jest multisport i karta medyczna jest w planach, ktos cos slyszal?

Krecik

skoro jesteś zatrudniony mógłbyś powiedzieć coś o tym jak firma zapatruje się na kwestię doświadczenia?

Krecik

nie mam jakiegoś dużego, kilka prac wcześniej miałem i zastanawiam się czy jest sens w ogóle składać cv

tify

Wysylaja jakies potwierdzenie ze otrzymali cv?

Łapu Capu

Ale taka opcja chyba nie zawsze jest dostępna, czasem pracodawca sobie ustawia że nie widać, jak jest tutaj?

barbarzak
@tify

wiem, że chyba na stronie typu pracuj.pl jest opcja sprawdzenia, czy ktoś otworzył twoje cv

Lucy
@moltax

Multisport to na jaką kwotę, bo chciałabym wiedzieć ile musiałabym dołożyć do karnetu na siłowni? Do pakietu medycznego śmiało można dopisać rodzinę, oczywiście za dobrą cenę?

Sprecyzuj o który dział pytasz

km

hejka, jest opcja się tutaj załapać na praktyki?

km
@km

a i mógłby ktoś odrazu dodać info o tym na jaką umowę przyjmują

Xyz
@km

Na żadną umowę nie zatrudniają. Zwalniaĵa ludzi hurtem, zostają tylko same (usunięte przez administratora) którym wszystko w firmie wolno .

Hit
@Xyz

No niestety firma przechodzi ciężkie chwile. Brak pracy , duży spadek zamówień. Duża część ludzi nie ma co robić w czasie pracy przez brak zamówień.

Aneta
@Hit

Pracuje wiele lat już w tej firmie i nie zauważyłam aby było jakoś mniej pracy a wręcz wydaje mi się że jest jej pod dostatkiem.

Wacek

Nie znam gościa. Za to opinie tu od ściany do ściany, że tak powiem. Jedni gadają o tym, że nie ma co robić i zwalniają ludzi hurtem, a inni twierdzą, że firma dobrze prosperuje, zaś pracy jest pod dostatkiem. Wy na pewno w tej samej firmie pracujecie? Chciałem po prostu podpytać o możliwości zatrudnienia się na stanowisku Specjalisty ds. zakupów i sprzedaży, co to dwa lata temu proponowano mu 5 000–6 000 zł brutto. I o to, na ile ta stawka wzrosła?

x
@Wacek

firma ewidentnie upada, z 2 zmian zrobiła się 1, a ludzi zwalniają szeregiem. Strach iść na l4, strach cokolwiek robić. Poza tym toksyczna atmosfera i umowa z miesiąca na miesiąc.

Tbs

Możesz sprecyzować kto jest tą najbardziej toksyczną osobą.

Hmm
@x

Strach iść na zwolnienie? Nikt ci nie każe chodzić chorym do pracy. Będą chcieli to zwolnią nie patrząc czy chodzisz na l4 czy nie:))

Tbs

To napisz dokładniej albo zgłoś kierownikowi lub dyrektorowi . Trzeba takie osoby usuwać lub karać .

Kajetan
@km

Raczej tak, możesz podejśc stricte do firmy i zapytać, wtedy bedziesz miał pewnośc

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markisol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
MTG

Cześć! są tutaj jakieś opcje awansu? jak się dostanie pracę jako magazynier to jest opcja zostać jakimś starszym magazynierem czy coś takiego?

gosc
@MTG

nie pracuję tutaj jakoś mega długo, ale szczerze z tego co zdążyłem zauważyć, to można liczyć na jakiś awans

cafe belga
@MTG

na rozmowie napomknij ze cie to interesuje to ci powiedza jaka jest na to szansa. nie ma sensu zebys tracil czas jesli powiedza ze ci tego nie zagwarantuja

Galareta
@MTG

W przypadku magazyniera tak, jest podział na młodszego i starszego

Gros
@Galareta

zawsze możesz zmienić stanowisko jak jakieś kompetencje w czasie wyrobisz

Dorito
@Gros

I tak trzeba pamiętać że wszyscy naraz nie awansują, trzeba się też jakoś wykazać

Matka

Jak macie tu w pracy z urlopami macierzynskimi? Góra robi problemy, jak ktoś chce przejść?

Went
@Matka

w miarę duzo kobiet jest na macierzyńskich w firmie więc nie wydaję mi się żeby były z tego powodu jakieś problemy robione

Zosia
@Went

Po macierzyńskim nie ma problemów z powrotem do pracy? Poza tym interesuje mnie czy atmosfera jest tu w porządku? idzie się z każdym dogadać?

Suzume
@Went

Ogólnie wiele kobiet tu pracuje?

Rozmowa
@Suzume

Właśnie chciałam zapytać jak tutaj wygląda kwestia pracy jak się jest kobietą daje się radę czy raczej nie bardzo?

Esmeralda
@Rozmowa

Na spokojnie dasz radę firma dużo kobiet zatrudnia

Fryda
@Esmeralda

Czyli nie ma tutaj jakichś nierówności miedzy pracowniczych ze względu na płeć? w mojej ostatniej pracy było pod tym względem dosyć nieprzyjemnie i naprawdę nie chciałabym znowu musieć pracować w takim środowisku

hrabina
@Fryda

ja osobiscie nic takiego nie zauwazylam, mysle ze mozesz byc spokojna

wzg

to dobrze wiedzieć że jest normalnie, a w jakim wieku są mniej więcej pracownicy tak ogólnie?

Dorito

Różnie wiekowo, ale ogólnie jest sporo młodych osób

ilves

Edyta
@ilves

Obóz pracy , przyjmują na jakiś czas puźniej zwalniają. Mam nadzieję że nastaną takie czasy że nikt już nie będzie chciał się u nich zatrudnić może wtedy zaczną szanować ludzi. Nie będzie miał kto robić to może ludzi z biur postawią na maszynach i zobaczą jak jest cudownie pracować na produkcji .

@ilves

To wszystko, co pisze przedmówca to prawda. pracowałam w 2019 r, byłam zatrudniona przez firmę Ilves. Po kilu miesiącach pracy, przed końcem kolejnego miesiąca, zostałam poprzez sms zwolniona. Nie korzystałam ani razu przez ten czas z chorobowego. Przez nikogo nie zostałam poinformowana o przyczynie zwolnienia. Uważam że jak ktoś był nie zadowolony z mojej pracy, to też powinien mnie o tym poinformować a nikt nic mi nie powiedział. Wszystko cichaczem i w ukryciu. O ile koleżanki były pomocne, to panie brygadzistki bardzo nie miłe i nie kulturalne, (usunięte przez administratora) Dlatego nie żałuję zwolnienia, zgadzam się z tym wszystkim co wyżej Pan napisał. Teraz jestem w innym miejscu i nie polecam tam pracować.

Nie bardzo rozumiem. Czy masz na myśli, że wiedziałeś o zwolnieniu z miesięcznym wyprzedzeniem i mogłeś dzięki temu wykorzystać urlop przed odejściem? Wyżej ludzie piszą o zwolnieniach w ostatniej chwili przed upływem miesięcznej umowy, przez sms na przykład. To jak to w końcu wygląda? Są różne umowy dla pracowników?

Btm

vrum

Hej, czy można u was pracować na mniejszą ilość etatu np. na 3/4 (byłoby idealnie) czy na wejściu odrzucają takie aplikacje?

vrum
@vrum

Ewentualnie czy można się dogadywac co do jakichś ruchomych godzin?

Aurel

To też prawda, bo i tak ostateczna decyzja należy do nich. Ale też nie jest tak że od razu ktoś kto chce na 3/4 etatu jest skreślony jeśli ma o wiele lepsze CV.

frugo
@Aurel

nie przyjmą nikogo raczej na 3/4 jak szukają na cały

Hemp

No ale jak dogadać? jakby chcieli kogoś na mniejszy etap to raczej wystawiają ogłoszenie w którym to zaznaczają

Galareta

Jak wyślesz do nich CV i sie z tobą skontaktuja pewnie telefonicznie to beda pytac o twoja dyspozycyjnosc. Jak im powiesz ze 3/4 cie interesuje to zobaczysz co powiedza ale na sile negocjacji bym nie probowal

@Galareta

A widzieliście gdzieś ogłoszenia ? Nie,! Oni teraz nie przyjmują i na potęgę ludzi zwalniaja.

Danuta

Opowiecie o tym, jak wygląda tu rekrutacja? Bo nie trzeba wysyłać CV podczas rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. jakości. Czy wiecie, jak rekruter decyduje, do kogo zadzwonić? bez cv to nie ma danych, to jak selekconuje kandydatów?

szwindel
@Danuta

gdzie masz to ogłoszenie że nie trzeba cv? bo jak na pracuj to działa to troche inaczej

szwindel
@Danuta

ogólnie aplikacja bez cv polega na tym że zamiast wysyłać cv po prostu wypełniasz formularz z pytaniami i oni te formularze przegladaja i na ich podstawie kontaktuja sie z kandydatami

@szwindel

tzn pewnie nie ze wszystkimi tylko z tymi ktorzy ich zaitneresowali? xd

@szwindel

trwaja obecnie jakies przyjecia do firmy albo kojarzysz czy beda w najbliszym czasie?

bialok
@szwindel

gdzie można znaleźć ten formularz? bo nie widzę ich strony internetowej żadnej po wpisaniu w wyszukiwarkę

otrivin
@bialok

Przecież jak wpisujesz markisol to wyświetlić ci się powinna strona na Polskę i tam w kontaktach znajdziesz maila i nr tel.

Longfi
@otrivin

kontaktował się ktoś może mailowo z nimi? po jakim czasie dostaliście odpowiedź?

@Longfi

I co, macie temat maili ogarnięty? Po jakim czasie zwrotka? Przez moment tu na górze mnie zaniepokoili innymi krajami, języka nie musze znać, prawda? Wszystko po polsku jest?

hrabina
@Longfi

z tego co wiem to zazwyczaj odpowiadają do tygodnia

frugo
@hrabina

dzwonią czy mailowo jest przesyłana wiadomość?

Hawaje
@frugo

Do mnie jak dostałem decyzję o zatrudnieniu to dzwonili normalnie

Name
@Hawaje

Do mnie tak samo telefon był z pozytywna decyzją

opos
@Name

przekazywali od razu kiedy masz przyjść do pracy?

Śmieszny

Bobek ale zazdrość przemawia przez ciebie. Musisz mieć naprawdę nudne życie tyle jest portali randkowych może i tobie uda się kogoś poznać może wtedy przestaniesz się interesować czyimś życiem .

Pompon

Roszczeniowe to są baby które pracują po 7h oczywiście nie wszystkie, nie można wrzucić wszystkich do jednego worka. Nic im nie pasuje, są niemiłe, agresywne, chamskie, wredne, wszystkim obrabiają tyłki. Zamiast normalnie powiedzieć to burcza pod nosem, jak powiesz że coś jest źle zrobione to walą fochami aż z nich kipi. A najważniejsza kwestia - pracuja po 7h a jak są nadgodziny to idą w każdą sobotę i niedzielę wtedy im nie przeszkadza praca po 8h. Stare troty.

Biewspominam miło 2 zmiana

Ambitną chyba lekka przesada więcej jej nie było niż była do czasu hah. Podkładała (usunięte przez administratora)dziewczyną z przeciwnych zmian i wszystkich wyśmiewała ,pozory tylko pozory i wyłącznie bycia miłą. Rok temu jak z nią pracowałam nigdy nie spotkałam tak fałszywej osoby.

@Biewspominam miło 2 zmiana

Komuś się pomyliły portale. Tu mają być opinie o firmie i pracodawcy , a nie oczernianie ludzi - pracownikow.Załatwianie osobistych spraw przez portal pracowniczy ? Bezsensu Jeśli masz osobisty problem do jakieś osoby powiedz jej to w twarz.

Maczuga
@Biewspominam miło 2 zmiana

Tak mówicie, że Ilona jest wredna i fałszywa, a nie widzicie ile tam jest osób, które sie o wiele gorzej zachowują ?. Jest wiele pań które są Wredne, fałszywe, chamskie, agresywne, zazdrosne, ciągle obgadują innych, wiecznie jest im źle i nikt nie może mieć lepiej od nich( zwłaszcza jedna, pani z imieniem na J). Także radzę popatrzeć najpierw na innych i wyciągnąć wnioski. A Ilona akurat jest miła i sympatyczna. Wiem, bo wiele razy z nią pracowałam.

Gyjnk

Niestety co do kierownika wszystko się zgadza, nie liczy się z pracownikiem, nasze zdanie się nie liczy tylko on ma rację my dla niego jesteśmy jak pachołki takie podludki. Ma zerowe pojęcie o produkcji zamiast motywować demotywuje. Obcina premię bez powodu, modzi mają większe premie niż starszy pracownik co naprawdę się stara i potrafi pracować na każdym stanowisku. Tutaj nie patrzy się kto jak pracuje a kto jak donosi(usunięte przez administratora)

To jaka pomoc czeka na kogoś nowego na produkcji, w gestii wdrożenia? Samemu trzeba się wszystkiego dowiadywać, czy inni pomagają, jak mogą? I co z tym kierownikiem produkcji, jak on się do pracowników zachowuje?

Zły
@Gyjnk

Jestem wieloletnim pracownikiem Markisolu. Firma bardzo przyjazna dla pracownika nawet w dość ciężkiej sytuacji dała pracownika podwyżki to na duży plus. Dużym chamulcem był i zawsze będzie pewien pan który "zażadza" jednym z działów to wręcz nieprawdopodobne aby taki ktoś tu tak długo się utrzymał nie mają kompletnie pojęcia o produkcji i zażadzaniu ludźmi. Jedno co on umie robić to nic nie potrzebne tzn. "zebrania" . Mam wielką nadzieje że zarząd lub właściciele kiedyś na jego miejsce zatrudnia kogo kompetentnego i mającego wiedzę jak kierować a nie udawać że coś się robi.

Ona
@Zły

W zupełności się zgadzan, ten pan może sam wkoncu zrozumi że.sie nie nadaje do kierowania ludźmi, dokładnie firma nie jest zła, tylko potrzebuję kogoś kto zazadzi produkcja a nie będzie udawal że się zna, (usunięte przez administratora) widmo

Spoko babka

Koszuki i buty darmowe teraz to czekamy aby dostac leginsy „Gym glamour „

Dlaczego takie wyrzutu jeden drugiemu przez Internet sobie robicie? Tak trudno o porozumienie w realu? Ciekawe, czy to jednostkowy przykład nieumiejętności lub braku woli do poukładania sobie milej relacji, czy jakiś szerszy problem w firmie? Kto konkretnie napisze jaka tu atmosfera w tej firmie?

plastikowy

cześć, wie ktoś może na jakie zmiany się tutaj pracuje? szukam czegoś na dwie najlepiej bo wcześniej pracowałem na trzy i nie za bardzo mi to odpowiadało, ale może to nie kwestia zmian co samej pracy w której byłem

plastikowy
@plastikowy

jeszcze w sumie chętnie bym się dowiedział jak tutaj jest z ludźmi? atmosfera jest w porządku?

tango
@plastikowy

tam wyżej się ktoś wypowiadał, że ludzie są bardzo w porządku a atmosfera pozytywna :)

pracuje sie na dwie zmiany albo 6-14 albo 14-22

@plastikowy

a co ludzi i atmosfery to ja nie narzekam, w porownaniu do innych miejsc w ktorych pracowalam to tu jest kulturka

Viva
@bylejak

Czy przeważa tu ogólnie jakaś grupa wiekowa w takim razie czy raczej przeróżni ludzie pracują, niezależnie od wieku?

@Viva

duzo mlodych jest, ale ogolnie rozbieznosc wiekowa

Hagrid
@Viva

są i mlodzi i starzy, ale moim zdaniem jest to zdecydowanie na plus bo z mlodymi mozna pogadac, posmiac sie, a od starszych nauczyc i zlapac doswiadczenie

Cudzoziemiec

Na magazynie non stop się pracuje, dzień i noc, (usunięte przez administratora) się wymiata, jest czas na wszystko, bo nikt nie sprawdza. Można w telefonie siedzieć, a kasa leci. Super robota, polecam.

Ladef
@Cudzoziemiec

(Zastanawia mnie jak to jest rze kiedy nie wejdzie sie na magazyn to jeden ta tylko siedzi w biurze i ciagle cos zajada Płacą mu chyba za jedzenie ale w tym tempie to do konca roku jeszcze peknie) Nie rozumiem z jakiego powodu zostal usuniety moj komentarz.?

Analfabeta

Ogólnie praca jest bardzo przyjemna Lecz są ludzie którzy są bardzo nie mili Ewentualnie tacy którzy się nie odzywają Kłopotem trochę jest organizacja pracy To brygadziści nieudolnie zarządzają pracownikami Ogólnie brygadziści są bardzo mili Praca nie jest ciężka ale monotonna I mimo prostoty bardzo dobrze płatna Ewidentnie kierownictwu zależy na rozwoju Super firma polecam każdemu

@Analfabeta

To chyba podpucha jakaś, żart. Minimalne wynagrodzenie, gdzie często pot po plecach leci - nie mówię o leserach którzy udają że pracują, a takich sporo jest. Brygadzistki niemiłe, plotkują razem z niektórymi pracownicami. Też wolałabym się nie odzywać - co powiesz w sekundę leci po całej hali i każdy już wie. Poza tym, o czym tu rozmawiać.... Większość inteligencją nie grzeszy. Minimalna krajowa, ochłapy. Stój chwilę bez ruchu od razu (usunięte przez administratora) od brygadzistki "czemu stoisz", chore miejsce ogółem. Nie polecam, szkoda zdrowia.

Fakt, jakoś nie widać nowych ofert pracy. Tylko sprzed 7 miesięcy, gdzie było coś za 5 - 6 tyś zł brutto dla specjalisty ds. zakupów i sprzedaży. Miła atmosfera i zgrany zespół to coś więcej, niż tylko słowa z ogłoszenia? Warto mieć oko na firmę, kiedy wypuści nowe ogłoszenie, czy ludzie raczej trzymają się tej roboty i tej firmy?

fiko

gdzie jest siedziba produkcji?

driver

jak tu jest z parkingiem? jest gdzie auto zostawić?

aff
@driver

a no dobre pytanie, a jak macie parking, to płatny czy za free?

Aneta
@aff

Proszę też odpowiedz czy parking jest za darmo,proszę też o info czy autobus ,bieżąca woda i papier toaletowy też jest za free.

Xyz
@Aneta

Parking jest za darmo bo jest na polu i są na nim masakryczne dziury, autokar pracowniczy nie jest za free, odciągają z wypłaty, a papier toaletowy i bieżąca woda to akurat darmowe.

Maciek
@Xyz

Tak parking jest na polu ,trochę jest dziur ale jest utwardzony i strzeżony .Co do autokaru to jest darmowy tylko po prostu nie ma co zgłaszać że będzie się nim jeździć bo i tak biletów nie sprawdzają .

Bianka

A ile kasy odciągają jak ktoś codziennie korzysta z transportu? Z tym papierem to serio ktoś pyta czy jest darmowy? To nie jest norma w tych czasach?

Ciekawy
@Xyz

Widzę ktoś to opisał trafne i prawdziwe zachowanie liderki i brygadzistka z działu Ikea(usunięte przez administratora) od razu komentarze zostały zgłoszone i usunięte .Prawda niestety boli.Zachowanie tych "pań" poniżej jakiejkolwiek krytyki ,(usunięte przez administratora),buntowanie,(usunięte przez administratora)i plotkowanie .Czują się bezkarne bo niby mają jakieś znajomości z kierownictwem .Radził bym aby Dyrektor generalny przyjrzał się tym "panią" bo w końcu ktoś to zgłosi do właściwych organów .

Jacek
@Ciekawy

Jeśli chodzi o (usunięte przez administratora)to bardzo mnie dziwi cisza o jeszcze jedne pani (usunięte przez administratora)Najpierw było (usunięte przez administratora)biednych pracowników na dziale Ikea teraz jest dział Spring gdzie (usunięte przez administratora),plotki,poganianie są na porządku dziennym i tu nic nie idzie zrobić bo niestety pani ma duże plecy u kierownika produkcji.

Doff

w porządku praca, pensja dla mnie ok, roboty troche jest ale nie jakoś bardzo męcząco . jak ktoś ma jakieś pytania to piszcie może mi sie uda na coś odpowiedzieć tutaj

utah
@Doff

na jakie stanowisko beda szukac albo juz szukaja?

ula

jak z umową?

Doff
@utah

z tego co sie orientuje to nie ma przyjęć aktualnie ale posprawdzaj internet bo też nie szukam takich rzeczy

w necie brak niestety

faraon
@Doff

czyli raczej stały zespół? nie ma jakiś rotacji większych?

noono
@faraon

może tak być..

ikar
@brak

jest na pracuj oferta, ktoś wie ile się czeka na odpowiedź po wysłaniu cefałki?

Agata
@Doff

Pensja okej, czyli ile? Najniższa krajowa i można liczyć na premię? Czy od razu proponują wyższą stawkę?

@Agata

Jasne, że najniższa. Premia jest. Ale zasuwasz, tylko uprzywilejowani mogą się obijać. Jeśli zatrudnisz się przez agencję, miej świadomość że będziesz poganiana ciągle i robiła za 3. Szacunku i docenienia zero.

Czesław
@Velvet

A ile wynosi premia i od czego zależy? I podaj proszę w jakich sytuacjach doświadczyłeś braku szacunku, żebym wiedział o co Ci chodzi?

@Czesław

Premia najwyższa jeśli masz 100% frekwencji w pracy, nie chorujesz, nie masz dzieci ( które chorują etc), nie bierzesz urlopu. W zasadzie każdy ma inną premię, chyba od widzimisię szefostwa zależy. Dwie osoby na tym samym stanowisku a premie rożne. Co do braku szacunku, konkretnej sytuacji Ci nie przytoczę, bo tam pracuję. Ale są kobiety które uważają się za wielkich ekspertów prostej fizycznej pracy i w wredny paskudny sposób usiłują pokazać ci twoje miejsce...(usunięte przez administratora) Grunt to się nie dać .... Co do płacy jeszcze... To bardzo mało ta minimalna, praca na tempo, poganiają, uważają cię za (usunięte przez administratora) który mózgu nie ma. A prawda jest taka że " stare" pracownice często nie wiedzą jak pracować na danym stanowisku, ale do dyrygowania i rozkazów to pierwsze.

Czesław
@Velvet

A co z osobą, która wolniej by robiła, zwłaszcza, jak to nowy pracownik? Jest tu jakaś pomoc od bardziej doświadczonych osób czy szkolenie? I tak sobie myślę, co by było, jakbym odpowiedział na sytuację o której pisałaś, że nie życzę sobie, by mnie poganiano i odzywano się w taki sposób?

@Czesław

To zależy. Niestety na palcach jednej ręki można policzyć świetne dziewczyny, które cierpliwie Ci wytłumaczą co i jak robić. Szkoleń jako takich brak. A co by się stało, gdybyś tak odpowiedział, nie wiem. Niestety nam pracującym brak odwagi a szkoda ( z tego co wiem, nie tylko ja miałam takie nieprzyjemności).

Ladacznica Boska

Chyba nie o Panią (usunięte przez administratora)chodzi lecz o Panią(usunięte przez administratora) która ma czas na wszystko a stanowisko jednak odpowiedzialne, które wymaga zaangażowania i odpowiedzialności a zamiast tego zauważyłam notoryczne zaczepianie pracowników, zagadywanie innych porządnych pracowników (w tym mnie ciagnie za jezyk aby pogadać bo widać, że sie nudzi) podczas wykonywania swojej pracy oraz poranne znikanie Pani (usunięte przez administratora)w godzinach 6;15-6;45. Takie coś nie powinno mieć miejsca ta osoba nie powinna być na tym stanowisku proponuję aby dyrektor generalny zamienił parę słów z tą Panią koniecznie !!!!!!!!

Anken
@Ladacznica Boska

Pani (usunięte przez administratora)to się już wypaliła w tej pracy, tłumaczyć nie potrafi, nie wiadomo o co jej chodzi, zamiast normalnie powiedzieć co ktoś ma zrobić to mówi pod nosem i nagle sobie gdzieś idzie,(usunięte przez administratora)Obgaduje za plecami, a później tej osobie, którą obgadywała nawija makaron na uszy, żeby tylko nie zostać bez nikogo na stanowisku, każdy ucieka bo się ciężko pracuje z taką osobą. Niestety w tym zakładzie pracy to tylko jak się ma znajomości to można pracować, dwie gówniary co są tam już któryś rok sezonowo to mają już każdego obgadane, widać to już choroba większości pracowników MARKISOL. Nic dziwnego, że ludzie się zwalniają stamtąd, robienie za najniższą krajową do tego na produkcji to już głupota, a jeszcze dorabianie w soboty bo przez cały miesiąc od pon-pt nawet 3 tysięcy by sobie nie dały rady wyciągnąć,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Markisol - Wejherowo

• Jak się pracuje w Markisol?

Zobacz opinie na temat firmy Markisol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markisol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 18 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markisol