Jodłowski Studio Firma Usługowo-Handlowa

Koszalin

Opinie o Jodłowski Studio Firma Usługowo-Handlowa

anonim 2011-10-31 12:47:47
Pani Gosia Jodłowska - świetna, komunikatywna, twórcza.[usunięte przez moderatora] - trudny do rozmów, niesłowny!, chęć sprzedaży jak najwięcej i jak najdrożej dominuje, czasem niekulturalny. Projekty i materiały ciekawe, wykonanie pod okiem p. [usunięte przez moderatora]. po terminie, drożej, nie miła atmosfera.
klyent 2012-01-20 02:03:01
Firma sprawia bardzo dobre wrażenie... na początku. Później zaczynaja się schody. Niemal regułą jest niedotrzymywanie terminów, niesłowność, uważam to za brak szacunku do klienta, co jest również moim zdaniem brakiem profesjonalizmu. Wysokie ceny oferowanych produktów głownie niemieckich marek V&B, Dornbracht, Siemens, Miele. W sklepach internetowych można te produkty kupić za około 70-80 % tych cen. Polecam ludziom, którzy mają za dużo pieniędzy i za dużo czasu.
bati 2012-02-21 23:41:09
Jestem bardzo zadowolony z kuchni kupionej w tej firmie. Fakt ceny są wysokie, ale jakość też, a w Koszalinie brakuje firm oferujących niemieckie czy włoskie produkty wysokiej klasy, wiec nie ma porównania. Nie jest to na pewno pułap finansowy dla każdego. Pani architekt Gosia jest osobą kreatywną i otwartą na sugestie, świetnie mi doradziła, a druga pani tam pracująca jest szalenie miła i zawsze uśmiechnięta, Ogólnie polecam firmę osobom z wysublimowanym gustem ceniącym komfort i wygodę
qwerty 2014-06-05 13:05:11
Jestem zawiedziona i rozcarowana tą firmą, obiecują dobrą jakość,a w rzeczywistości jakość taka jak u wszystkich - marna a cena wygórowana i nieadekwatna do oferowanych mebli. Znacznie taniej można kupić te same produkty w Szczecinie bądź Gdańsku. Właściciele nieprzystepni, wyniośli i traktujący człowieka z góry.
Klient 2016-02-09 03:18:58
Ceny bardzo wysokie, jakość standard. Brak profesjonalizmu. Niedotrzymywanie terminów, niesłowność i brak szacunku do klienta. Obsługa klienta beznadziejna. Te same produkty można kupić dużo taniej. Nie polecam.
Inwestor 2016-07-01 17:24:56
Klient, czy możesz wskazać miejsce gdzie można kupić te same niemieckie meble taniej ? Jesteśmy z żoną zainteresowani zakupem dobrej niemieckiej kuchni, a ich propozycje nam się podobają i słyszeliśmy dużo dobrego o tej firmie
Jarek Jodłowski 2016-07-01 18:42:01
Dzień dobry, jestem właścicielem firmy, o której jest mowa w powyższych komentarzach. Z przykrością to czytam i jestem zaskoczony niektórymi opiniami moich (?) klientów, którzy w internecie wolą pozostać anonimowi. Dlaczego poszkodowani nie zgłaszają rzekomych reklamacji do mojej firmy? Dlaczego ludzie piszą o opóźnieniach, a w rzeczywistości my nigdy nie spóźniliśmy się z montażem, wręcz przeciwnie w wielu przypadkach czekamy na możliwość wykonania montażu u klienta? Rozumiem dzisiejsze prawa rynku, wiem, że dobra praca i porządny produkt już nie wystarcza jak było to kilka lat wcześniej. Dziś potrzebny jest spryt, potrzebny jest tupet oraz nuta przebiegłości, żeby wprowadzić w błąd klienta, sprzedać bez rachunku, czy też podać fałszywą informację o produkcie. Potrzebna jest aktywność w sieci, żeby swoim hejtem dopiec konkurentowi lub sprzedawcy, który ma inną ofertę niż ogół. Dziś trzeba wyładować swoją frustrację w internecie, gdzie bez ogródek można napisać co nam przyjdzie do głowy nie licząc się z żadnymi konsekwencjami. Dlaczego setki klientów, którzy użytkują nasze produkty w przypadkowych spotkaniach ze mną chwalą produkt, mówią o ergonomii i trwałości zakupionych mebli? Piszę ten post, ponieważ chciałbym zachęcić ludzi do otwartości w rzeczowej dyskusji, a nie kryć się za monitorem i pisać nieprawdę. Od wielu lat zaliczam się do grona najlepszych partnerów handlowych moich dostawców w Polsce i za granicami pod względem fachowości i rzetelności wykonywanej pracy. Zachęcam wszystkich do chwili refleksji nad skutkami swoich emocjonalnych działań w internecie. Pozdrawiam Jarek Jodłowski
Zostaw swoją opinię o Jodłowski Studio Firma Usługowo-Handlowa - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jodłowski Studio Firma Usługowo-Handlowa