Juwentus Łódż

Łódź

Opinie o Juwentus Łódż

Dziadek 2009-10-06 08:46:53
To nie prawda że stawki za pracę obniżają dziadki. Przypominam że każdy dziadek z tytułu dodatkowej pracy mogą dorobić około 2000 PLN i każdy dziadek chętnie taką kasę by wziął bo obecnie za 240 godzin otrzymują około 1000 PLN. Juwentus zatrudnia dziadków na umowę zlecenie podczas gdy w rzeczywistości jest to umowa podlegająca Kodeksowi Pracy ze względu na charakter wykonywanej pracy jak też to że pracownicy sa pod ciagłą kontrolą. Umowa zlecenie polega na tym że okreslony jest data rozpoczęcia i zakończenia wykonywanego zlecenia tymczasem ochroniarze muszą się wstawić na określoną godzinę i na wyznaczonym posterunku. Ponadtto muszą się meldować w okreslonym czasie w stacji monitoryngu przy pomocy urzadzenia GPS pod groźbą kary finansowej o ile w wyznaczonym czasie się nie odmelduje. Takie urządzenie moze być stosowane tylko do wezwania pomocy w pzrypadku jakiegoś zagrożenia. Dlatego ja jako dziadek zamierzam zwrócić się do sądu o uznanie wykonywanej pracy jako na umowę o pracę i w zwiazku z tym o zapłatę za godziny nadliczbowe oraz za nie wykożystany urlop wypoczynkowy. Zachęcam do tego aby to uczynili inni ponieważ jest relna szansa na to aby pracownicy Juwentusu zaczęli być traktowani w sposób cywilizowany i uczciwy a przy załatwieniu wszelkich formalności przy przyjeciu do pracy byli żetelnie informowani o warunkach i możliwościach zarobkowych bo na dzień dzisiejszy tego nie ma.
młody 2010-02-26 08:47:03
Dziadek. Każdy by wziął 2000 tysiące, ale nikt tyle nie da, bo godzicie się na 1000, a godzicie się bo wam wszystko jedno i tak macie emerytury i macie za co żyć, a co ma zrobić młody?
Zostaw swoją opinię o Juwentus Łódż - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Juwentus Łódż