IMR Firma Usługowo-Handlowa Ireneusz Rychcik

Bielsko-Biała

Opinie o IMR Firma Usługowo-Handlowa Ireneusz Rychcik

antyżyd 2012-01-17 11:37
[usunięte przez moderatora] A auta to ma ze złomu wzięte, które sam naprawia by nie zapłacić mechanikowi. Zdziwiłem się, że jako szef naprawia auto a auta są zdezelowane na moje oko przerobione angliki lub po wypadkach.
rudy 2012-02-01 15:35
dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo omijac dalekim łukiem auta graty [usunięte przez moderatora]
Vip222 2012-03-23 21:13
[usunięte przez moderatora] Ja pracuje od lat i jestem zadowolony
don vip 2012-06-12 22:15
jak jestes taki zadowolony to czemu cały czas kierowcy samochody zostawiaja na trasie a sam masz do dyspozycji grata i upominaja sie o wypłate
Kierowca 2012-07-05 19:59
Pracuje od wielu lat i polecam
Damian 2012-08-05 14:12
Pracowałem i nie polecam wręcz odradzam sam syf!!!
Ignaszak 2012-08-29 21:25
Twój poziom wypowiedzi świadczy o tym ze jestes na pewno zwolnionym kierowca który ma żal do całego swiata ze już nie ma pracy !!! [usunięte przez moderatora]
xxxx 2012-08-31 01:05
a co to za firma raczej szrot
kazik 2015-05-06 10:27
pracowalem u niego i nie wyplacil mi wyplaty dal mi 200 zl i powiedzial ze jak zjade z trasy to mi da wyplate. zapomnijcie o czasie pracy kierowcy tam wogole takiego czegosc nie ma jak tacho zlodziej i jeszcze raz zlodziej
Jasiek 2016-01-04 21:04
Chcecie zobaczyc jak jest to idzcie zobaczyc ten bajzer i gostka który tym zarządza tylko zeby potem nie było że was nikt nie ostrzegał
Ryszardo 2016-09-22 19:20
Jesli jestes malpa i lubisz prace w cyrku to firma idealna dla ciebie! Tak powinna wygladac wizytowka tego czegos
cv 2016-10-09 22:03
Najważniejsze jest to, że można liczyć u nich na stabilne wynagrodzenie, bo umowa jest w pełni respektowana, a jeśli warukni są odpowiednie, to się nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. Ale czy wypłata jest u nich terminowa? Chętnie bym się załapał.
Arek 2017-01-03 21:41
Chcesz tyrać za darmo u dziada rychcik zaprasza
Abc 2017-04-25 09:45
Dalej wisi mi kilka stowek. Pracowałem bez umowy Ale jak powiedziałem że odchodzę pieniędzy już nie ujrzałem. Auta którymi strach jeździć aż dziw że tak mało kontroli technicznych policji.
Zostaw swoją opinię o IMR Firma Usługowo-Handlowa Ireneusz Rychcik - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMR Firma Usługowo-Handlowa Ireneusz Rychcik